Някой да знае как е устроена печката на колата?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 235
Регистриран на: 14.11.2004
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж

Мнение от ataman » 25 Фев 2005, 14:08

ясно ми е за какво е направена печката. ако не ти харесва това, че работи като работи колата карай се на инженерите на БМВ:)
И все пак мн по-бързо загрява мотора и купето като бачка печката.

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 26 Фев 2005, 11:43

ataman написа:Ясно ми е за какво е направена печката. Ако не ти харесва това, че работи когато работи колата, карай се на инженерите на БМВ:)
И все пак мн по-бързо загрява мотора и купето като бачка печката.

Ти пък що се оплакваш? :dunno: Като ти гледкам колицата си имаш и погряване на седалките. Много сте ми глезени нещо!!! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 161
Регистриран на: 27.06.2004
Местоположение: София

Мнение от scarf » 27 Фев 2005, 19:06

CheGevara написа:
ataman написа:ам ако няма навигация и не е от функциите на никой прибор:)
моята се пали сама като запалиш колата и работи докато излезе от синьото.

колега, печката не е направена да работи като запалиш колата, а преди да запалиш колата, за да е вече топло. ... но както и да е , здраве да има :yes:
Има модели печки за които няма никакви настройки по табло и т.н.И наистина работят докато автомобила достигне определена температура.Има и такива които работят на изгасен мотор.Както е при всички S и Е класи които са били таксита например.Почти няма мерцедес който е бил такси да няма такава печка.Ми тя на място харчи 0,5 литра нафта на час и имаш парно.Тези модели които нямат настройки като кога да се включи,кога да се изключи просто помагат на двигателя да достигне раб.температура.Общо взето всичко зависи от модела точно каква работа ще ти върши.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook