Проблем с крушките на Ангелските очи Bmw E39

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 7.02.2022
Пол: Мъж

Проблем с крушките на Ангелските очи Bmw E39

Мнение от bmwista97 » 07 Фев 2022, 22:22

Здравейте,имам един проблем със моят автомобил Bmw E39 520i 1997 преди фейслифта.Проблема е със крушките на ангелските очи започва да свети първо едната крушка много слабо,вижда се като я изкарам от фаровете и след време и другата по същия начин на около 2 месеца става това крушките са Led 10 wata.Фаровете са Хела Фейслифтови за Bmw E39 купих ги отделно защото тези които бяха на колата нямат ангелски очи(преди фейслифта).Когато купих колата и смених Лайт модула за светлините защото неми работеше на десният фар дългите светлини.Лайт модула до колкото се сещам беше LCM 2.Един майстор го питах за този проблем който се занимава със електроника по автомобили и ми каза че неможе нищо да се обучава понеже когато е произвеждана колата тогава не е имало Led а ангелските очи били със обикновенна крушка та въпросът ми е от какво може да става това със крушките.Минава ми през ума да ги продам и да си взема фарове преди фейслифта без ангелски или да си взема 2 фасунги оригиналните със обикновенна крушка със нагреваема жица.Възможно ли е и крушките със нагреваемата жица да правят същият проблем като Ледовете.

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook