Криминална тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 29 Яну 2023, 10:23

Как пък точно тая ушевица я спират и проверяват така случайно ? Това са абсурдни ситуации в реалния живот . Най вероятно не е била толкоз случайна тая проверка и полицейската карта само и влошава положението .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Криминална тема

Мнение от ///M Power » 29 Яну 2023, 21:39

Jordana написа:Как пък точно тая ушевица я спират и проверяват така случайно ? Това са абсурдни ситуации в реалния живот . Най вероятно не е била толкоз случайна тая проверка и полицейската карта само и влошава положението .


Или като са я спрели, се е направила на вървежна, и ония са решили да си я проверят както трябва...
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Криминална тема

Мнение от ID A » 30 Яну 2023, 0:25

Ако е било акция, нямаше да я спират униформени. В друга статия пишеше, че казала че багажника не можел да се отваря. Предполагам това още повече ги е настървило, да проверят навсякъде. И са го отворили през задната седалка.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Криминална тема

Мнение от nickstorm » 01 Фев 2023, 14:55

Шеф на криминална краде ток, следствен и го възстановяват на работа :lol: :arrow:

https://www.struma.com/sinya-lampa/vurn ... ok_203478/
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Фев 2023, 15:18

Как беше, невинен до доказване на противното. :mhihi: Ще излезе, че някой сам му е манипулирал електромера, то реално е недоказуемо и готово. Оф, той пък брутално чак, бил незаконно присъединен. :mhihi: В такъв случай не знам как ще го оправдаят, ще е интересно ако изобщо се случи. :mhihi: Сигурно иска да докопа заплатите накрая, затова е цялата драма да се връща.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Криминална тема

Мнение от nickstorm » 01 Фев 2023, 18:40

Top Gun Maverick написа:Как беше, невинен до доказване на противното. :mhihi: Ще излезе, че някой сам му е манипулирал електромера, то реално е недоказуемо и готово. Оф, той пък брутално чак, бил незаконно присъединен. :mhihi: В такъв случай не знам как ще го оправдаят, ще е интересно ако изобщо се случи. :mhihi: Сигурно иска да докопа заплатите накрая, затова е цялата драма да се връща.


Представи си само, сутрин на оперативката подчинените ти се отчитат докъде са стигнали в разследването срещу теб :mrgreen:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криминална тема

Мнение от zAcK » 09 Фев 2023, 13:32

Какво казахте за полицаите, за работата им, която основно не вършат, за институциите, за територията и т.н.?

Върнах се в България с голям ентусиазъм, но честно, вече не знам на коя планета се намирам. Тук проблемът е много по-дълбоко, направо на (не)културно ниво.



В края на ноември Нав беше в "Преди обед" и разказа за системния тормоз на съседа си. Въпросният съсед тормози всички в кооперацията, а те проявяват комформизъм от страх. Нав сподели също, че се е обърнал към органите на реда и след въпрос от страна на Сашо и Деси за това дали са му обърнали внимание, той с усмивка добави, че все пак "в България е малко трудно". Добави също, че смята, че ако някой го убие, това ще е този съсед. Снощи Нав е бил застрелян от същия.


https://www.ploshtadslaveikov.com/pisatelyat-psiholog-ivan-vladimirov-nav-zastrelyan-pri-sasedski-spor/?fbclid=IwAR15meu9fKBBexhjrM7mu6TXcaZNkEGJGg2F5p-IWojMwPL7SfcwqMUpPpQ
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Криминална тема

Мнение от streetz » 09 Фев 2023, 14:53

Полицията е толкова омешана с мафията, че не знам дали е възможно да се оправят нещата изобщо някога. Е сега гледам пред вкъщи паркиран някакъв новичък мерцедес (Е или S, вече не хващам разликата), пред него патрулка и запушили подхода към паркинга на съседния блок. Някакъв анцуг се навърта около мерцедеса, тия в патрулката си стоят вътре. Накрая дойде друг анцуг с торта от близката сладкарница, качиха се двамата, патрулката им направи път да минат и ги последва. Евала - кортеж до кварталния магазин :D
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Фев 2023, 15:31

Вчера онзи полицай приятеля на тая фуста по делото Семерджиев давал показания в съда. Самият Семерджиев още запазва пълно мълчание и не е давал показания. :help: Поне стои в ареста боклука.
Не знам, за САЩ напълно им се кефя за смъртното наказание в някои щати. Не било хуманно, а сигурно тоя хуманоид дето е гръмнал тоя психолог има място пред света да тероризира и накрая убива а? За сетен път се убеждавам, че място за емиграция е само САЩ към днешна дата. Просто трябва внимателно подбиране на района.
Ей тая новина с психолога пречупва нещо у теб и със сигурност би помогнала на много хора да си вземат решението за трайна емиграция. Грешката на психолога е била, че в крайна сметка е подценил ситуацията. Знаел е какво може да стане и въпреки това е разчитал на съвестта на тоя.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криминална тема

Мнение от zAcK » 09 Фев 2023, 16:06

Да припомня :idea:
Идентичен случай, в който психопат с оръжие тероризиращ с години цял вход застрелва като куче искащ да живее нормално гражданин!
Толкова за невероятната България и за всички институции, които трябва да вършат нещо срещу парите, които им плащаме..... :censored:


11.11.2022 г.
41-годишен мъж беше убит от свой 62-годишен съсед заради спор за монтиране на допълнителна междинна врата. Инцидентът е от днес на обяд в кооперация до Женския пазар в столицата. Столичната полиция разследва умишлено убийство. Съседи описват стрелеца като конфликтен.

Междусъседската война е продължила няколко години. 62-годишният мъж е застрелял своя съсед от упор с пистолет. На мястото на убийството са намерени 8 гилзи.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Криминална тема

Мнение от Ивайло Димов » 09 Фев 2023, 16:12

Днес пак някакъв бивш милиционер застрелял свой съсед заради спор .

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Криминална тема

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Фев 2023, 16:18

Точно за това пишем в тая тема сега.
А мястото поста на колегата Алек е баш за тук, не за катастрофите:
alekangg написа:ето поредния кърлеж какво е направил, уволнен от МВР преди 20 години..

https://btvnovinite.bg/bulgaria/ubiha-p ... licaj.html

преди ми беше жал като ги бият циганите, но си го заслужават, нищо не става от тази сган
интересно е, че хем е уволнен, хем има пистолет вероятно легален



Като четеш думите на майката и нещо в теб наистина се пречупва. Трябват някакви промени в закона и контрола над безконтролните. Защо поне това не взехме от соца? Като се оплачеш в полицията и да нямат нужда от това да те убият за да го приберат за съветване.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Криминална тема

Мнение от zAcK » 09 Фев 2023, 16:32

Вече нямам сили от ярост... :censored: :censored: :censored: Каква дръжава сме??? :dunno: :dunno: :help:


Bistra Ivanova updated her profile picture.

"Аз имам съсед, който според мен има ментално отклонение. Аз нямам уредба вкъщи, нямам телевизор, нищо не правя вкъщи освен, че работя на компютъра и между 2 и 4 чат-пат се движа на компютърния стол. Той ми залива вратата с машинно масло, хвърля ми яйца по прозореца, защото аз съм му вдигал шум и не можел да спи. Аз мога да се закълна във всичко свято, че съм най-тихият човек на света и по-тих от това няма как да бъда. Ходих много пъти в полиция, казват, че нищо не може да се направи. А това е бивш полицай, който най-вероятно има и оръжие. И аз също не знам дали утре няма да съм поредният такъв случай на застрелян, просто защото на него му е превъртяло".
Това казва Иван Владимиров Нав в интервю за bTV преди два месеца (видеото е в коментар).
Каква брутална трагедия с точно тази светла душа!
Яростта ми към институциите и политическата класа е огромна, защото отдавна е трябвало да отнемат оръжието на този бивш полицай и да защитят Нав и всички съседи.
Съжалявам, че напомням, че пак избори идват и пак ще ви призова да гласувате за политици, които се вълнуват от истинските проблеми в България и могат да ги решат - то не е съдебна реформа, не е домашно насилие, не е трафик на хора, не е рехабилитация и интеграция хора с увреждания, не са медицински хеликоптери, не са детски градини, не е образование... Милиони проблеми са нерешени, защото мнозинството в парламента, а оттам - и назначени в институциите, имат собствен дневен ред за облагодетелстване на кремълските господари, а и на себе си между другото. Трябва да сме много активни, да убеждаваме близки, братовчеди и приятели, да се измъкнем като Барон Мюнхаузен от блатото, защото ни убиват иначе с куршуми в главата в 22:00 пред дома ни...
Много обич и светли мисли за Нав и семейството му! Дълбоки съболезнования!
Четете и гледайте думите, които ни е оставила тази прекрасна душа!
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Криминална тема

Мнение от Jordana » 09 Фев 2023, 19:10

Защо поне това не взехме от соца? Като се оплачеш в полицията и да нямат нужда от това да те убият за да го приберат за съветване.
Последно срещу кого е имало 12 сигнала в полицията ? :roll:
Последна промяна Jordana на 09 Фев 2023, 20:09, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Криминална тема

Мнение от bum_bum » 09 Фев 2023, 20:04

Убития ми е роднина. Не съм го виждал от адски много години, но баща ми и неговия баща бяха много близки.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: enigma, Leon

Последни теми
Facebook