Пастиране София

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Пастиране София

Мнение от BaDxBoY » 30 Май 2022, 12:43

Аз си мислех, че си заслужава да си напълниш няколко бидона с вода. Имам на вилата 3 бидона пластвасови по 1000 литра. Къде могат да се напълнят, то за водоструйка трябва да е доста чиста водата, така че разни езера,гьолчета и реки не мисля че ще стане ..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Пастиране София

Мнение от nero_ » 30 Май 2022, 14:27

Чак пък доста... един механичен филтър да махне пясък и клечки и мисля че няма да има проблем.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Пастиране София

Мнение от BaDxBoY » 30 Май 2022, 14:45

Е значи измислих страшен бизнес. Взима се един бус, слагаш му вътре 1тон бидон с вода и една бензинова водоструйка и ходиш да пълниш вода от Перловската река на сливница или на тая дето минава през обеля :lol: После само въртиш и миеш коли из цяла София :lol: Щом с 60 литра миеш цяла кола, с тоя бидон ще миеш над 10.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 911
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Пастиране София

Мнение от DigitalExile » 30 Май 2022, 14:57

Може и пожарна да купи :mhihi: , само един rebrand ще нарпави :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Пастиране София

Мнение от BaDxBoY » 30 Май 2022, 15:02

Свършили са пожарните в мобиле :lol: нещо не ги намирам, иначе е още по-идейно от буса :lol: А може и ако е спешно миенето да караш на буркани в насрещното :lol:


up. https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=ohudsx

това ще върши чудесна работа :lol: Само не знам как се зарежда водата в резервоара :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 728
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Пастиране София

Мнение от Don_Diego » 31 Май 2022, 12:42

Това с мобилните автомивки си е цял бизнес сектор на Острова, супер много хора и детайлинг студия предлагат услугата да дойдат при теб да измият колата.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Пастиране София

Мнение от BaDxBoY » 31 Май 2022, 12:45

Don_Diego написа:Това с мобилните автомивки си е цял бизнес сектор на Острова, супер много хора и детайлинг студия предлагат услугата да дойдат при теб да измият колата.


Е няма ли да ги глобят че цапат улицата ? Все си мисля, че ако изляза посредата на улицата да пръскам препарати, ще ми направят проблем дори в България. А и нямаше ли някакви закони, че трябва да си пречистваш водата после или прочие, ако използваш за автомивка ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Пастиране София

Мнение от TNT » 31 Май 2022, 12:49

Дори в България ? :mhihi: :mhihi: :mhihi: Виж в другата тема снимките на бум-бум.

П.П. Интересно,не се бях замислял, че пожарна е идеално за тази дейност :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 728
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Пастиране София

Мнение от Don_Diego » 31 Май 2022, 12:50

Aми явно не е проблем и на мен ми е доста странно, но тубата е пълна с клипове как мият някой хиперкар насред центъра на Лондон :dunno:
Тук изискването за автомивките е да имат собствен водоизточник и утаители + маслоуловители преди канализацията, навън нямам идея как е.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 2.10.2009
Пол: Мъж
Кара: e46 328i

Re: Пастиране София

Мнение от BaDxBoY » 31 Май 2022, 14:31

Няма да забравя в Германия, бях си купил джанти с гуми за е90-тката, и тръгнах да си ги сменям пред блока. Както свалих първата гума се появи една полицейска ф31 и ми казаха да преустановя дейност :lol: Даже ми казаха, че ако изцапам асфалта ще ме глобят :lol: След време ми беше изгоряла крушката на фара пак на е90-тката и 3 часа не можах да го сменя. Пак разглабях подкалника и пак се появи полиция да ме респектират :lol:

Представям си ако извадя да си мия колата там, сигурно ще додат спец частите с хеликоптери :lol:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 911
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Пастиране София

Мнение от DigitalExile » 31 Май 2022, 14:38

За сметка на Англия дето всичко се прави на улицата и в нета е пълно с DIY ремонти по улиците/дворовете в Англия :mhihi:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook