Формула 1 - обща тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 23 Сеп 2021, 9:29

Така е, а не трябва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 109
Регистриран на: 28.06.2008
Местоположение: София

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от inspite » 26 Сеп 2021, 7:51

Готина квалификация стана вчера. Какви са ви очакванията за днес?

Изпратено от моят Redmi 8 с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 26 Сеп 2021, 9:12

Очаквания не знам, но надеждата ми е, че черния няма да стигне до първото място, преди макс да е стигнал зад него :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 26 Сеп 2021, 9:19

Ако е сухо Мерцедес ще вземат победата. Макс може и подиум да хване.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от ///M Power » 26 Сеп 2021, 10:01

bum_bum написа:Очаквания не знам, но надеждата ми е, че черния няма да стигне до първото място, преди макс да е стигнал зад него :mhihi:

Честно не мога да разбера защо толкова много се хейти черньо. фен е на спорта, а и кара сериозно. Малко ми прилича с това на Шумахер, бая хора го плюеха докато кара, сега всеки го величае (разбира се той си го е заслужил).
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 26 Сеп 2021, 12:12

Не мога да кажа, че не е ужасно добър пилот. Неприятен ми е като човек и отношение.

Макс ми беше също толкова неприятен. Но израстна доста.

Фетел е много слаб с кола, която не му пасва напълно. Не може да кара посредствена кола така както Макс или Алонсо. Но винаги ще го подкрепям, защото освен добър пилот е и човек, който е напълно отдаден на това, което прави.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 26 Сеп 2021, 13:06

alekangg написа:Ако е сухо Мерцедес ще вземат победата. Макс може и подиум да хване.


Отмятам се от думите ми. Ботас също е наказан за смяна на елементи и ще стартира 17-ти.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от alekangg » 26 Сеп 2021, 16:14

Явно не познах за Мерцедес..
Черния си е карач, късметлия и има силна кола, това е, всичко на куп.

Както си се возеше накрая първи. Жалко за Норис. Алонсо преди да смени гумите изпревари 2-3 със сухите и стана 3-ти, но не го излъчиха, аз го гледах на неговата камера.
Верстапан не очакваше чак 2ри, та не загуби нищо от цялата суматоха и тръгване последен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 27 Сеп 2021, 7:40

Хубаво състезание се получи и като че ли обърнатата стартова решетка изглежда като по-интересно решение отколкото да гледаме състезания Събота и Неделя. Макс и Хамилтън показаха много добро и агресивно каране, благодарение на което постигнаха тези резултати.
При оставащи 6-7 състезания и 4т разлика между първите 2ма края ще е интересен. Редбул минимизираха :mhihi: като че ли на максимум щетите от миналите състезания и в момента с новия агрегат са готови да се борят до края. Интересно е дали колата на Хамилтън ще изкара до края без смяна на мотора, като се има предвид че последните състезания ще са на пълна газ и едно отпадане поради проблем в ЗС ще е трагедия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 27 Сеп 2021, 8:32

Аз мисля, че предимството е на страната на Макс с този "безплатен мотор".

Мерцедес трябва да разчитат на късмет, за да добавят и те нов мотор. Сигурен дъжд в Бразилия примерно :dunno:

Турция би следвало да е на страната на Мерцедес, Мексико с разредения въздух трябва да е за Ред Бул. Другите не е ясно. :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от don_gori » 27 Сеп 2021, 9:03

Мерцедес пък имат предимството да разполагат с Ботас, въпреки че след новината за трансфера вече трудно играе роля на 2ра цигулка. Перез е много зле в момента, започна супер навлезна в добър ритъм и някъде след Франция потъна в дупка. В квалификациите дори Маковете и Фераритата го бият и то на писти, където другия Редбул доминира, докато Ботас колкото и да е зле в състезание в квалификации се върти някъде около 2-3 място. Общо взето до момента Макс се бори сам срещу 2та Мерцедеса, което е изключително трудно погледнато стратегически.
Интересно ще е дали и кое ще е липсващото състезание на мястото на Япония ... ? Монако :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от TheDriver » 27 Сеп 2021, 9:20

Ботас от известно време насам не върши нищо, а дори и да вършеше проблемът на Хамилтън с моторите е налице. Хамилтън му трябват победи без значение какво прави Ботас, а победи с умиращи мотори не се взимат срещу Верстапен.

Ботас щом в Русия се провали по такъв начин, на останалите трасета си представи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2757
Регистриран на: 17.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е30 М3, E46 M3, E92 M3, E92 325i

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bmw maniqk ivo bmw » 27 Сеп 2021, 12:37

Супер състезание се получи! Много съм доволен, че през цялото време имаше интрига. Жалко за Сайнц, че въпреки доброто начало след старта загуби шанса за победата. Норис тотално се издъни като отказа да смени гумите и изпусна сигурна победа. :dunno:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от nxn » 27 Сеп 2021, 12:53

bmw maniqk ivo bmw написа:Супер състезание се получи! Много съм доволен, че през цялото време имаше интрига. Жалко за Сайнц, че въпреки доброто начало след старта загуби шанса за победата. Норис тотално се издъни като отказа да смени гумите и изпусна сигурна победа. :dunno:

Не беше сигурна и да беше влязал, мерцедес направиха безупречен пит, докато мкларан направиха 10 секунди за Дани, при минимално забавяне щеше да е зад хамилтан.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Формула 1 - обща тема

Мнение от bum_bum » 27 Сеп 2021, 18:00

Риск ПИЧЕли, риск губи.. Едва ли някой можеше да каже със сигурност колко силен ще е дъждът след няколко обиколки.

Ако му беше вързало сега щяхме да разправяме колко е велик и как добре са се ориентирали в ситуацията.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook