Мразя "нивомат" ,защото имам проблем голем

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 01 Авг 2005, 11:47

Лъки, благодаря за съдействието, утре в 8часът колата има час за диагностика, и ако се окаже това ще трябва да се сменя, какво да правя.....лошото е , че сигурно е с някаква междузвездна поръчка, ама карай, ще чакам, ако трябва :roll: Тамън оправих задната на автомата(1400лв), сега пак набутвация, дееба и кочината :arrow: 15 000км. и около 2400лв поддръжка и то все някакви гадни, малки ,дразнещи проблеми :confused:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1619
Регистриран на: 10.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 520 '97, E3 2500 '69
Мечтае да кара: 5GT 535i

Мнение от Lucky » 01 Авг 2005, 12:29

Няма наличност в Дкур, стандартен срок за доставка 10-14 дни. Поне срока спазват :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 4.10.2003

Дааа

Мнение от Дедо Мраз » 01 Авг 2005, 14:46

На всеки две седмици в ДаруКар пристига камион с части от завода...Ама ако си на зор може и с куриер да ти доставят частта за 2-3 дни... Аз съм поръчвал, ама цените са майката си трака.... Макар че някои дребни неща, дето даже никъде на друго място не можеш да ги намериш може да струват стотинки... И най-дребното винтче даже - ако го има в каталога и има каталожен номер - доставят го...

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 01 Авг 2005, 17:18

МАЧКАТОР,аз лично си мисля,че може да е от този модул,на който Павката даде цената :idea:

Само че не разбрах повечко подробности за "джаджата" :roll: ...

П.С. ICE,къде сиииии :?:

Георги Пенчев
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 01 Авг 2005, 17:40

Penchev написа:МАЧКАТОР,аз лично си мисля,че може да е от този модул,на който Павката даде цената :idea:

Само че не разбрах повечко подробности за "джаджата" :roll: ...

П.С. ICE,къде сиииии :?:

Георги Пенчев
Утре затова ще ходя в :censored: КАР ,за да съм сигурен ;) ще пиша с колко пари ще ме одрусат общо :roll: :(


П.С.-Деееба, абе тва ротативка или превозно средство е, мани, кочина....тва е огромна, лайняна дупка за пари :confused: за три месеца ми се чупи два пъти люкът, два пъти ел.стъклото, два пъти сваляха скоростите,смених интеркулера, хидравликата ми лее от скобичките навсякъде,тоя шибан нивомат............и аз съм я купил , за да ходя по чужбина с нея :lol: :lol: :lol: кво ходене бе, то в края на седмицата трябва да ходя на Батак и още се чудя дали ще издържи безпроблемно "прехода" :mhihi:

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 01 Авг 2005, 18:00

ЕЕЕ чакай малко,разбирам те,че си се нервирал щото всичко опира до пари ама щом си тъгнал по тоя "път" с ръсенето си дръж и стискай зъби ( в случай че мислиш да я караш повечко де).Аз така по мойта кола смених ходова част (без нивомат "да чукна на дърво"),нова боя,ремонт двигател,скорости ... С другите работи до момента сигурно съм налял към 6 хилядарки,но сега се кара без да се спира,без ядове :D И километража си напълни миналата седмица :D :D :D Така още някоя годинка,до "следващият проект" :arrow: Е38 (бензин) INDIVIDUAL :!:

П.С. С теб може да сме се засичали в "Юве",знаеш ли ? :roll:

Георги Пенчев
Изображение

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 01 Авг 2005, 18:09

Penchev написа:Иво (ICE),моля те виж в TIS какво е точно това и къде е разположено :arrow: 37141092396
Опитвам да му намеря цената в ДАРУ,но в момента нещо сайта неще да работи :roll:

Георги Пенчев

Нямаш проблем приятел,
part No.37141092396 :arrow: AIR SUPPLY CONTROL UNIT
Ползват го много Е39 седан, кaкто и туринг, а така също и Х5 ;)

Oт ДАРУКАР:
Справка за част

Номенклатурен номер : 37141092396
Описание : STEUERGERДT
Ед.цена (с ДДС) : 233.76 BGL
Няма наличност
Последна промяна ICE на 01 Авг 2005, 23:21, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 01 Авг 2005, 22:02

Penchev написа:ЕЕЕ чакай малко,разбирам те,че си се нервирал щото всичко опира до пари ама щом си тъгнал по тоя "път" с ръсенето си дръж и стискай зъби ( в случай че мислиш да я караш повечко де).Аз така по мойта кола смених ходова част (без нивомат "да чукна на дърво"),нова боя,ремонт двигател,скорости ... С другите работи до момента сигурно съм налял към 6 хилядарки,но сега се кара без да се спира,без ядове :D И километража си напълни миналата седмица :D :D :D Така още някоя годинка,до "следващият проект" :arrow: Е38 (бензин) INDIVIDUAL :!:

П.С. С теб може да сме се засичали в "Юве",знаеш ли ? :roll:

Георги Пенчев
Стига бе пич, преди две години имах Е34 -М50, тва е страшен калашник, първо един познат се мъчеше да го счупи 70хил.км, после аз се помъчих(смених само един дебитомер,релерегулатор на алтернатора и две биалетки-общо 350кинта) и му врътнах 39хил.км., после го бартеросах пак с познат, ония също се помъчи и пак 25хилки без никакви грижи, сега го е купил един младеж и е доволен :arrow: колата е 90-та година и я вкарахме от Германия на 390 000реални км. :roll: кажи ми тва ***** Е39 кво е :arrow: 24 000лв. за кола, дето постоянно те клати, мани намразих тая марка, ужас :shock:

П.С. :arrow: Може и да сме се засичали, знам ли, там всички ги познавам, даже и контрагентите им :mhihi: Ама имена, забрави, не помня :mhihi: Иначе онова нещо Веско (малкият на Юли), постоянно е около БМВ-та, а и той убава 320Д си е харизал :D

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 01 Авг 2005, 22:29

Абе, колата ми не беше издухана или счупена - беше си много добра, ама някой й беше присадил биели с бутала, от друг БМВ мотор :shock: :shock: :shock: Просто буталата не стигаха до ГМТ :!: ... или по точно спираха на 1,2 см преди мястото на което трябва да спрат :shock: :mhihi: И оттам нататък започна "пълната реставрация" ....

По повод на изказването ти за Е39 съм сигурен (убедил съм се), че най-важна е подръжката и експлоатацията от първият собственик :!: Например от пътуванията ми в Швейцария, съм се убедил, че оттам купиш ли кола от истински собственик, посмъртно неможеш да имаш проблем! Хората са някак спокойни, дисциплинирани, животът на всичките е сякаш предварително "програмиран", от датата на раждане, до тази на краят ... Няма как да има "изненади" :roll:
С италия(a)нска кола се "запознах" вече веднъж и смятам да ми е за последно :!:
Нямам представа твоят автомобил с какъв произход е, но при всички положения има "нещичко" :roll:
... а може и аз да бъркам :idea:

Георги Пенчев
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 02 Авг 2005, 11:38

Оправиха "италианката" :mhihi: срещу 300,02 кинта :mhihi: 135 кинта десен датчик за нивомат (стои отдолу, на носача, абе нещо като регулатор с рамо, следящ колко се кърши носача ,спрямо купето).
И още 80кинта диагностики и труд+още пари за куплунзи, които те счупиха :lol: Абе Дару Кар :shock: Ама вече не ми свети лампата, са очаквам нещо друго да светне :mhihi: Забравих да споделя, че тва са цени без ДДС :mhihi:
Последна промяна МАЧКАТОР на 02 Авг 2005, 12:18, променена общо 1 път

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 02 Авг 2005, 12:03

само исках да споделя че и
аз съм нинджа и не бях чел
много Е39 форума, но от сега
нататък редовно ще го чета
щото много нещо ме изкефи пък и пичовете
са свежи тука... не че искам да ви
резна де... да не се объркваме само :mhihi:
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 02 Авг 2005, 12:25

naskoksan написа:...ще го чета щото много
нещо ме изкефи пък и пичовете са свежи тука...
не че искам да ви резна де...
да не се объркваме само :mhihi:

Хайде Насе,
Признай си, вече си разкрит! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Последна промяна ICE на 02 Авг 2005, 12:27, променена общо 1 път

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 02 Авг 2005, 12:27

без бой нищо не признавам :mhihi:
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 02 Авг 2005, 12:33

:OT: Абе тука някоя учителка по граматика ни подчертава къде грешим правописно, много й благодаря :mhihi: Обаче е много лошо ,че ми трие "говно" и "лайно" ,особенно като става въпрос за БМВ :lol:

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 02 Авг 2005, 13:26

ми така де...
тя всъщност учителката си
е направо учител!!!
Глей ся виждаш ми се разбран
пич просто ние се водим за
някакво официално издание на
БМВ-клуб България и тъй като
претендираме за сериозност и
професионализъм в нещата които
правим се стараем да поддържаме
добрия тон и най-вече книжовния
български език... Те простотии ня липсват
ама това си е в реда на нещата!
Просто се постарай да посмекчиш малко
езика пък ако не става пробвай с
някой по-комерсиални епитети
ще видиш, че може и по-интересно да бъде ;)


















уф и сам не се разбрах кво написах :uups:
Изображение
Stick 'em up PUNK, it's da Fun Lovin' Criminal
Изображение
www.evoksis.bg

ПредишнаСледваща

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook