СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 15 Апр 2024, 23:38

Разбира се, че правилно си постъпил. И да не санкционират родителите те вече ще са “на радара” на полицията за отношението им към децата им.

Аз лично щях да спра майката да не шамари децата а бащата ако беше се направил на мъж щеше да е още по интересно.

Не толерирам физическо насилие над деца.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ceco_kd » 16 Апр 2024, 6:07

alx написа:......

Не толерирам физическо насилие над деца.


А физическо насилие над "баща" пред детето му, че да е интересно както сам казваш? Понеже не знам дали си се замислял как би изглеждало в очите на 5 годишно момиченце това? Или щяхте да решите спора по някакъв друг начин. Интересно ми е наистина как мислиш ще се развият нещата.....

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от DriftoMania » 16 Апр 2024, 11:43

drago_pavlov написа:Я да си признава бързо тоя дето изгоря днес на България :lol:
Към 19 патрулка беше спряла бяло Е32 преди Гешов.
Към 21 още бяха там, но патрулките вече бяха две + цивилна астра и тарашеха под капака...


Към 18:30 ме мина "камшично" на Гешов посока България, беше си турбо и се чуваше доста :mhihi: На връщане към 21:30 беше там, където си я видял, без номера, но с трите астри за компания.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 16 Апр 2024, 14:23

ceco_kd написа:
alx написа:......

Не толерирам физическо насилие над деца.


А физическо насилие над "баща" пред детето му, че да е интересно както сам казваш? Понеже не знам дали си се замислял как би изглеждало в очите на 5 годишно момиченце това? Или щяхте да решите спора по някакъв друг начин. Интересно ми е наистина как мислиш ще се развият нещата.....

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk


Нямам проблем със физическо насилие над “баща” пред детето му ако “бащата” посегне на мене еле пък на детето по- така. Да го плясне по дупето, да му удари един- два умерени шамари разбирам и толерирам, но да се опита да му отвинти главата или всякакво друго действие което -аз- намеря за прекалено- ще се намеся. Никога не почвам първи, но ако го видя че се държи неадекватно ше му кажа две три неща ако не вдене ще го побутна малко и ако реши да ескалира- квото- такова :) сз съм изключително неконфликтен, но си имам малко на брои но солидни граници които ако някой прекрачи имам сериозен проблем.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 16 Апр 2024, 23:25

За по-горните дискусии, имам мнение и ще се включа скоро.
Щот темата е много трудна и тегава. И знам страшно много неща от моя адвокат .........

Изморен съм и само исках да споделя, че пак взех ония дявол/сатана. Просто не мога да му устоя :mrgreen:

Преди малко се прибрах - тва пак ми еВа мамата от емоции :mrgreen:

Взех го и директно го изкарах извън града - нагоре към балкана. Свалих стъклата - абсолютна симфония и елексир за душата.

После по завоите го натиснах сериозно (поне според мен) - бахти майна, все едно танцувах валс на Шостакович с красива жена.
Давайте ся с бъзиците, знам че съм луд :lol:

После обаче, щот не ме слуша главата, реших отново да го пробвам яко, поне на 6-7 от 10. Е, пак ми показа, че не съм аз шефа :lol:

Не мога да му хвана баланса при по-сериозно каране и тва си му е.
Слаб шофьор съм и имам нужда да се уча още - някой да ме учи. Тва си е ясно. :lol:

Ама, тва кви емоции ми донесе :D

И като се знам какъв съм - след малко ще слезна в гаража да му се наслаждавам :mrgreen:

И да си припомня, че не мога да си го позволя :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Southside » 17 Апр 2024, 0:05

Нормално човек да търси различни емоции периодично, ама с тази марка положението бие на садо-мазо на моменти. Нещо такова:

Изображение

А къде остана семплия, пролетариатски фън на класическия сетъп с двг отпред, задно предаване и магаре по средата. Корвет, вайпър, мустанг и подобните играчки за бедни.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barabqga » 17 Апр 2024, 7:24

ръчка ли е Поршето

Изпратено от моят moto g(8) power lite с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 17 Апр 2024, 14:41

...Нямам проблем със физическо насилие над “баща” пред детето му...
Виждам че ги разбираш , а знаеш ли как се вика на жена която бие мъжа си ?
Последна промяна Jordana на 17 Апр 2024, 14:43, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от TNT » 17 Апр 2024, 14:41

Курабийка :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от vixx » 17 Апр 2024, 14:58

TNT написа:Курабийка :mhihi:

Дааа :bchug:

По темата, изобщо не толерирам нищо повече от шляпване по дупето и наказание някакво. Горният случай ми звучи все едно да се спънеш и да паднеш, след което майка ти да те набие щото си паднал :mrgreen: Пълна тъпотия.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 17 Апр 2024, 22:48

аlx , чувствам се все едно сме си сменили ролите, ти си на 26 аз на .......
Визирам това с децата ,много лесно се говори отстрани, реалнноста мамка му е много различна, ако държиш мога да ти разкажа ситуация в коята съм млад здрав(там някви медали и 12-тина години к'ви ли не бойни спортове) , с връзки, сила,пари,познати и няма правилен ход по темата с насилието над деца .....
Та добре си говорим идеалистични неща тук, реалността в родината обаче ее малко по-различна...
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 17 Апр 2024, 22:58

ivanski_2 написа:аlx , чувствам се все едно сме си сменили ролите, ти си на 26 аз на .......
Визирам това с децата ,много лесно се говори отстрани, реалнноста мамка му е много различна, ако държиш мога да ти разкажа ситуация в коята съм млад здрав(там някви медали и 12-тина години к'ви ли не бойни спортове) , с връзки, сила,пари,познати и няма правилен ход по темата с насилието над деца .....
Та добре си говорим идеалистични неща тук, реалността в родината обаче ее малко по-различна...


Правилно решение няма разбира се. Почнат ли “шамарите” печеливши няма…но… Има мой си принципи- понякога ми помагат, понякога ми пречат. Не толерирам бой на деца, жени и генерално значително по- слаби от биещия. Дори двама по- равностойни като се бият спазвам хокейния принцип- единия като падне на земята ако е удачно гледам да ги разтърва ако мога.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 17 Апр 2024, 23:37

alx написа:
ivanski_2 написа:аlx , чувствам се все едно сме си сменили ролите, ти си на 26 аз на .......
Визирам това с децата ,много лесно се говори отстрани, реалнноста мамка му е много различна, ако държиш мога да ти разкажа ситуация в коята съм млад здрав(там някви медали и 12-тина години к'ви ли не бойни спортове) , с връзки, сила,пари,познати и няма правилен ход по темата с насилието над деца .....
Та добре си говорим идеалистични неща тук, реалността в родината обаче ее малко по-различна...


Правилно решение няма разбира се. Почнат ли “шамарите” печеливши няма…но… Има мой си принципи- понякога ми помагат, понякога ми пречат. Не толерирам бой на деца, жени и генерално значително по- слаби от биещия. Дори двама по- равностойни като се бият спазвам хокейния принцип- единия като падне на земята ако е удачно гледам да ги разтърва ако мога.


Не, бе и аз си имам същите принципи, но в момента малко по-сложно.
Последна промяна ivanski_2 на 18 Апр 2024, 7:57, променена общо 2 пъти
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barabqga » 18 Апр 2024, 7:02

тия варианти са тежки, освен това със социалните
мислех, че действат доста бързо и отзивчиво

Изпратено от моят moto g(8) power lite с помощта на Tapatalk

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ceco_kd » 18 Апр 2024, 7:15

ivanski_2 написа:........ е малко по-сложно от колкото тук на теория....


Съгласен съм с всичко, което си писал. И аз затова писах по-горе, но истината е, че правилно решение няма!!! Жалко за такива деца, които ще израстнат и ще станат големи, но с разбита психика ...... защото и социалните, които трябва да спасят детето нищо не могат(искат) да направят. Тъжната истина е това. А децата са частицата от нас, която ще продължи да живее, когато нас вече ни няма.

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: SpeedyMan

Последни теми
Facebook