търся информация за 525 тдс

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.08.2005

търся информация за 525 тдс

Мнение от Em40 » 14 Авг 2005, 16:57

търся информация за 525 тдс/Д - този модел http://mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu= ... f1=details
ако е възможно на БГ. мерси предварително

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 14 Авг 2005, 17:04

За това BMW 525д и тдс, мисля,че ICE ще ти каже най-добре защото той има опит и с двете ;)
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 14 Авг 2005, 20:56

Първо,
Добре дошъл сред нас! Надявам се да намериш много нови приятели тук, както и да научиш доста нови неща за любимата марка. )

Много е писано точно по този въпрос: 525tds или 525d, при това скоро...
Просто кликни ТУК
относно колата от обявата, мога да кажа, че е ПРЕКРАСНА! М5-пакет, М5-интериор (седалки, волан)... Има някои липси: гсм-а не го виждам в подлакатника. От снимката не виждам добре дали седалките са с погряване. Колата не е на 101к км, в това може да си убеден отсега, но това не е болка за умиране. Важното е как е карана и поддържана. Провери също дали работи ТВ тунера (картина + ЗВУК!).
Цената на този автомобил е 39'000 - 40'000 лв.
Дано съм бил полезен! Ако се сетиш друго, просто питай! Успех
ПП. Ако я купиш, искам да се пуснем с моята. ;)
ПП2. Следващия път се постарай да използваш функцията "Търсене" (първия ред бутони най-отгоре), преди да пускаш нова тема, защото най-вероятно вече е писано по този въпрос. Ако не намериш нищо, тогава може да пуснеш питане. ;)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 14 Авг 2005, 22:44

Такааа,сега и аз да се "включа" със съвсем точна информация за автомобила от обявата ...

Можеш на живо да я видиш на "Горубляне", на паркинга пред пица "Лъчони",мястото на което се продават на куп най-съпите автомобили на пазара.Цената й е около 36000 лв ... Стелките в купето са изрезки от най-обикновен мокет,син на цвят с патето Яки :ranting: :dummy: :mhihi: :mhihi: Автомобила е доста лъскав външно и ако имаш сериозен интерес трябва да се огледа задължително в специализиран сервиз :!: Огледах предницата за следи от камъчета,но лака е в безупречно състояние ... Хич да не е карана ,пак няма да е така ... Изказвам съмнения.До това BMW има абсолютно същият автомобил,но е в черен цвят.Аз наскоро писах за тях в този форум,че съвсем наблизо има една стандартна 525d,но на малко по-висока цена,началото на 2002 год,която лично на мен ми изглеждаше по достоверно,автентично ... Отиди,виж и прецени :D

Георги Пенчев
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.08.2005

:)

Мнение от Em40 » 19 Авг 2005, 23:54

първо да изкажа своите благодарности за информацията. чесно да си призная не съм много голям фен на БМВ, но съвсем на скоро карах такава кола 525 д (нешо подобно от това което аз показах във обявата) и останах много впечатлен. аз лично карам опел омега 1999 година 2.0 ДТИ и също много доволен от нея. причината да искам инфомарция за бмв-то е че ми предстои заминаване за германия (да следвам :kuku: ) и много за замислех върху идеята да си докарам такава кола от там. тази колата която ви показах наистина е страхотна но чесно казано не ми е по възможностите все още но както се казва един бог знае какво може да се намери и за какви пари.
мерси още веднъж :)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 20 Авг 2005, 7:36

Вчера с ICE ходихме по "Горубляне",колата която си дал на линк-а е продадена и там в момента има такава - черна,с почти всички възможни екстри,ел. щори и т.н. НО тя както и другите 2 подобни коли от съответния модел,нямаха нищо общо с действителноста :evil:
Не съветвам никой да дава 44000 лв. на тия измамници там :!:
Автомобили на по 2,3 години с претапицирани волани,сцепени уплътнения по предните врати .... НЕЕЕЕ

Георги Пенчев
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2523
Регистриран на: 21.11.2004
Местоположение: Sofiq

Мнение от BAYRON » 21 Авг 2005, 13:11

kрасотата има висока цена тази кукла на мен лично ми се вижда струпвана като гледам тапицерията красавица наистина и варианти има много можеш да си я намериш от 15 до 50 хиляди според възможностите.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Мнения: 757
Регистриран на: 4.09.2005
Местоположение: София

Мнение от OPASNO LUD » 05 Сеп 2005, 15:23

Ако те интересува 525д с пълен М-пакет,в момента една такава си търси куповач.Колата е поръчкова от дару кар няма и три години и е много синя.Колата е на 286000км и е подържана само и единствено в дару кар! Всички консумативи са сменяни навреме и са напълно оригинални(фактури)!По двигателя са сменени елекрония блок и колектора на турбото,цялото окачване е ново,фаровете са нови,две от джантите са нови.Колата се продава заради предстоящата и смяна с 535д.Цената е по договаряне и в нея влизат комплект зимни и летни гуми. Колата е с всички екстри без люк,навигация и не е автомат.Очакваната продажба е в началото на октомври(тогава ще я пусна и в продава).Но цената ще е далеч от 44000 по-скоро около 20-25. ;)

Ледения
Аватар
Мнения: 4798
Регистриран на: 4.10.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е60 535d
Мечтае да кара: из Las Vegas!

Мнение от ICE » 05 Сеп 2005, 15:58

OPASNO LUD написа:Ако те интересува 525д с пълен М-пакет,в момента една такава си търси куповач.Колата е поръчкова от дару кар няма и три години и е много синя....Очакваната продажба е в началото на октомври(тогава ще я пусна и в продава).Но цената ще е далеч от 44000 по-скоро около 20-25. ;)
Това на студентчето ли му го предлагаш? :mhihi:
По-добре пусни колата в "Продава", тази тема тук и без това третира само инфото за колата. 8)
ПП. Друг път моля пишете подобни оферти на ЛС (това е форум за обсъждане на техн. въпроси свързани с Е39).
ПП2. Добре дошъл сред нас!
Мисля, че темата е изчерпана!

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook