Настройка задна броня

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Настройка задна броня

Мнение от ICE » 04 Дек 2004, 22:51

Приятели,
Имам нужда от помощта ви. Може ли някой да ми даде инфо относно настройването на задната броня във височина (нагоре-надолу). Знам, че тя се "надява" на два водача, нещо като планки фиксирани на калниците. Но тези планки май не се движат във вертикална посока. Моля, който има идея да каже. Ако има и снимков материал по въпроса от някой каталог или нешо подобно, най-добре.
На всички ви благодаря предварително. 8)

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Re: Настройка задна броня

Мнение от CheGevara » 04 Дек 2004, 23:18

ICE написа:Приятели,
Имам нужда от помощта ви. Може ли някой да ми даде инфо относно настройването на задната броня във височина (нагоре-надолу). Знам, че тя се "надява" на два водача, нещо като планки фиксирани на калниците. Но тези планки май не се движат във вертикална посока. Моля, който има идея да каже. Ако има и снимков материал по въпроса от някой каталог или нешо подобно, най-добре.
На всички ви благодаря предварително. 8)

мерси тогава предварително :lol:
значи отиваш в Tips&Tricks и натискаш върху "Слагане и сваляне на задна броня за лимузина"... и те записвам за почерпка :mhihi:

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 05 Дек 2004, 1:50

Мога да се закълна, че преди да напиша съобщението, проверих в Tips & Tricks и това го нямаше. Предположих, че ти вероятно ще имаш това инфо. Сега ли го качи? Пък и със снимки. Това е просто прекрасно. Така или иначе почерпката те чака. ;)
Още веднъж благодаря.

Можете да заключвате.

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook