CD за Е39 1997

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 08 Фев 2005, 19:34

CheGevara написа:какво е направил ICE ?? да не е правил стриптииз? :mhihi:
и какво стана накрая ... колко плати ? нали ти казах да им кажеш, че е купен на старо ... тогава митото е 5% от цената (доколкото знам) ... тоест някъде към 33 лв ... :roll:

Не умнико, на мен и на Lucky ни правиха стрийптиз (Lucky нали може и така да се нарече?!!!)!!! Една кака ни обслужи много качествено в името на старото ни приятелство. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пък ти ако не си се занимавал с (БГ) митница, няма и да разбереш как тия оглушават изведнъж щом решиш да им обясняваш каквото и да е, ако ще и че е стар касетофон. Не е ли написано във фактурата, сори бейби - плащай!!! Може и да му оправиш слуха (на митничара), но само с 50% от дължимото. С две думи грешка във фактурата. :idea:
Ама ние се справихме геройски и то преди да умрем от измръзване (щото в Софиийска Митница на гишета №20-30 температурата е около -3'С). Спавихме се, а Lucky boy?!!! :winky:
Последна промяна ICE на 11 Фев 2006, 13:30, променена общо 1 път

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 09 Фев 2005, 9:18

Ей сега като го закача и ще се чуе, па може и некое уекинко усилвателче да бодна заедно със смяна на говорители и :driving: :guitarist: :yes:

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 09 Фев 2005, 10:11

ICE написа:
CheGevara написа:какво е направил ICE ?? да не е правил стриптииз? :mhihi:
и какво стана накрая ... колко плати ? нали ти казах да им кажеш, че е купен на старо ... тогава митото е 5% от цената (доколкото знам) ... тоест някъде към 33 лв ... :roll:

Не умнико, на мен и на Lucky ни правиха стрийптиз (Lucky нали може и така да се нарече?!!!)!!! Една кака ни обслужи много качествено в името на старото ни приятелство. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пък ти ако не си се занимавал с (БГ) митница, няма и да разбереш как тия оглушават изведнъж щом решиш да им обясняваш каквото и да е, ако ще и че е стар касетофон. Не е ли написано във фактурата, сори бейби - плащай!!! Може и да му оправиш слуха (на митничара), на само с 50% от дължимото. С две думи грешка във фактурата. :idea:
Ама ние се справихме геройски и то преди да умрем от измръзване (щото в Софиийска Митница на гишета №20-30 температурата е около -3'С). Справихме се, а Lucky boy?!!! :winky:


ама тия фактури ги правим на конвейр тука бе ... друг път да свиркате че е такава работата на гище 20 ... да прата и акумулираща печка на митницата :mhihi:

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 11 Фев 2005, 19:47

CheGevara написа:
ICE написа:
CheGevara написа:какво е направил ICE ?? да не е правил стриптииз? :mhihi:
и какво стана накрая ... колко плати ? нали ти казах да им кажеш, че е купен на старо ... тогава митото е 5% от цената (доколкото знам) ... тоест някъде към 33 лв ... :roll:

Не умнико, на мен и на Lucky ни правиха стрийптиз (Lucky нали може и така да се нарече?!!!)!!! Една кака ни обслужи много качествено в името на старото ни приятелство. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пък ти ако не си се занимавал с (БГ) митница, няма и да разбереш как тия оглушават изведнъж щом решиш да им обясняваш каквото и да е, ако ще и че е стар касетофон. Не е ли написано във фактурата, сори бейби - плащай!!! Може и да му оправиш слуха (на митничара), на само с 50% от дължимото. С две думи грешка във фактурата. :idea:
Ама ние се справихме геройски и то преди да умрем от измръзване (щото в Софиийска Митница на гишета №20-30 температурата е около -3'С). Спавихме се, а Lucky boy?!!! :winky:


ама тия фактури ги правим на конвейр тука бе ... друг път да свиркате че е такава работата на гище 20 ... да прата и акумулираща печка на митницата :mhihi:

Ok :ok: :ok: :ok:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 15 Мар 2005, 9:00

Е само да съобщя, че има такова нещо като CD за Е39 1997 и е убийствено. Сутринта първи тест с 'Bad to the bone' от саундтрака на Терминатор 2 -> конете много бързо се размножиха и по завоите едно бавно БМВ влизаше с вратите :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 2.09.2004

Мнение от Dido - Fido » 15 Мар 2005, 10:13

Значи си доволен!! Еее само така да се чува! НА мен ми беше много криво че на старата ми баварка нямаше CD, но сега в Аудито имам 6 CD changer и се раждам! Да не говорим че цялата система е BOSE и е голям кеф да си усилиш яко музиката... Нямам думи...

Кракът става по-тежък обаче:)
ВMW му е майката!

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 16 Мар 2005, 19:20

ДА ТИ Е ЧЕСТИТО CD-то! И.......... следва да почерпиш! :mhihi:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 17 Мар 2005, 9:55

Тая работа с крака я знам ама трябва внимателно щото ще земат да ме пишат как съм спрял в некоя спирка, да не дава Господ на никого да се случва.

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook