Не мислите ли че Е46 е по-добро?

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 3.05.2006

Не мислите ли че Е46 е по-добро?

Мнение от BMW_gazar » 08 Май 2006, 16:49

Не мислите ли че Е46 е по-добро от това дето сега го произвеждат поне като ваншност но мисля е и динамиката му е по добра освен това ми прави впечатление че при БМВ се забелязва тенденцята на порастване особено при 3-та серия само ако сравните Е26 с това дето са го прават??? Разликата е огромна то даже това дето са го прават си прилича доста на 5-ица!!!???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 08 Май 2006, 17:29

Е90 е по-красиво и по-бързо(е за версията 320i не съм много сигурен де).
Е92 прилича на 5та серия(е60),но е90 не чак толкова,доста глупав трябва да си за да ги объркаш(или да имаш проблеми със зрението) :D
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 485
Регистриран на: 11.02.2004
Местоположение: София

Мнение от drift » 08 Май 2006, 18:40

Според мен това е въпрос на лично мнение,аз лично мисля че Е90 е много красива кола и дано за напред да продължава да се оправя дизайна на Баварците.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 270
Регистриран на: 23.02.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 550d xdrive

Мнение от petio » 08 Май 2006, 18:43

На мен лично Е46 ми харесва страшно много. Тази новата са я направили (поне според мен, който не се дзверя цял ден в БМВ-та :mhihi: )някак си .. абе разликата в 3, 5 и 7ма серия някак си във вънщния вид се губи. Все едно са едни и същи само, че в мащаб :shock:. Това сигурно ако се загледаш или само това правиш разликата е очевидна, но за лаик като мен са много унифицирани.(образно казано де). Малко офтопик - абе като бях в Е36 се пишеха множество теми ежедневно. Тука по навик влизам 2-3 пъти на ден и нищо. Никой ли няма проблеми или не иска да го споделя да се срами :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 1.03.2005
Местоположение: София

Мнение от Aurora » 09 Май 2006, 22:28

petio написа: Тука по навик влизам 2-3 пъти на ден и нищо. Никой ли няма проблеми или не иска да го споделя да се срами :mhihi:

малко колите са още

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Мнение от rosen.kolarov » 10 Май 2006, 8:58

Въпрос на лична преценка е.
Лично на мен Е46 ми харесва много повече от Е90,
мисля че до този извод са стигнали и специалистите от
БМВ, виждаме чувствителна промяна в новото купе и
опит за "отстраняване" на висшите дизайнерски
решения.
Иначе смятам, че с М пакет новата Е90-ка става
дурга кола и в този вариант нещата си идват на
мястото.

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 10 Май 2006, 9:22

Aurora написа:
petio написа: Тука по навик влизам 2-3 пъти на ден и нищо. Никой ли няма проблеми или не иска да го споделя да се срами :mhihi:

малко колите са още


Не не мисля, че са малко колите.
Аз лично се опитвам да отговоря на
всеки и да помогна с каквото мога,
но приположение че един човек пуска
2 въпроса в 3 теми, които са били
разисквани поне няколко пъти, не съм
сигурен че има смисъл отноо да влизаме
в някакви словоизлияния.
Хубаво е човек когато търси нещо първо
малко да се постарае, а след това да чака
отговорите от небето ;)
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 1.03.2005
Местоположение: София

Мнение от Aurora » 11 Май 2006, 1:43

определено ми харесва Е46 спрямо Е90, особенно купето много ми допада. Не съм фен на новата тендеция в дизайна. смятам че преди сякаш дизайнът беше по издържан, изпипан, като чели, направен с голям мирак, сърдце и талант, до колкото сега само сляпо следва на пресловутата модна линия, и не е от сърдцето на дизайнера, а все едно е по необходимост (ние сме като всички).
Общо заето от гледната точка на един естет нещата излизат извън контрола.
Не споря, че на повече от хората това им харесва, не е случайно това е все пак модната тенденция.
Обаче има разлика, че преди това което излизаше е харесало почти на всеки, а сега само на мнозинството.
Rosen според мен правилно е забелязал относно новото купе. На лице е опитът на критична преоценка на последните творби и има малко "връщане на газта".

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 12.07.2006

Мнение от dexter » 12 Юли 2006, 0:06

На мен Е46 ми е един от любимите модели.Говорим на външен вид.То олицетворява точно това,което харесвам в BMW-агресивния външен вид :maad: .Като видиш някое такова зверче по пътя и просто не може да не се обърнеш.Никоя друга марка не прави такива коли.Точно това го няма в Е90 или поне аз не го открива,някакси всичко е "замаскирано" и агресията е доста обуздана :cry:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Мнение от Sharo » 12 Юли 2006, 11:00

обаче само в седана липсва тая агресия виж в купето дето са го подготвили .,... :twisted:
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 71
Регистриран на: 23.09.2005

Мнение от MaYeRs » 12 Юли 2006, 12:04

Petio всички марки следват някаква линия да вземем например Audi... много хора са се бъркали мой познати и други който съм чувал да бъркат Аudi A6 с Audi A8 или А4 с А6 , А3 с А4 ! просто колите си приличат малко или много с по гелемите си братя;) Същото може да се каже за Ц-класата на мерцедес и С-класата ... Ц-класата е малката С-класа ако се вгледаш изключително много си приличат също съм чувал да бъркат и Е-класата с ЦЛК... ;) просто така е при всички марки поне по големите като БМВ Ауди Мерцедес... Според мен Е90 е много по красиво от Е46 единствения недостатак според мен е задницата на Е90-тката според мен тези стопове са малко грознички и сигурно при феислифта на Е90сятката първото нещо което ще бъде променено ще е задницата (ако бяха сложени някакви подобни стопове както при 7-мицата(е65) и 6-тицата щеше наистина да е перфектна тази кола... Росен Коларов същата работа е и при Е46 без М-пакет изглежда някак си миловидна няма я тази агресия както я има с М-пакета... така мисля аз поне ;)

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook