Е46 странен шум от диференциал

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 17.11.2023
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E46 330d 204hp automatic (270hp)

Е46 странен шум от диференциал

Мнение от 330dsamokenche » 18 Ное 2023, 17:36

Здравейте колеги, онзи ден реших да правя глупости малко от скука и викам ще повъртя малко комбарата колата е Е46 330д 204 кс автомат на задно.Реших да я омятам на едно по широко място изключих системите всичко мина "както си трябва " :D ,но по време на въртенето чух нещо да изхърка отзад и спрях съответно.Продължих да карам колата и на първият ляв завой колата извибрира жестоко при което спрях слязох огледох под колата нищо стряскащо на пръв поглед правя още един ляв завой след 30тина метра колата изпука и имах чувството че са много криви гумите или имам разхлабен болт на някоя гума такова чувство имах слязох прегледах всичко което ме съмняваше нищо нямаше алармиращо.Качих се прибрах я в гаража при което на всеки завой тя вибрираше и на прав отчастък на гладък път се усещаше леко подскачане като на крива гума и веднага звъннах на майстора ми.Той каза да му я занеса на другия ден.Отивам аз да паля колата на другия ден да му я нося тръгвам и колата има отново от това подскачане като на крива гума и викам все още има симптомите и майстора ще види от какво може да е, но колата вече не вибрираше при завиване и също така след 100тина метра колата спря да подскача толкова осезаемо и въпроса ми е възможно ли е така да се "самоизлекува"(ще пътувам на дълго и ме притеснява да не ме остави някъде бабата в този студ).Та ако някой има идея какво да погледна или изобщо да се занимавам ли да търся нещо възможно ли е някоя гума да се е изкривила от глупостта която направих дайте съвети моля. :confused:

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook