Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от TNT » 14 Яну 2022, 14:41

Тея от Planetwatch баси скамърите :mhihi: За 2022 имат нови цени. Type 1 сензор за 5000лв не може да подкараш :kuku: , изключваме чакания и т.н. Баси екологията, ебаси чудото на технологиите, ебаси сензора за 5 бона :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от BaDxBoY » 14 Яну 2022, 15:01

TNT написа:Тея от Planetwatch баси скамърите :mhihi: За 2022 имат нови цени. Type 1 сензор за 5000лв не може да подкараш :kuku: , изключваме чакания и т.н. Баси екологията, ебаси чудото на технологиите, ебаси сензора за 5 бона :lol:


Аз сега чакам верификацията от битфинекс и ще взема тайп 3 или 4. Горе-долу към 800 долара ще се изръся, дано да не се окажеш прав, че са скам. Чака се много иначе, това много ме притеснява, предполагам поне 3-4-5 месеца ще чакам.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от steeN » 14 Яну 2022, 15:37

*2021 price applies to owners of licenses bought by Jan 1, 2022, 23:59 UTC+1
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от alx » 14 Яну 2022, 16:32

TNT написа:Тея от Planetwatch баси скамърите :mhihi: За 2022 имат нови цени. Type 1 сензор за 5000лв не може да подкараш :kuku: , изключваме чакания и т.н. Баси екологията, ебаси чудото на технологиите, ебаси сензора за 5 бона :lol:


144 планети на ден... по 34 цента в момента - $49 на ден... $1470 на месец... 2500 лева... аз не мога да се сетя за друга сигурна крипто инвестиция в момента която да дава такъв приход. избиваш парите за 2 месеца дори при новата цена на сензора...
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от TNT » 14 Яну 2022, 17:17

А кой би плащал 2500лв на месец да му казвам каква е чистотата на въздуха в моя квартал ? Фактът и че всичко се пазарува само с планетки, които пък леко така големите борси не ги листват, още повече ме кара да мисля, че не е много чисто.
Изображение

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от alx » 14 Яну 2022, 17:33

TNT написа:А кой би плащал 2500лв на месец да му казвам каква е чистотата на въздуха в моя квартал ? Фактът и че всичко се пазарува само с планетки, които пък леко така големите борси не ги листват, още повече ме кара да мисля, че не е много чисто.


нямат още ликвидност и достатъчно трафик, че да са интересни на големите борси...

за дата-та - тази от домашните сензори е безполезна... но тази от тип 3 (ресет- сертифицирани) е/ ще е особено полезна- за офисни сгради и тн- в америка osha е една от най- страшните организации и тя много харесва такъв тип информация... за тип 1 - маями преди седмици подписа договор да си наблюдава качеството на въздуха със планетуоч сензори... ще има и други.

дали ще прокопсат? не зная. но мисля, че имат посока на развитие
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от top » 14 Яну 2022, 17:47

Да малко им е скапана системата (даже много). На bitfinex хич не ми допада интерфейса, странно е да ги няма на други борси. Скоро си активирах още едно устройство тип 4, добре че имам натрупани планети от първото и по-лесно купих лиценза.. Иначе няма никаква гаранция колко ще дават, не е колкото пише а по-малко и различно всеки ден. Новото ми устройство пък въобще нищо не дава, писах им и няква ми отговори:
We will announce when we will recover all the Planets of the users that had not the assets in the wallet.
We are working to solve the problem of the license expiration displaying.
It doesn’t affect the rewards.
Някога...
За момента ги трупам тия planets като pi...
Те и хелиумите нещо пак се излагат, имам две устройства на различни места, с различни доставчици на интернет, перфектни настройки и от няколко дена правят мизерии, пише relayed без никаква причина а другото не може да се синхронизира, стои на 99 и нещо процента и не дава нищо.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от vixx » 16 Яну 2022, 20:00

alx написа:
TNT написа:маями преди седмици подписа договор да си наблюдава качеството на въздуха със планетуоч сензори... ще има и други.

Това ми напомня малко на Хилиум и договорите с Lime. И там подписваха и накрая ни лайм, ни никой не използва мрежата в момента. Е, има някакви дето ушким нещо правят, даже някакви устройства произвеждат, ама мащаб никакъв.
Това не пречи да се печели добре, ако човек влезе навреме, ама толкоз.

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от alx » 16 Яну 2022, 20:03

vixx написа:
alx написа:
TNT написа:маями преди седмици подписа договор да си наблюдава качеството на въздуха със планетуоч сензори... ще има и други.

Това ми напомня малко на Хилиум и договорите с Lime. И там подписваха и накрая ни лайм, ни никой не използва мрежата в момента. Е, има някакви дето ушким нещо правят, даже някакви устройства произвеждат, ама мащаб никакъв.
Това не пречи да се печели добре, ако човек влезе навреме, ама толкоз.


хилиум подписаха със dish- един от най- големите сателитна тв провайдъри в щатите... ще правят 5г мрежа по селата... вдигна се много шум, но сега да видиме какво и как ще го реализират...
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от vixx » 19 Яну 2022, 19:12

Seeed туко-що ми шишпнаха sensecap-а, дето беше estimated 30 January. Баси, надявах се да вися по покривите на по-топло време. Също се чудя дали пък да не го шитна директно.

master of the force
Online
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от alx » 19 Яну 2022, 20:22

vixx написа:Seeed туко-що ми шишпнаха sensecap-а, дето беше estimated 30 January. Баси, надявах се да вися по покривите на по-топло време. Също се чудя дали пък да не го шитна директно.


ако нямаш хубава локация с хубав трансмишън скейл и изглед към други майнъри- изобщо не се занимавай... е моя скромен съвет
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от ivanski_2 » 19 Яну 2022, 20:54

Да, и аз съм на същото мнение, ако имаш хубава локация и си вземеш добра антена давай, това в момента е един от най добрите мейнъри, иначе пазара си върви доста добре, днес продадох един rak v2 gold за 3к :D
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от vixx » 19 Яну 2022, 22:11

Ми май ми е малко шит локацията. Прекалено много майнъри последните дни се появиха, иначе е нависоко и ще вижда доста надалеч. Ще го мисля още няколко дена докато DHL звъннат.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от ivanski_2 » 19 Яну 2022, 23:35

Прати я ако искаш и на ЛС да погледна :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 359
Регистриран на: 19.08.2009
Пол: Мъж

Re: Пасивни доходи от крипто - Helium, staking и т.н.

Мнение от Мармот » 27 Яну 2022, 10:07

alx написа:
ivanski_2 написа:Ясно, пиши като има развитие по контракта , а ти колко гб имаш ?
Баси цялото крипто пада, само на тоя коин му се вдига цената :mhihi: :mhihi: :mhihi:


имам 1тб който съм разделил на 2х500гб и два контракта... ама както казах- дори не ми е ясно дали се виждат от потенциалните клиенти и тн... ще видиме... :ok:

Какво се случва при теб?
Сглобих някаква машина но каквито и контракти да предложа никой не се окачва?!? :help:
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook