Спортувате ли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Спортувате ли

Мнение от driver69 » 05 Юли 2022, 8:37

Гледам, че има теми за война, бройки и все такива високотестостеронови аспекти на живота. Ето го и логичното продължение...

Колко често спортувате?
Какво?
Сами или с компания предпочитате?
Как ви влияе на ежедневието спорта?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Спортувате ли

Мнение от TNT » 05 Юли 2022, 9:19

Отдавна спортувам нередовно, основно вкъщи и на лостове. Зимата ходя във фитнес, основно за пътеката. 0-1-2-3-4 пъти в седмицата, колкото намеря време. За съжаление все по-често е 1-2 пъти в седмицата и ми личи :mhihi: Хранителния режим също не е никакъв режим, приятелката си пада по всичко вредно и ям по-често от нужното "забранени" храни. Предпочитам сам, но ходя с приятелката. Влияе ми супер всякакво спортуване, чувствам се доста по-енергичен, когато тренирам редовно. Липсата на време обаче вкарва в ритъм пропускане на тренировки - спад в енергия, а от липсата на енергия идва и мързел за тренировка :lol: После точно се вкарам в ритъм за 2-3 седмици и пак се появи седмица с 0 или 1 тренировка :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Спортувате ли

Мнение от ka4i » 05 Юли 2022, 9:57

Ходя си на фитнес почти всяка сутрин, преди работа. около 50 мин. силова тренировка и около 20-25 на пътечката накрая. Предпочитам сам. Хората ме дразнят :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Спортувате ли

Мнение от nero_ » 05 Юли 2022, 10:01

driver69 написа:Колко често спортувате?
5-8 пъти в седмицата
driver69 написа:Какво?
Триатлон
driver69 написа:Сами или с компания предпочитате?
Най-мразим хора :)
driver69 написа:Как ви влияе на ежедневието спорта?
Здраве, енергия, мотивация, каляване на волята.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Спортувате ли

Мнение от drifty » 06 Юли 2022, 21:36

В момента гледам около 2-3 пъти седмично. Ходя на лостове, въпреки че в момента тренирам само корем, тъй като имам проблем и ми пречи да тренирам други мускулни групи без да изпитвам дискомфорт в корема. Напоследък има ефект.От скоро ходя до лостовете /няколко км/ с колело, на връщане обикалям из града. Вчера направих мисля към 7км разходка с колелото. Смятам скоро да почна с по-дълги преходи из близките села. В момента това, от средата на август смятам да се връщам отново към плуването, целта е 4 пъти седмично плуване, надявам се догодина по това време да е факт, в момента не ми стигат силите за толкова /още се възстановявам от новия вирус/.

Предпочитам сам, хората ме разсейват. При плуването няма как да стане това някой да ти говори и разсейва, та още един плюс за този чудесен спорт.

Влияе ми страхотно. Дори разходка из квартала пеша ми повдига настроението. Футбол с приятели, дори бадминтон с някоя приятелка, бягане, волейбол, колоездене, плуване, тенис на маса - всичко това ми действа страхотно!
Изображение

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Спортувате ли

Мнение от Kroki » 07 Юли 2022, 10:34

да,
опитвам се наколко пъти седмично.
Трудно е, защото след работния ден от тая жега няям желание..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook