Часовник - Hublot Big Bang
Модератор: Общи модератори
33 мнения
• Страница 3 от 3 • 1, 2, 3
- Zubcho
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3647
- Регистриран на: 25.06.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Кенеф за великани
- Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo
Re: Часовник - Hublot Big Bang
Alex 320i Cabrio написа:Zubcho написа:Що пък да не караш е36 и да можеш да си позволиш часовник за 20 000 лв? Има хора които си харесват този автомобил и не ходят с костюми на въпросните марки. Демек бизнесът им докарва по 40 000лв месечно и пак карат стари или евтини коли (нови и евтини).
Не можеш да съдиш по дрехите на човек или по колата му, колко пари изкарва. Това само "гъзарите" на балканите като се видят в пари и почват със седмици, С класи и тн избиване на комплекси.
По темата:
Защо да не си купиш реплика на часовника който ти харесва? Като не можеш да си позволиш оригиналът който не ти е по джоба, си купуваш репликата носиш я 5-8 месеца и купуваш следващата. Не забравяйте, че освен м-лите вложени в часовникасът се продава и името на производителя.
Някой може ли да пусне линк към сайт за качествени реплики? Примерно за 200-300лв?
По-това за дрехите не си много в час... 'Щото по тях посрещат, а по ума изпращат...
Човек си купува скъп часовник обикновенно защото му харесва възможността да притежава нещо уникално като техническа мисъл и решение, както и ювелирната изработка на детайлите. Тук не говоря за масовите марки, като Ролекс, Таг, Омега, но дори и те имат специални серии, които са достойни за уважение. Купувайки си реплика, ти не получаваш нищо от горепосочените качества. Една китайска ЕТА не може да се сравни с Ел Примеро или Калибър 11, да не говорим за някои от "компликациите". Единственото което може да спечелиш от ментетата е насмешката на такива като мен, които се интересуват и разбират малко от часовници.
Е, с'я, нЕкоя засукана кака в трамвая също мо'е да се впИчатли, но не е туй идеята...
Абе то и аз да изкарвам 30 000 на месец пак няма да се облика в по-горе изписаните марки дрехи. Не за друго ама не робувам на такива неща като дрехи, бижута и тн. Часовник никога не съм имал и не смятам да си купя без значение от дохода. Просто ми се искаше да разгледам малко от ментаците и да ги сравня с висока резолюция снимки на оригиналите.
Пак казвам всеки има право да купува каквото му душа иска. Дори и да е менте. В крайна сметка като не можеш да вземеш часовник за 10 000лв ще си купиш за 100лв. Нали ще върши работа???

Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.
Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?
Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?
Re: Часовник - Hublot Big Bang
E34 написа:cherepa83 написа:чайна майна ама хайде да има 1900 лв реплика а???? и бат Слави си е взимал,и има със швейцарски механизми ЕТА се водят но това не значеи че не са досглобени в Китай ама като не вярвате няма ви отварям очите я ..........................................колегата с мнението дето си мисли че няма мога му постна линк на ЛС с 1200 лв цена на тоя часовник и с цена 190лв
олеле майко![]()
ЕТА "досглобявана" в Китай
![]()
![]()
![]()
ай кажи ми кво да говорим повече
![]()
![]()
защо колега мерцедес ако правиме в БГ няма ли да е мерцедес?????????? айфон като се прави в Китай да не да струва 5 лева???????????????????????

- E34
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 124
- Регистриран на: 27.10.2002
- Местоположение: Lonsdale Sofia
- Пол: Мъж
- Кара: Ееее шейсе
- Мечтае да кара: кънки
Re: Часовник - Hublot Big Bang
глей сеа, череп83....бро! виждам, че малко от малко се интересувате и ше се напрегна да вкарам малко полезно инфо дано се напрегнете да го осмислите
, та така.....ЕТА се произвежда ЕДИНСТВЕНО В ШВЕЙЦАРИЯ от КОНСОРЦИУМА Swatch Group. Тая същата компания притежава марките Bregue, Blancpain, Omega, Longines, и още някои други та чаааааааак до Calvin Klein бижутата и часовниците им. Следите ли ми мисълта? Освен тва си продават механизмите на други компании като Breitling, Baume et Mercie и т.н и те си ги доработват обаче ЕТА си е ЕТА и нема китайска такава. Всъщност има копие ама тва е некъде май от '74 година и пак е с китайски анджаклами целото! Обаче скоро тарикатите се светнаха и май ше спрат да шиткат ЕТА-та на другите и ше видим кво ше стане
така че Мерцедес може да правим в БГ ама повервай ми ЕТА надали скоро където и да е, тва са швейцарци бе алоооооооо.
сеа до репликите, тва е се едно да правиш секс с неква супер турбо уникална яка мацка ама да се окаже, че е обикновен траверс със силиконки
за пред другите ще изглежда, че си забил некво яко пиче и ше си гъзар един вид ама само ти ше си знаеш че си клецал траверса




сеа до репликите, тва е се едно да правиш секс с неква супер турбо уникална яка мацка ама да се окаже, че е обикновен траверс със силиконки





" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост
33 мнения
• Страница 3 от 3 • 1, 2, 3
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани