подслушват СОД в Бургас

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

поклонник на E36
поклонник на E36
Аватар
Мнения: 1631
Регистриран на: 11.09.2003
Местоположение: София, София, София, София, София, София, София, София, София, София:
Пол: Мъж
Кара: Mercedes, BMW, Subaro

подслушват СОД в Бургас

Мнение от Терзийски » 14 Окт 2005, 12:51

Лек автомобил с инсталирано в него и включено подслушвателно устройство бе открит паркиран непосредствено до сградата на община Бургас, съобщиха от местната полиция.
Автомобилът, червен форд, е бил спрян буквално под носа на общинските полицаи, чийто наблюдателен пост се намира на няколко метра от него. Един от общинските полицаи случайно забелязал към 10 часа вчера, че в колата има странна машинка, върху корпуса на която примигват разни светлини. Пристигналите на място специалисти от РДВР установили, че това устройство е настроено да подслушва в диапазон от 6 километра, а в него е вграден и заглушител на радиочестоти.
Бургаските антимафиоти предполагат, че с него се е подслушвала СОД-системата на РДВР-Бургас. :roll: От няколко дни по трасетата постоянно имало проблеми, а за определен период във вторник и вчера радиосигналът на СОД дори е бил заглушаван. Шефът на РДВР-Бургас ген. Красимир Петров обяви, че е известен собственикът на автомобила, но отказа да назове името му, нито дали той гравитира към някоя от известните мафиотски структури.
В района, който е бил подслушван с устройството, се намират основните седалища на Централна кооперативна банка, Булбанк, Хебросбанк и ОББ. От полицията обаче казаха, че те се охраняват от частни фирми. СОД-системата на РДВР обаче охранява няколко офиса наоколо. В поне два от тях се съхраняват крупни суми, довери антимафиот.


в. Сега

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook