Тестове за хив, внимавайте!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 133
Регистриран на: 7.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G30 540i

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от BAHKATA » 11 Юли 2014, 8:45

Аз съм напълно за профилактичното изследване за всякакви болести, независимо от това имаш или нямаш сериозно гадже. Както всички знаем (предполагам :mhihi: ), доста голям процент от болестите протичат без никакви симптоми, като нелекувани някои от тях могат да доведат до стерилитет примерно или други сериозни увреждания. Това че някой прави секс с презерватив или пък само със сериозното гадже/жената нищо не значи, доста от болестите се хващат и по друг път, не само полов.

Колкото до тестовете за ХИВ - не знам как е в тази организация, но съм чувал, че на тези безплатни анонимни тестове събират кръв от 20 човека примерно и ги пускат заедно, ако излезне някой позитивен после ги викат всички и поотделно. Има ли нещо вярно или е поредната атака срещу безплатните организации от така "евтините" лаборатории? :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: Toyota Yaris D4D 2015.

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Elesar74 » 11 Юли 2014, 11:35

acer написа:
Elesar74 написа:Ми по-добре спри да прехвръкваш като пчела от цвят на цвят и няма от какво да се притесняваш. Просто кацаш някъде и пускаш корени.


Аз нямам от какво да се притеснявам, нито съм ти искал съвети какво да правя с живота си, нагъл си ;)

Нямам и лаборатория, а моята позната работи в кабкис и самата предупреждава пациентите за тестовете да ходят да се тестват другаде, който разбрал разбрал, който иска да вярва на МЗ или на историите за е*ани хив+ негърки от които никой не се е заразил. Пуснах темата за да се разчуе за проблема, всеки си има глава на раменете и да си преценя, теста в лабаротия е м/ж 10 и 20 лв.


Колко сме докачливи..... Проблем няма драги, не и за тези, дето имат глава на раменете и тя диктува правилата, а не тази дето е в гащите.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 73
Регистриран на: 10.12.2010
Местоположение: в кучешката колибка
Кара: таралясник

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Pisobella » 11 Юли 2014, 17:41

bum_bum написа:
JuStDieSeL написа:толкоз време ми трябваше да я проуча и да мога да и се доверя.


Винаги ми е било интересно в какво се състои едно такова проучване.



Честно казано това беше първият ми въпрос, който изникна, четейки за "проучването" :mhihi: :mhihi:

Единственото ефективно "проучване" е да си направите по един тест ....
Макар че следенето на ФБ и Вайбър също върши тая работа еднакво добре, така като гледам :lol:
Изображение
Аз умирам и светло се раждам ... за всяка спам тема!!! xD
click me !!! ---> http://z0r.de/63

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от acer » 11 Юли 2014, 18:46

Elesar74 написа:
Колко сме докачливи..... Проблем няма драги, не и за тези, дето имат глава на раменете и тя диктува правилата, а не тази дето е в гащите.


Нищо докачливо няма :) пуснах темата за да предупредя хората, а не да ни поучаваш, всеки си живее живота както прецени за добре, ти ако искаш живей и като монах твоя си работа, никой не ти се бърка. Всъщност като казах монах са сетих за скорошните събития с педофилите от нашите манастири :mhihi: та стана ясно и че най-големите "безгрешници", изобщо не са такива за каквито се представят. Природата си е природа и мъжа не е направен да бъде с 1 жена също както всяко животно, може, но не ни идва отвътре, не е естествено ни поведение и пътя е осеян с "изкушения".


И само да кажа за незнаещите, за хива инкубационният период му е 3 месеца, сиреч ако имате нова приятелка и тя е к**ва, но вие не знаете, може да се зарази с някой и 90 дена ще има време да зарази вас. Така че трябва 3 месеца да ходите, да сте уверени че не е ходила при други и тогава да се тествате взаимно за да можете да свалите шапката, лично само с една не съм ползвал и й бях първият.

Може би проверките във фб отначало или периодично, не са чак толкова лоша идея докато не си имате пълно доверие, проверката е висша форма на доверие. Знам че е долно, но жените са масово изпечени лъжци и манипулатори, ще ви гледат в очите и най-нагло ще ви лъжат без да им мигне окото, доста често дори да не е обходимо.. както е лафа на хамерикански "been there,done that" :mrgreen:
не съм ревнив грам, всички гаджета съм ги пускал сами да ходят на барове/дискотеки и сами са се учудвали как не ги ревнувам , ама като направя проверка и бъгват :mhihi: имам предвид, като съм принтирал хронологията с любовника й и го извадя да го чете :mrgreen: като разбира се преди това 30 мин се е обяснявала колко е вярна :mhihi: деам и лъжливата твар са жените, но има и изключения все пак.
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от hell's angel » 11 Юли 2014, 19:45

А бе има неква драма :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 404
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Escort XR3i със задно; Е38 750
Мечтае да кара: E34 М5

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Sasho.85 » 11 Юли 2014, 20:04

Кви следенията, къф фейсбук.
Мойта е чисто нова и я знам, че не е седяла мирно преди.
Ама сега не и остава време. Като се отрежем в едно клубче до сутринта, после малко сексче, спане, плажче и после пак всичко се повтаря. :mhihi:

Добре, че има фейсбук на телефоните, да мога да видя какво правят аверчетата :mhihi: :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от sambeto » 11 Юли 2014, 22:19

bum_bum написа:
JuStDieSeL написа: Иначе ако толкоз има съмнение винаги може да и вземеш кръв под някакъв предлог или изценирана случка и да я пуснеш за тест без да знае ;)


Ебахти инсценировката ще трябва за да и вземеш кръв от вената :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:


JuStDieSeL написа: Проучването е да я разбереш дали има потенциал да ти бъде сериозна приятелка това значи да я опознаеш хубаво и куп други работи. Аз на моята и следях FB , viber всичко известно време и с течение на времето спрях.


Мамин ДАНС-аджия, една жена рече ли да кръшне и Дейвид Копърфилд нема да я хване :angel:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Doberman_vas » 12 Юли 2014, 11:30

Абе Ацере, хем мъжа трябва на всяка да се хвърля, хем жената не трябва да поглежда на страни.
Каквото повикало такова се обадило
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12076
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от bum_bum » 12 Юли 2014, 11:42

Имаше един помак в казармата с много добро обяснение защо той може и трябва да ходи по жени всеки ден, а жена му ако мръдне ще я трепе. Та той казваше "защото аз еб@, а нея я еб@т". :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Benord » 12 Юли 2014, 12:26

:banghead: Всъщност не ви трябва тест,ако секса ви идва отръки. :mhihi: Че ще се мре е ясно. :no: По-добре е от пороци,другото е загуба на безценно време. :mrgreen: За тези които се лъжат,че ще живеят вечно...ми така и ще си умрете. :wave: Не пропускайте живота! Не се повтаря. :ok: На фона на цялото ни дередже,смятам,че лабораторийте са ни най-малкият проблем.Учудващо е че все още ги има,явно има някаква далавера?!? :twisted:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 6.11.2007
Пол: Мъж
Кара: на турбини

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от acer » 12 Юли 2014, 16:56

Doberman_vas написа:Абе Ацере, хем мъжа трябва на всяка да се хвърля, хем жената не трябва да поглежда на страни.
Каквото повикало такова се обадило


напротив, моногамията не е за хората, не само за мъжете.. тва че обществото ни приема жените с бройки като к**ва, а мъжете с мн бройки за играчи е друга тема.
Аз дори "изоставам" с бройките, никога не са ми били цел, а по-скоро да не са чувстваш в окови или да ти се налага да лъжеш безпардонно човека до теб ;)

п.с пак обърнахте темата :lol:
„Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност.“ — Хенри Форд

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 404
Регистриран на: 5.06.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Escort XR3i със задно; Е38 750
Мечтае да кара: E34 М5

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Sasho.85 » 12 Юли 2014, 18:28

Моногамията е като при колите. Взимаш си хубава и си я караш само нея с удоволствие. Ако имаш чурук, гледаш как да се качиш на нещо друго.
Ся друг е въпроса, че хубавите и други ги искат. Тук идва твоето задължение, да не спреш да я караш, за да не се качи друг. :mhihi: :mhihi:

Аз съм си моногамен, но и жената връща още хора от пътя :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1895
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Сърф
Детайли за колата: Немски кон

Re: Тестове за хив, внимавайте!

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Юли 2014, 22:09

Какво толкова не харесвате само на капутите не ми е ясно, че гледате след някой месец да ги сваляте? :mhihi:
Иначе следенета, работи...мале, мале. Да ви кажа, че тия, които следят, обикновено така се случва, че са най-големите Лопатари. И то не съм го чул това, ами съм го видял със собствените си очи как ги следят разни толкова изкъсо, че няма накъде повече. Като и звъннат по телефона и тя говори, после се гледа разпечатката в толкова часа с кой е говорила и дали съвпада. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Обаждат и се да я питат къде е, тя или спи, или е на доктор или нещо друго, а докато говори спокойно по телефона...прави и други неща пак така спокойно. Затваря и започва да вика. :mhihi:
Доверите не се постига така, а спокойствието придобито по този начин е измамно. Ако иска, пак ще го направи ако ще и камера на оная работа да и сложите. Просто си е до човек. Има жени, които не го правят докато са даден човек и такива, които го правят. Кой какво следи или прави е все тая. С ревността е същата работа - колкото повече се ревнува, толкова по-голям става трофея за стената. :mhihi:
In God we trust, all others we track.
Да караш с ръчна кутия в САЩ е умение и си нещо като пилот. В Европа ако не можеш да караш ръчка е срам и си нещо като неможач. :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook