Подгряване на огледало.

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от Gqbriel » 09 Яну 2012, 15:41

jbankov написа:
gugichamp написа:Моята кола имаше огледала,които бяха без подгрев.
Инсталация си имах и само смених стъклата и си
реших проблема.Има ги по 40лв. бройката.

От къде ги намираш за 40лв :dunno:


Изкачат,аз взех моите 2-те с подгрев за толкова :mhihi:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 18.01.2011
Местоположение: Freiburg/Плевен/Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: 320d E46 2002г.
Мечтае да кара: 2010 e92 335i

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от makaveli316 » 09 Яну 2012, 16:01

Gqbriel написа:
makaveli316 написа:
vavilon написа:Има вероятност да са ти прекъснати реотаните. С две думи, дало е фира. Но за да се увериш на 1к%, замери го с мултицет за съпротивление. :yes:


Егати, точно когато сложих новото огледало ли? Малко ме съмнява, ама нищо чудно с тоя моя късмет :mhihi:
Аз такъв уред нямам, ама ще видя да си купя, че е полезно да си го има човек в къщи.


Я дай снимка на това огледало отзад ,дали има или няма подгрев би трябвало да се види :yes: ..ако си толкова закъсал сложи си твоето старото...ако не имам едно с кафяво петно но работи...ако ти върши работа - на мен не ми трябва,взех си нови :yes:


Нямам снимка, а и сега ме е шубе в тоя студ да се пробвам да го махам, че да не отиде някой зъб нещо.
Ще видя по нататък да го махна и да го видя какво е и дали пък не е от жичките и ако е от огледалото, ще си сложа старото.
Иначе мерси много за предложението :yes: , но съм в чужбина в момента, пък и както каза в най-лошия случай ще си сложа старото стъкло.
Изображение

Chris Rock: "There's black people, and there's niggas and the niggas have got to go"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1346
Регистриран на: 11.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 M54 '01

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от jbankov » 09 Яну 2012, 16:25

Само като идейка :idea: ...ако ти трябва топло място през зимата за някаква интервенция по колата,както е в случая...отиваш в един подземен гараж на някой МОЛ например,паркираш си,влизаш ,разхождаш се и като решиш да си ходиш си правиш интервенцията.Пластмасите и стъклата са се поотпуснали малко или много и вероятността да счупиш нещо намалява :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от spower » 09 Яну 2012, 16:39

jbankov написа:Само като идейка :idea: ...ако ти трябва топло място през зимата за някаква интервенция по колата,както е в случая...отиваш в един подземен гараж на някой МОЛ например,паркираш си,влизаш ,разхождаш се и като решиш да си ходиш си правиш интервенцията.Пластмасите и стъклата са се поотпуснали малко или много и вероятността да счупиш нещо намалява :yes:

Да го помислят, че краде огледала :mhihi: Температурата в паркингите по моловете не е много по-висока от тази навън. Пластмасите ще са чупливи. Друг вариянт е в гараж с един сушуар да се продуха огледалото за да позагреят пласмасите и тогава да се работи по него. Така риска за счупване на изпечената от атмосферните влияния пластмаса е значително снижен ;)
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 18.01.2011
Местоположение: Freiburg/Плевен/Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: 320d E46 2002г.
Мечтае да кара: 2010 e92 335i

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от makaveli316 » 09 Яну 2012, 16:42

jbankov написа:Само като идейка :idea: ...ако ти трябва топло място през зимата за някаква интервенция по колата,както е в случая...отиваш в един подземен гараж на някой МОЛ например,паркираш си,влизаш ,разхождаш се и като решиш да си ходиш си правиш интервенцията.Пластмасите и стъклата са се поотпуснали малко или много и вероятността да счупиш нещо намалява :yes:


Да, това и аз го мислех :D

spower написа:Да го помислят, че краде огледала :mhihi:


И веднага след което си помислих това, даже си бях вече представил ситуацията и си бях измислил реч, че да се оправдая ако някой ме хване :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Chris Rock: "There's black people, and there's niggas and the niggas have got to go"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 1.02.2010
Пол: Мъж
Кара: F34 320d, E46 318i
Мечтае да кара: F30 M3
Детайли за колата: 320d GT '13 N47T
318i '98 M43TUB19

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от mistyrain » 09 Яну 2012, 17:14

:OT:

Трябва да си има реплика готова. Преди време си продавах старото фордче обаче комшията незнаеше. Та един човек искаше да го види и отишал пред блока и ме чака и оглежда форда. Е да ама комшията го види и като му скочи на въстание :mhihi: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 318i 98
Мечтае да кара: Електромобил...

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от vavilon » 09 Яну 2012, 17:20

:OT: А питаш ли ги Тея, с лаптопите, дето по улиците вечер, правят дигностики? :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 12.04.2011
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: 320d 2001г.

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от vladobosh » 09 Яну 2012, 17:22

Next написа:Един колега беше споменал, че има окабеляване за подгряване всяко Е46 в снопа който отива към вратите.

Здравейте! Ей това някой знае ли го със сигурност??? То тогава за 80 лв. всички ставаме с подгряващи. Ако някой може да каже, нека пише, че то си е голяма екстра.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 318i 98
Мечтае да кара: Електромобил...

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от vavilon » 09 Яну 2012, 17:25

vladobosh написа:
Next написа:Един колега беше споменал, че има окабеляване за подгряване всяко Е46 в снопа който отива към вратите.

Здравейте! Ей това някой знае ли го със сигурност??? То тогава за 80 лв. всички ставаме с подгряващи. Ако някой може да каже, нека пише, че то си е голяма екстра.

Аз от дясно нямам подгряване! Нямам и кабели със сигурност, разлепвал съм шумизолацията напълно. От ляво си има. Така, че без да разглобиш няма как да знаеш! :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 472
Регистриран на: 18.01.2011
Местоположение: Freiburg/Плевен/Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: 320d E46 2002г.
Мечтае да кара: 2010 e92 335i

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от makaveli316 » 09 Яну 2012, 17:37

vladobosh написа:
Next написа:Един колега беше споменал, че има окабеляване за подгряване всяко Е46 в снопа който отива към вратите.

Здравейте! Ей това някой знае ли го със сигурност??? То тогава за 80 лв. всички ставаме с подгряващи. Ако някой може да каже, нека пише, че то си е голяма екстра.


Наистина си е екстра особено за хора като мен, които обичат да следят кво става отзад.
Преди седмици като пътувах и времето беше мн кофти, валеше дъжд, сняг, пак дъжд и дясното огледало се беше изпотило като циганин на плаж и нищо не се виждаше.
Изображение

Chris Rock: "There's black people, and there's niggas and the niggas have got to go"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 12.04.2011
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: 320d 2001г.

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от vladobosh » 09 Яну 2012, 17:41

vavilon написа:
vladobosh написа:
Next написа:Един колега беше споменал, че има окабеляване за подгряване всяко Е46 в снопа който отива към вратите.

Здравейте! Ей това някой знае ли го със сигурност??? То тогава за 80 лв. всички ставаме с подгряващи. Ако някой може да каже, нека пише, че то си е голяма екстра.

Аз от дясно нямам подгряване! Нямам и кабели със сигурност, разлепвал съм шумизолацията напълно. От ляво си има. Така, че без да разглобиш няма как да знаеш! :yes:

Мерси за отговора :yes: Но само с отваряне на огледалото, а не на вратата не става ли проверката? При мен и двете не нагряват и нямат реотани, но за кабели не се сетих да погледна когато ги отварях. Сега ще е излишен риск да ги отварям пак :kuku:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от Gqbriel » 09 Яну 2012, 18:45

vladobosh написа:
vavilon написа:
vladobosh написа:
Next написа:Един колега беше споменал, че има окабеляване за подгряване всяко Е46 в снопа който отива към вратите.

Здравейте! Ей това някой знае ли го със сигурност??? То тогава за 80 лв. всички ставаме с подгряващи. Ако някой може да каже, нека пише, че то си е голяма екстра.

Аз от дясно нямам подгряване! Нямам и кабели със сигурност, разлепвал съм шумизолацията напълно. От ляво си има. Така, че без да разглобиш няма как да знаеш! :yes:

Мерси за отговора :yes: Но само с отваряне на огледалото, а не на вратата не става ли проверката? При мен и двете не нагряват и нямат реотани, но за кабели не се сетих да погледна когато ги отварях. Сега ще е излишен риск да ги отварям пак :kuku:


Вземи стъргалката за лед ,стъклото най-дясно или ляво и леко подпирай...90% имаш подгрев на лявото странично за дясното - незнам,там е според зависи..но тези които имат подгрев седалки,99% имат и 2 подгрявящи..
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

ентусиаст
Аватар
Мнения: 891
Регистриран на: 6.12.2009
Местоположение: Димитровград
Пол: Мъж
Кара: E46 M47N

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от mustang1986 » 09 Яну 2012, 19:07

Изображение

Да пишеш на български с латински букви е като да пишеш на стена с лайна....чете се,но не е красиво!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 12.04.2011
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: 320d 2001г.

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от vladobosh » 09 Яну 2012, 20:30

Вземи стъргалката за лед ,стъклото най-дясно или ляво и леко подпирай...90% имаш подгрев на лявото странично за дясното - незнам,там е според зависи..но тези които имат подгрев седалки,99% имат и 2 подгрявящи..[/quote]


Имам подгряване на седалките, но на огледалата нямам. Като махна стъклото на огледалото за букса ли да гледам или само за стърчащи кабели :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 12.04.2011
Местоположение: В. Търново
Пол: Мъж
Кара: 320d 2001г.

Re: Подгряване на огледало.

Мнение от vladobosh » 09 Яну 2012, 20:34

mustang1986 написа:http://www.avto.bim.bg/p29028/m41/BMW/3-Ser-E46-SDN_SW-ot-1999-do-2002/Stukla-za-ogledala/Stuklo-za-lqvo-ogledalo-s-podgrqvane-asferichno/

:yes: Дано да имам кабели до корубата!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook