Project ""BloodyMarry""

Класически модели - Е12/E21/E23/E24/Е28

Модератори: alpina-ma6inata, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 23.05.2010
Пол: Мъж

Project ""BloodyMarry""

Мнение от g0gata » 01 Мар 2012, 19:57

IMAG0022.jpg

IMAG0020.jpg

IMAG0023.jpg



Започвам със снимките защото след доста щателно разглеждане на форума останах с впечатление , че тук повече се пише и коментира и по малко се показват снимки :) Та това е моята Акула. Тя е позната на аудиторията защото беше собственост на колега тук в Бургас и има тема малко по надолу. Сега вече е моя и работа по нея предстои.
Първо малко данни за колата. БМВ е28, 520i, набор 1987. Като екстри има ел. огледала, ел. стъкла, централно заключване, шибиах и 4-ри дискови спирачки. Колата е в повече от перфектно състояние. Като ръжда има съвсем дребни забележки.

Концепцията на проекта и защо "BloodyMarry".
Проекта е кръстен на моята половинка която въобще не харесва колата. Концепцията е изцяло изчистена визия, реставрирани хромирани части, по-ниско окачване и естествени нови токчета за дамата. На всички е ясно че на тези БМВ-та не може да се прави какъв да е тунинг. Те са достатъчно красиви и изящни още докато излизат от завода. Поне от към джанти има голямо разнообразие. Проекта ще се развива доста бавно поради голямото ми отсъствие от България. Колата ще се ползва за съботно - неделни разходки. За всяко действие по нея ще бъде нагледно фотографирано и всеки ще може да се наслади на снимковия материал. От към идеи и препоръки съм широко отворен, тъй като хал хабер си няма.
Предварително искам да благодаря на колегата "ZARAZA" на който не му беше да ме зарази с манията по старите БМВ-та.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ... ИМА И НАЧИН
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 492
Регистриран на: 23.04.2007
Местоположение: УК
Пол: Мъж
Кара: л Е21, а сега Е28
Детайли за колата: Ниски и бавни.

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от KriK4eTo » 02 Мар 2012, 22:40

Поздравления за добрия екземпляр колега! :bchug: Ще следя с интерес.
Само да вметна няколко бързи въпроса за да ни стане по-ясно какво си има твоята е28-ца. Черен металик ли е цвета и какъв е салона по вид и цвят? :yes:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 23.05.2010
Пол: Мъж

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от g0gata » 03 Мар 2012, 14:16

IMAG0027.jpg
IMAG0025.jpg
колата по талон се води черен металик "Diamondswartcz"" . Салона е сив на пръв поглед обикновен.Това на предните седалки са калъфки някакви. Не съм запознат много с тези автомобили и тепърва ги разучавам но нищо необикновенно не намирам в салона. Ето още малко снимки :
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ... ИМА И НАЧИН
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 23.05.2010
Пол: Мъж

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от g0gata » 03 Мар 2012, 14:36

Тук госпожата пробва 15-ки 8j оригинални от М5 е28 или поне за такива ми ги продадоха :dunno: . Джантите бяха в окаяно състояние но след доста труд борда заблестя като огледало. Средите ще бъдат боядисани в BBS gold :bowdown:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ... ИМА И НАЧИН
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1150
Регистриран на: 7.10.2007
Местоположение: Враца/София
Кара: 92' E30 M40 cabrio
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от Vasko_BP » 04 Мар 2012, 18:47

Честита да ти е колега! Ще чакаме по-подробни снимчици. :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 415
Регистриран на: 5.06.2006

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от DEMIURGE » 05 Мар 2012, 0:15

g0gata написа:Тук госпожата пробва 15-ки 8j оригинални от М5 е28 или поне за такива ми ги продадоха :dunno: . Джантите бяха в окаяно състояние но след доста труд борда заблестя като огледало. Средите ще бъдат боядисани в BBS gold :bowdown:

Като че ли, преди да направиш окачването по-ниско, ще трябва да помислиш за изнасянето на задните гуми заради малкия офсет на джантите. Иначе ще жулиш гуми, което ще бъде нездравословно. Не знам, дали ще можеш да минеш само с огъване и прибиране на ръба на калника...
Доста "хоум-мейд" изглеждат "капачките" на джантите ;)
Иначе тези джанти са минали покрай оригиналните за М5 е28, но това не е важно, стига да се направят читаво - пак ще имат необходимата за епохата визия.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от b00st » 05 Мар 2012, 0:30

успех с проекта :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1071
Регистриран на: 4.12.2006
Местоположение: 3-ти картофен пояс на София
Пол: Мъж
Кара: ретро ръжди

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от M.Velichkov » 05 Мар 2012, 8:36

Колата по снимките изглежда страхотна база за развихряне :yes: Дано само не загубиш ентусиазма или не се намери някой който да ти го загуби(жената :mhihi: ) С интерес ще следя темата :yes: А на мен като на виден Рацер, капачките ме изпълват максимално :mhihi: :mhihi:
Айде да играем на една игра. Казва се "върви на майната си". Ти си пръв.......

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1067
Регистриран на: 8.07.2005
Местоположение: Пловдив

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от denko » 05 Мар 2012, 23:56

Значи в крайна сметка купихте е28 стига с тия голфове :) честито
"Класиката" за един е Скрап за Друг !!!
Изображение

великият шестак
Аватар
Мнения: 1330
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Plovdiv
Кара: няколко и киселее

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от Turbo_Ted » 06 Мар 2012, 3:22

успех с проекта колега, джантите стоят супер на колата и капачките са стил лошрайдър :twisted: много ме кефи машината.. въпрос към знаещите и можещите - видях, че мотора е с муутроник, на е28 серийно слага ли се мотроник, щото аз знам че на е34 и е30троен стоп - от 88ма година натам се слага :roll:
Изображение
оооо велики шестако :bowdown: да пребъдат сегментите ти ... все у високи обороти да стоиш :bowdown: и да живее шпера ти :bowdown: АМИН :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 20.10.2011

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от retro fan » 06 Мар 2012, 8:51

екстра е акулката, със здраве да я караш и да я направиш както ти харесва :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1095
Регистриран на: 21.04.2004
Местоположение: Norge
Пол: Мъж
Кара: е21

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от magareto_yori » 06 Мар 2012, 9:01

Turbo_Ted написа:успех с проекта колега, джантите стоят супер на колата и капачките са стил лошрайдър :twisted: много ме кефи машината.. въпрос към знаещите и можещите - видях, че мотора е с муутроник, на е28 серийно слага ли се мотроник, щото аз знам че на е34 и е30троен стоп - от 88ма година натам се слага :roll:



двойни стопове със сигурност има с мотроник,за е28 не знам.
Иначе за колата на колегата-дано да стане още една от малкото лачени е28 в БГ :yes: Джантите са идеални за тая кола,само капачките са ми малко ибей-ски :confused: Не са грозни,но определено са задължаващи.И дано да приключи цялата одисея бързо и безпроблемно,демек дано да имаш достатъчно капитал :mhihi: :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1003
Регистриран на: 14.12.2009
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: дърто Е30
Мечтае да кара: моята си,ама с неограничен бюджет

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от SPEED_GABROVO » 06 Мар 2012, 14:49

Има голям потенциал колата,изглежда доста запазенка,успех с проекта и само безаварийни километри. :yes:
BMW не е просто марка автомобили,а начин на живот.

Потребител
Аватар
Мнения: 38
Регистриран на: 5.07.2011
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Мечтае да кара: F30 335i M Sport Estoril Blue

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от Anordetic » 06 Мар 2012, 15:59

Изображение Изображение

Ето две хубави снимчци, може и да ти послужат за вдъхновение :yes: Колкото до капачките на джантите, мисля, че с такива от снимките би било по-добре от шиповете, но ти си знаеш :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 103
Регистриран на: 23.05.2010
Пол: Мъж

Re: Project ""BloodyMarry""

Мнение от g0gata » 21 Мар 2012, 6:09

Благодаря за хубавите думи. Искам да успокоя всички че желание няма да се загуби, защото това ми е мечта от малък.Капитал има доволно, само че става на етапи поради липсата ми от страната. За капачките :mhihi: явно не са най-доброто попадение, така че ще измисля нещо. Скоро надявам се да пусна снимки с най-големия ми подстрекател ZARAZA.
Последна промяна g0gata на 11 Май 2012, 18:05, променена общо 1 път
ИМА ЛИ ЖЕЛАНИЕ... ИМА И НАЧИН
Изображение

Следваща

Назад към Shark Sector

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook