Мразя "нивомат" ,защото имам проблем голем

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1373
Регистриран на: 29.11.2004
Местоположение: София

Мнение от BadAngel » 02 Авг 2005, 13:30

:) бачкатор пюр пауар :)
No bling at the Ring

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: тук-там

Мнение от МАЧКАТОР » 02 Авг 2005, 15:08

naskoksan написа:ми така де...
тя всъщност учителката си
е направо учител!!!
Глей ся виждаш ми се разбран
пич просто ние се водим за
някакво официално издание на
БМВ-клуб България и тъй като
претендираме за сериозност и
професионализъм в нещата които
правим се стараем да поддържаме
добрия тон и най-вече книжовния
български език... Те простотии ня липсват
ама това си е в реда на нещата!
Просто се постарай да посмекчиш малко
езика пък ако не става пробвай с
някой по-комерсиални епитети
ще видиш, че може и по-интересно да бъде ;)


















уф и сам не се разбрах кво написах :uups:


............и понеже съм наистина разбран човек спирам да пиша в този изключително взискателен форум.................не съм единадесет годишен палячо, който ще търпи постоянна критика, забележки, наставления..........това е форум, не съд :idea: Мненията ми са подложени на постоянна редакция, корекции-това ,според мен е абсолютно НЕДОПУСТИМО, как така някой ще ми коригира мнението ми без позволение, по-добре да го изтрие, това го приемам повече..........ми там, този, който ми прави граматически корекции :arrow: абе пич, аз като пиша документи не греша , бъди сигурен, но си мислех, че щом това е Форум, значи може да се отпусна и да не обръщам чак толкова голямо внимание на това, ама то тука била много серИоЗна работа.......ДОВИЖДАНЕ ЗРЕЛИ И ИЗКЛЮЧИТЕЛНО КРИТИЧНИ , ВЗИСКАТЕЛНИ ОСОБИ :wave:

Асене спокойно можеш да ми изтриеш профила(ника), повече не ми е нужен........

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 02 Авг 2005, 16:15

кво се газираш са?нали ти казах преди няколко дена за изскубеш лампата и ще ти се разреши проблема :mhihi:ама давай да ти давам голфа /нали го сакаше/и някой лев,па ще се мъча с тая лампа :mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Новини
Аватар

Мнение от Новини » 02 Авг 2005, 17:35

Колеги, я се успокойте :roll: Тоя път се престарахте...

Не едитвайте мнение на човек само защото си е позволил да изрази лично мнение за БМВ, макар и донякъде негативно. На мен ми се е случвало да излея и хиляда благословий като ме ядоса колицата и в това не виждам нищо лошо ;)
Още повече човека е прав, че е по-добре да му се изтрие мнението, отколкото да се променя. Що за мисъл е това да му се коригират правописните грешки?! :confused:

Не забравяйте, че тука не сме само фанатици на тема БМВ! Има и хора, които просто имат такава кола и също са част от този форум независимо позитивно или негативно е тяхното мнение! Бъдете по-толерантни един към друг!

Оставете всеки да изразява себе си по начина, който намери за добре. МАЧКАТОР-а не е нарушил нито едно от правилата на форума и не виждам абсолютно никаква причина да предприемате действия или подобно държание към него.

Що се отнася до това, че сме нещо "официално". Да ние сме такова, но стига това да не вреди на потребителите по какъвто и да било начин. Да не забравяме, че именно те са в основата на този форум. ;)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 02 Авг 2005, 18:40

Ей,каква стана тя ... :(

МАЧКАТОР,чакай братче,не бягай оттук толкова бързо :!:
И аз имам корекция в една дума,направо "паднах от коня" :shock: :mhihi:
Това,не ми се беше случвало от незнам си кое отделение (съвсем началните) :lol: :mhihi:

Наистина този,който се е "постарал",го е направил .... не знам и аз защо :?: :!: :roll: Може би да покаже,колко сме неграмотни или ... (принципно гледам да спазвам граматика и пунктуация)

Няма смисъл от това,защото ми прави впечатление и то от доста време,че някои от хората от провинцията пишещи тук във форума,изписват думите така както ги изговарят в местната диалектна форма :shock: :evil: Това е колкото грешно толкова и отвратително :!:

НЕКА ДА СЕ НАПРАВИ НУЖНАТА ЗАБЕЛЕЖКА ПЪРВО НА ТЯХ,след това на хората,на които им се случва да сгрешат !!!

А и в крайна сметка,тук наистина сме за да обръщаме внимание на съвсем други неща ...

П.С. Въобще не е хубаво да се развалят (разводняват),интересни теми,защото има тенденция към "изчезване" на горепосочените и "разрастване" на подфорум "извън темата" :arrow: това е технически форум преди всичко !!!

Благодаря

Георги Пенчев
Изображение

Weißwurst-Fresser
Аватар
Мнения: 2687
Регистриран на: 22.11.2003
Местоположение: в рекарото
Кара: F40

Мнение от CheGevara » 03 Авг 2005, 18:04

незнам за какво говори МАЧКАТОР, но аз не мисля, че някой от нас (модераторите на Е39) е изтрил нещо от неговите мнения, а пък ако някой е изтрил нещо то е било наистина за изтриване и не е било свързано с темата или е било много нецензурно!

Моля МАЧКАТОР да се опита да не бъде толкова краен и брутален в исказванията си и проблеми няма да има!

затварям темата, заради отклоненията които почнахме да правим! Ако някой има още желание да пише по темата нека ми пише ЛС или да отвори друга "чиста" тема!

Предишна

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook