Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
203
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 332
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от seimo » 20 Яну 2022, 23:13

Моджо написа:И всичките ++ доброволно, даже нарочно, влезнаха у болница, набутаха си сами тръбата в гърлото и на сила умреха, за да има кво да ви мели мелницата.


Те навсякъде влезнаха в болниците въпроса е колко не излезнаха и защо :wave:
Последна промяна seimo на 21 Яну 2022, 0:01, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 20 Яну 2022, 23:19

Глупости за пореден път. Хоспитализациите в ваксинираните страни са драстично по-малко. Умрелите да не говорим. За някои хора явно колкото повече данни имат толкова по-объркани стават. Лошо, щото живеем във време, в което информацията е достъпна за всички... и предимството не е в това да знаеш нещо тайно както преди... а да можеш да си изведеш правилните изводи.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от seimo » 20 Яну 2022, 23:27

steeN написа: За някои хора явно колкото повече данни имат толкова по-объркани стават.

Факт :mhihi:

Моджо написа:И всичките ++ доброволно, даже нарочно, влезнаха у болница, набутаха си сами тръбата в гърлото и на сила умреха, за да има кво да ви мели мелницата.
Сеймо и цифри. Два реда по нагоре си е измислил некакви 400 на ден в Австралия... Ма пак се мелят нонстоп глупости.


Да се смееш ли да плачеш ли :ok:
Последна промяна seimo на 20 Яну 2022, 23:45, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Моджо » 20 Яну 2022, 23:49

Прав си. Решил съм, че за тенисистчето става дума. То било за УК. И пак имат само 1 ден с над 400. А сравнено с предишната вълна тия 400 са нищо.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 2.08.2014
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi
Детайли за колата: в очакване на Волво ЕХ30, 428 к.с.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sssssl » 21 Яну 2022, 0:17

И да не забравяме, че са 68 млн. население.


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 21 Яну 2022, 0:27

Последна промяна ivoo на 21 Яну 2022, 1:07, променена общо 2 пъти

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3925
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от zAcK » 21 Яну 2022, 0:30

zAcK написа:
zAcK написа:
zAcK написа:Стийн, положението има шанс да стане прекалено дори за Абсурдистан.
Най-тежко беше миналата година ноември и декември. Ако и тази е така, буквално ще счупим тъпомера :idea: :idea: :idea:

Данните за смъртността в България до 40-та седмица:
- за 2020 година - 81 626 починали
- за 2021 година - 104 146 починали

Т.е. в момента сме в 42-ра седмица и вече подминаваме средната смъртност за годините преди Ковид, а сме с по-малко население :idea:
- 2020г. – 123 118 починали
- 2019г. – 108 083 починали
- 2018г. – 108 526 починали
- 2017г. – 109 791 починали
- 2016г. – 107 580 починали

Т.е. имаме още 10 седмици до края на годината. Ако всичко не се нормализира на момента, което е фантастика, може да имаме и над 135 000 починали за една година, дори повече :shock: Чисто статистически, дори и да и да се нормализира всичко от утре, пак ще имаме около 125 000, което е доста над предходните години :help: Има шанс да подминем и 140 000 починали, което ще е нещо брутално :help: :help: :help: И този шанс е много голям, ако не се случи чудо, щото на никой не му дреме :idea:

P.S. Толкова за умните българи...



До момента към 49-та седмица на 2021 г. смъртните случаи в БГ са 138 500 :!: До края на годината ще са минимум 145 000 :idea:

Толкова за най-умната, великата и коравата нация във вселената... :dunno:


Предстои да излезнат данните на НСИ, като за момента починалите за 2021 г. са близо 148 000 :idea: Евентуално ще има корекция нагоре :idea:
Как беше "България на 100 морета" и "Селските къщи по минимим 200 000 лева, щото много се харчат"

P.S. Няма да казвам колко добро място за живот е територията, числата сами говорят за това :!:


Ганьо на 42 морета :idea:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Яну 2022, 7:00

steeN написа:Глупости за пореден път. Хоспитализациите в ваксинираните страни са драстично по-малко. Умрелите да не говорим. За някои хора явно колкото повече данни имат толкова по-объркани стават. Лошо, щото живеем във време, в което информацията е достъпна за всички... и предимството не е в това да знаеш нещо тайно както преди... а да можеш да си изведеш правилните изводи.

Както е казал Айнщайн(нещо от сорта)всеки глупак може да знае, важното е да разбереш защо е така. Ама в тоя ред на мисли имаш две посоки - казват ли ти всичко или не. Та малко е изкривено кое точно как е. Аз лично не мога да бъда толкова категоричен в случая.

Едит: Едни махат мерки, а Австрия гласува задължителното ваксиниране от първи за лица над 18 с изключение на бременни(абе нали доказано нищо не пречеше :mhihi: )и такива със заболявания и медицински изключения. Джокович и той с изключение, ама...дърво.
Има бая протести всеки ден на десетки хиляди тълпи на едно място откакто обявиха намерението си властите, но все тая. Очакват да го приемат и в горната камара на парламента им и влиза в сила. :help: Австралийци и Канадци ги преживях, ама тия ме дразнят, че са близо. Добре, че са от вторите цигулки в ЕС макар исторически точно те все да са ни прецаквали.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от K_Ilkov » 21 Яну 2022, 10:04

ivoo написа:Тоя нали нямаше нишо общо :mhihi: ] https://magazina1.com/bil-geits-predupr ... ue-yZuHH8k


Ще изляза адвокат на Бил Гейтс :mhihi: ама ще обясниш какво общо / необщо има?

Аз от тая статия не виждам да има нещо лошо за него или за действията му … Сигурно съм слаб в разчитане на конспирацията, та кажи ...
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 21 Яну 2022, 10:19

Не знам СЗО какво са казали, ама зеления сертификат е пълна простотия. 2 години не се заразих, макар че ходих на всякъде. Вкараха зеления сертификат и веднага го лепнах във фитнеса, щото някви хора си цъкат болни и ги боли фара щото са ваксинирани нали, нема как да е ковид...

На запад почна да им просветва лека по-лека на къде вървят нещата и разкарват мерките. Тука обаче Киро гела каза че ще го махнат като достигнем 70% ваксинирани, демек никога.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 21 Яну 2022, 10:20

Едит: Едни махат мерки, а Австрия гласува задължителното ваксиниране от първи за лица над 18 с изключение на бременни(абе нали доказано нищо не пречеше :mhihi: )и такива със заболявания и медицински изключения. Джокович и той с изключение, ама...дърво.

Това за бременните е политическо коректно толерантно изключение специално за гейовете които са бременни , иначе е дискриминация . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 21 Яну 2022, 10:53

Всичко е пълна простотия. Ей сега идва една мед. сестра от Ковид отделение и ми вика да сваля прозореца, ама пак другия, пасажерския, а аз цъкам на играта и и викам да влиза. Ами не бе вика, ще си чакам рейса, че съм диагностицирана с Ковид. И аз и викам и какво от това? Ми вика нещо да не се притесняваш...абе я сядай и рекох, нали си с маска пък те много помагали. :mhihi: Викам и че вчера съм я возил и кажи речи всеки ден, та точно сега едва ли ще ми дреме за Ковида, понеже и вчера е била баш толкова заразна. Плюс това возя 100 човека всеки ден, при 25%-та положителни от тестваните всеки ден, какъв е шанса да не съм имал досег с новия кон? Според мен нулев. Аз на два пъти подсмърчах, вероятно някой от тия два пъти е било такова за разлика от първите два варианта. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 21 Яну 2022, 11:42

Хем на Запад им просветлява, хем гладуват закон за задължителна ваксинация!
То е като вируса, едните казват, че е опасен, другите че е настинка.

Знаем, че в Бг всичко било лъжа и за пари, ама сигурно и в другите страни лъжат, ако е така.
Обаче факт е, че сме втори в света по умрели на милион от Ковид или с Ковид. Яката работа, само Перу е пред нас.
Средно в Европа са 2-3 пъти по-малко на милион.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 21 Яну 2022, 11:52

alekangg написа:Обаче факт е, че сме втори в света по умрели на милион от Ковид или с Ковид. Яката работа, само Перу е пред нас.


Е факт е, ама какво общо има това? Мерките помагат ли с нещо? Нима от както вкараха зеления сертификат положението се оправи? Единствената мярка, която очевидно намаля заболяемоста, това е като спрат училищата. Зелени сертификати, затваряне на заведения и други глупости нямат никаква релация със случайте, а са си чиста проба рекет.

Единствената мярка която човек трябва да пази е като не се чувства добре да си седи вкъщи. Зеления сертификат точно обратното промотира.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 21 Яну 2022, 11:54

Аз ако съм, никави мерки не бих поставил на територията, тъкмо ще се разреди по-добре.
А мерките бяха повече от формални на фона на другите страни.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook