Е39 - 525Д или 525ТДС?

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 18 Юни 2005, 15:57

Еееееее, момчетаааааа по кротко бре, че знае ли се ... :mhihi: :mhihi: :mhihi:
ПП. Егати пауъра - големата работа!!! :winky:

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 23 Юли 2005, 21:40

Вече мога да ви го кажа 525d е НЛО в сравнение с TDS-а! :mhihi:
ПП. Все пак с TDS-а БМВ удариха конкуренцията в земята. Да му отдадем заслуженото.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 24 Юли 2005, 0:43

ICE написа:Вече мога да ви го кажа 525d е НЛО в сравнение с TDS-а! :mhihi:
ПП. Все пак с TDS-а БМВ удариха конкуренцията в земята. Да му отдадем заслуженото.
Аз бях пред същата дилема дали или , ама моята причина да взема ТДС-са беше, че просто е доказан калашник, а срещу 8000лв отгоре щях да взема 525Д , обаче от първите , тия с детските болести и безкрайните осрани дефекти по горивната система, просто се бъркаш с 13000лв отгоре и вземаш 525Д, ама 2002-2003година, те са наистина голяма мания :winky:
Тука един пич пък беше написал за разликата в разхода, която наистина е осезаема, ама 3литра надолу, тва значи ,че мойта като харчи 7.5извънградско Д-то харчи около 4литра :shock: :lol:

Са по въпроса що те цитирам :arrow: ако преди си карал ТДС, да не би да е бил на Е34 или Е36, ако е така те разбирам,щото на Е39 ТДС-а е с друга електроника и управление на горивото, абе най-малкото има дебитомер и още 3-4 неща ,дето не са за подценяване :idea: Ако искаш може да се запознаем и да се пуснем, е така за кеф с моят парен котел ,за да ти покажа ,че в никакъв случай Д-то не е НЛО спряма ТДС-а(е то аз съм с доста рошав чип, ама голема работа :mhihi: )

Имам едно впечатление от 535Д- е тва е истинската работа, ама 50 000лв. :twisted:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 203
Регистриран на: 22.07.2005

Мнение от madeinbg » 24 Юли 2005, 10:45

Малко да отбия от темата.. колко ти струваше чипчето?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 24 Юли 2005, 11:29

madeinbg написа:Малко да отбия от темата.. колко ти струваше чипчето?
490 евро :confused: 29коня и 60нютона отгоре...

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 24 Юли 2005, 12:21

МАЧКАТОР написа:Са по въпроса що те цитирам :arrow: ако преди си карал ТДС, да не би да е бил на Е34 или Е36, ако е така те разбирам, щото на Е39 ТДС-а е с друга електроника и управление на горивото, абе най-малкото има дебитомер и още 3-4 неща ,дето не са за подценяване :idea: Ако искаш може да се запознаем и да се пуснем, е така за кеф с моят парен котел ,за да ти покажа ,че в никакъв случай Д-то не е НЛО спряма ТДС-а(е то аз съм с доста рошав чип, ама голема работа :mhihi: )

Имам едно впечатление от 535Д- е тва е истинската работа, ама 50 000лв. :twisted:

Брат, предишната ми кола беше 525tds с М51 мотор,
карах я около година, после един приятел "ме свали от нея" с една голема пачка пари :mhihi: ..... и сега по "неволя" карам 525d с М57 мотор.
Ок, сега сериозно.... оценявам tds-а, той е просто уникален - революцията в дизелите, според мен (на бензиностанцията все тръгваха да ми сипват бензин :mhihi: ), а и вървеше повече от прекрасно. Много малко коли ме минаваха по пътя София-Бургас, но това е друга тема. ;)
Да се запознаем на ЕКО-то, по-късно .... би било добре и без това Е39-ките сме малко... 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 25 Юли 2005, 8:52

ICE написа:
МАЧКАТОР написа:Са по въпроса що те цитирам :arrow: ако преди си карал ТДС, да не би да е бил на Е34 или Е36, ако е така те разбирам, щото на Е39 ТДС-а е с друга електроника и управление на горивото, абе най-малкото има дебитомер и още 3-4 неща ,дето не са за подценяване :idea: Ако искаш може да се запознаем и да се пуснем, е така за кеф с моят парен котел ,за да ти покажа ,че в никакъв случай Д-то не е НЛО спряма ТДС-а(е то аз съм с доста рошав чип, ама голема работа :mhihi: )

Имам едно впечатление от 535Д- е тва е истинската работа, ама 50 000лв. :twisted:

Брат, предишната ми кола беше 525tds с М51 мотор,
карах я около година, после един приятел "ме свали от нея" с една голема пачка пари :mhihi: ..... и сега по "неволя" карам 525d с М57 мотор.
Ок, сега сериозно.... оценявам tds-а, той е просто уникален - революцията в дизелите, според мен (на бензиностанцията все тръгваха да ми сипват бензин :mhihi: ), а и вървеше повече от прекрасно. Много малко коли ме минаваха по пътя София-Бургас, но това е друга тема. ;)
Да се запознаем на ЕКО-то, по-късно .... би било добре и без това Е39-ките сме малко... 8)
Ми казвайте кога се събира сектата там и ще дофърча с "пушека" :mhihi: :D

П.С. :arrow: намери ми некой и на мен да ме пребие с пари и да му фъргам парахода :mhihi:

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 26 Юли 2005, 1:18

МАЧКАТОР написа:П.С. :arrow: намери ми некой и на мен да ме пребие с пари и да му фъргам парахода :mhihi:

Бая баене ще падне... :mhihi:

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook