Утечка навигация

5-та серия ('95-'03)

Модератори: Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 31.05.2022

Утечка навигация

Мнение от shneider1 » 31 Май 2022, 19:32

Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече има подобна тема, не съм я намерил. На кратко, колата е 525д 2002 с голямата навигация фабрично. Намира се и се кара в Германия. Имам утечка. Наблюдавана е последните два дни в сервиз, заключението е: навито е на път да здаде багажа, нагорещява се много (ще уточня когато прибирам колата ако имат предвид след като е заспала), за ремонт или подмяна е. Въпроса ми към тези с подобен опит или тези които познават, възможно ли е самото нави без някой модул или подобно да го събужда да зацепва и да е наистина то консуматора от само себе си?

Благодаря предварително за отговорите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6206
Регистриран на: 24.04.2007
Местоположение: София
Кара: Е39М54В30

Re: Утечка навигация

Мнение от zvetiko » 02 Юни 2022, 13:12

Колега, след като е сдало багажа, както пишеш, е възможно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 186
Регистриран на: 7.12.2016
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 ALPINA B10

Re: Утечка навигация

Мнение от Grozdanoff » 04 Юни 2022, 16:07

shneider1 написа:Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече има подобна тема, не съм я намерил. На кратко, колата е 525д 2002 с голямата навигация фабрично. Намира се и се кара в Германия. Имам утечка. Наблюдавана е последните два дни в сервиз, заключението е: навито е на път да здаде багажа, нагорещява се много (ще уточня когато прибирам колата ако имат предвид след като е заспала), за ремонт или подмяна е. Въпроса ми към тези с подобен опит или тези които познават, възможно ли е самото нави без някой модул или подобно да го събужда да зацепва и да е наистина то консуматора от само себе си?

Благодаря предварително за отговорите.


Ама то отечка, не е задължително да е от "умираща" навигация. Отиди в някой специализирам сервиз за авто-аудио техника. Ако решиш да сменяш навигациите да знаеш, че има aftermarket навигации за Е39.
ekalchev написа:Омразата ми към русия започна в 4 клас, когато зададох въпроса на учителката защо трябва да уча руски задължително. Тогава започнах да си задавам въпроси и да достигна сам до извода, кого да мразя и кой ми е враг. Тогава нямаше САЩ или ЕС - тогава само русия имаше. Иначе не мразя сънародните си, които не мразят русия, аз ги съжалявам и ги подминавам с насмешка.

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 31.05.2022

Re: Утечка навигация

Мнение от shneider1 » 07 Юни 2022, 21:09

Grozdanoff написа:
shneider1 написа:Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече има подобна тема, не съм я намерил. На кратко, колата е 525д 2002 с голямата навигация фабрично. Намира се и се кара в Германия. Имам утечка. Наблюдавана е последните два дни в сервиз, заключението е: навито е на път да здаде багажа, нагорещява се много (ще уточня когато прибирам колата ако имат предвид след като е заспала), за ремонт или подмяна е. Въпроса ми към тези с подобен опит или тези които познават, възможно ли е самото нави без някой модул или подобно да го събужда да зацепва и да е наистина то консуматора от само себе си?

Благодаря предварително за отговорите.


Ама то отечка, не е задължително да е от "умираща" навигация. Отиди в някой специализирам сервиз за авто-аудио техника. Ако решиш да сменяш навигациите да знаеш, че има aftermarket навигации за Е39.


Благодаря за отговора. Колата е наблюдавана два дни в сервиз. Проблема идва от нави компа. Радио модула е също на път да здава тъй като спират предните тон колони от време на време. Няма смисъл да се занимава човек да ремонтира. Ще се заменя с Dynavin D8-E39 Pro.

Назад към E39

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook