Ресторанти, заведения, хотели

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Don_Diego » 25 Юли 2022, 18:43

vixx написа:
Don_Diego написа:
vixx написа:Ние тая година морето го направихме в Египет с ултра оу-инклузив


:bchug: Всеки път като се сетя за почивката в Египет и пускам сълза...рядко толкова да ми допадне някъде. Догодина пак съм там, може би дори в същия хотел ако е добра офертата :bchug:


Жена ми ме юрка също да се връщаме. Много приятно беше.



:OT: Ти беше в Хургада ако не се бъркам, догодина пробвай Шарм ел Шейх :bchug:
Ако гледаш 5* хотели - Сенсатори е мястото :bchug:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от bioz » 25 Юли 2022, 21:17

Кога се ходи в Египет? Лятото сигурно е ад.

Sent from my IN2015 using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от KoolyO » 25 Юли 2022, 22:09

barty написа:Дюнера в Слънчев бряг е 12лв, парче пица 4 лв. салатите са 15+лв....
Вчера седнахме в едно заведение: ризото с морски дарове, пиле с къри, брускети 12лв, две бири Старопрамен и една вода 0.5л = 60лв с 15% отстъпка.

Поръчахме две узо, сложих лед и вода но не побеля :dunno: Върнах ги. Страх ме е да не ме отровят с някое менте.
Шезлонг и два чадъра 27лв, без напитки.

Има хора като цяло.

В Слънчев Бряг пробвахте ли Джани? Винаги опашка, (трябват резервации) винаги страхотна храна и много прилични цени. Това за мен винаги е бил един от по-добрите ресторанти в България. Особено за на морето и то в центъра на Слънчев Бряг...
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от barty » 26 Юли 2022, 8:03

Знам го "Джани" но не сме ходили.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Don_Diego » 04 Авг 2022, 23:35

Radjana - EPIC FAIL! Дечурлига, цени в космоса, кофти обслужване и е ресторанта на плажа те гонвт ако си с леко мокри гащи :banghead: . Не ти предлагат стол или да ти обяснят нешо - директно те гонят ама пък приемат домашни любимци между масите...мила родна картинка :censored:

На другия полюс е La Mer - отдавна не бях попадал на място в България с толкова вкусна храна. Салати, разядкк, основни - всичко е топ! Лично препоръчвам: телешкия тартар (може би най-вкусния дето съм ял в България), телешкия език - супер крехък, твлвшките ребра и пикантните телешки кюфтенца. Всичко беше много вкусно! Зеленчуците в салатите също бяха пресни и много вкусни. Десертите ги избягвайте, няма нищо уау.
Обстановката на самия бряг на морето е страхотна. Единствено обслужването можеше да е по-добро, но не беше зле като цяло.
Имаше липси във винения лист и гостите (нахални българи и украинци) също малко развалят впечатлението, но храната е супер вкусна!
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от mr_petroff » 05 Авг 2022, 6:40

Барбекю Мелницата по пътя за Триград, преди разклона за Гьоврен. Пъстървата е уникална, свежи салати. Сервира ти собственика, обстановката е за релакс. :yes:
Много доволен...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10414
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Leon » 09 Авг 2022, 11:39

Малки "семейни" кръчми винаги съм избягвал, след "кошмари в кухнята" вече не стъпвам, каквото и да ми обясняват :mhihi:
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от barty » 09 Авг 2022, 12:40

Leon написа:Малки "семейни" кръчми винаги съм избягвал, след "кошмари в кухнята" вече не стъпвам, каквото и да ми обясняват :mhihi:


Така е :yes:

Преди две години спирам на заведението на Микре ( София - Варна) , лятото, жега, 16.00ч .... Предлагат ми кюфтета и кебапчета :mhihi:
Поръчах таратор и пържени картофи. Елементарни неща.
Таратора беше на едри кубчета, млякото възможно най-евтино и максимално разредено, отврат.
Картофите са от замразените, бланширани.
На третото картофче усещам че сред порцията има и притоплени, стари пържени картофи :censored:

Елементарни хора, елементарни неща
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от mr_petroff » 09 Авг 2022, 17:19

Това там са родопчани, ако се сещате каква ми е мисълта... ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от vixx » 09 Авг 2022, 17:44

barty написа:
Leon написа:Малки "семейни" кръчми винаги съм избягвал, след "кошмари в кухнята" вече не стъпвам, каквото и да ми обясняват :mhihi:


Така е :yes:

Преди две години спирам на заведението на Микре ( София - Варна) , лятото, жега, 16.00ч .... Предлагат ми кюфтета и кебапчета :mhihi:
Поръчах таратор и пържени картофи. Елементарни неща.
Таратора беше на едри кубчета, млякото възможно най-евтино и максимално разредено, отврат.
Картофите са от замразените, бланширани.
На третото картофче усещам че сред порцията има и притоплени, стари пържени картофи :censored:

Елементарни хора, елементарни неща


Ама на шефа S класата е барната, винаги лъщи и винаги е паркирана отпред :mrgreen:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от streetz » 09 Авг 2022, 18:28

mr_petroff написа:Това там са родопчани, ако се сещате каква ми е мисълта... ;)
Аз само за родопските калмари се сещам :lol:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от barty » 09 Авг 2022, 18:43

vixx написа:
barty написа:
Leon написа:Малки "семейни" кръчми винаги съм избягвал, след "кошмари в кухнята" вече не стъпвам, каквото и да ми обясняват :mhihi:


Така е :yes:

Преди две години спирам на заведението на Микре ( София - Варна) , лятото, жега, 16.00ч .... Предлагат ми кюфтета и кебапчета :mhihi:
Поръчах таратор и пържени картофи. Елементарни неща.
Таратора беше на едри кубчета, млякото възможно най-евтино и максимално разредено, отврат.
Картофите са от замразените, бланширани.
На третото картофче усещам че сред порцията има и притоплени, стари пържени картофи :censored:

Елементарни хора, елементарни неща


Ама на шефа S класата е барната, винаги лъщи и винаги е паркирана отпред :mrgreen:


Вярно че има една S - класа там, черна. Обаче изглежда малко "полегнала мецана", като да е в трайна почивка :mhihi:
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Anthony_J » 09 Авг 2022, 18:44

Добревски приключи откакто Литекс се премести в София и се прекръсти на цска. Преди това беше любимо място за спиране на феновете, които отиват на мач, храната беше топ. Сега е говно.
В София ми хареса много Мурафети последно - свински уши на тиган, агнешки езичета и подобни неща, които обожавам. Ракиената им листа също много ми пасна.
За Гърция не виждам смисъл да пиша, още не съм попаднал в таверна, която да оплюя. Особено откъм обслужване.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от Don_Diego » 09 Авг 2022, 19:05

Трипа по родното черноморие продължава
Варна: Морска тераса - meh...абсолютно нищо не ми допадна освен може би най-хубавата маса на терасата
Златни пясъци: Ла Балена - обслужване, храна - отлични. Големите свински котлети ме изненадаха много приятно. За "не" наши хора цените обаче са дебелец :lol:
Варвара: "Старци разбойници" - доста хипстърско местенце с ужасен път до него (ако следваш навигацията) и много вкусна храна. Пробвах салати, предястия и основно - нямам забележки. Пикантната разядка и содената питка много си подхождат, телешкия език е много крехък, а ребрата се топят в устата направо

Изкарах една седмица на хотел във Варна - Бутиков Хотел "Вентура" в Аспарухово. Много чист, огромни стаи с огромни и удобни легла, много тихо и с удобни места за паркиране. До тук добре ама едната нощ спря климатика - за 30 минути и в стаите не се дишаше. Друга вечер пък дори намален правеше хладилник в стаята, въпросната вечер милото извади завивка от гардероба, в която явно е имало дървеници, че осъмна яко надъвкана. На рецепция се направиха на интересни и не искаха да сменят стаята, след кратък монолог на висок тон от моя страна намериха даже 2 стаи за да си изберем :lol: . Нямахме повече подобни проблеми, приятелите ни бяха в друга стая също нямаха подобни проблеми, само климатика ги тормозеше (при централна климатизация всички страдат - няма как).
Като хотел съм доста доволен, като обслужване обаче има какво да се желае и дори примамливата цена не го оправдава
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Ресторанти, заведения, хотели

Мнение от vixx » 09 Авг 2022, 19:54

barty написа:
Вярно че има една S - класа там, черна. Обаче изглежда малко "полегнала мецана", като да е в трайна почивка :mhihi:


Движи се, виждал съм я да тръгва от там. Верно малко е клекнала, ама аз приемам че е търсен ефект, в което може и да греша :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook