Light module и проблеми със светлините

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 20.11.2023

Light module и проблеми със светлините

Мнение от vasko35 » 20 Ное 2023, 14:35

Здравейте, имам следният проблем. Колата е е46 2002 година. Преди няколко дни ми се спука казанчето за антифриз. Взех ново смених го ,но се появи друг проблем свързан със светлините. Понеже съм с ксенон и angel eyes , Ейнджълите от страната на казанчето спряха да светят. Когато са пуснати само габарити левият няма проблем ,докато десният ейнджъла не свети ,а свети само мигача постоянно. На къси ,фаровете работят ,мигача спира да свети ,но angel не работи. Забравих да спомена ,че смених и крушките (H1, 35w). Реших ,че съм разкачил нещо,но не видях нищо. И така до същинския въпрос. Днес заредих акумулатора ,включих го и в този момент започна да пуши от Лайт модула ,разкачих акумулатора ,после Лайт модула и видях, че действително той е почнал да се топи. Въпросът ми е от какво може да е породен този проблем и дали само Лайт модула е проблемът. Благодаря

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 700
Регистриран на: 19.10.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: 330Ci
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: Mtech, Manual, Black Sapphire

Re: Light module и проблеми със светлините

Мнение от DoesNot » 21 Ное 2023, 14:58

Здравей, явно нещо е дало на късо и е изгорял angel-a след намокрянето. От там ти е окъсил и light модула. Мигача се е включил като заместваща светлина.

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook