СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 14 Май 2024, 13:40

Едва днес намерих време да се разходя по отсечките с новите ленти и паркинг зони по Патриарха и Витошка в София...хубаво е :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Но за сметка на това бус лентите са топ, нищо че тролеите са на 8-10 и нагоре минути интервал :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 649
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 14 Май 2024, 22:21

Ейй и от полицаите има хора, накратко - преди около 30 минути - аз съм пил жената кара, и на прибиране и казвам да спрем да заредим понеже утре сутринта няма да имаме време, тя спира и докато ме чака разбира че си е загубила портмонето най-вероятно до бара до който беше паркиран колата, тръгваме към бара и на бул България - стоп палка, обяснихме ситуацията ( понеже и поискаха документи и нямахме ) и те ни пуснаха да ходим, намерихме го и се върнахме да проверяват каквото искат, но те като ни видяха казаха радваме се че сте го намерили прибирайте се спокойно :bchug:
Трябва и такива неща да се отбелязват - не само негативното!
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 676
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от theraven_nz » 14 Май 2024, 22:37

ivanski_2 написа:Ейй и от полицаите има хора, накратко - преди около 30 минути - аз съм пил жената кара, и на прибиране и казвам да спрем да заредим понеже утре сутринта няма да имаме време, тя спира и докато ме чака разбира че си е загубила портмонето най-вероятно до бара до който беше паркиран колата, тръгваме към бара и на бул България - стоп палка, обяснихме ситуацията ( понеже и поискаха документи и нямахме ) и те ни пуснаха да ходим, намерихме го и се върнахме да проверяват каквото искат, но те като ни видяха казаха радваме се че сте го намерили прибирайте се спокойно :bchug:
Трябва и такива неща да се отбелязват - не само негативното!


Същата работа бяхме преди няколко дни, само че с паркинги и гаражи. Спираме по Мария Луиза да вадим на малката паспорт и покрай сокчета, ботуши и кроасани забравям да пусна смс. Вършим квото вършим и точно стигаме до колата, баничарката със скобите точно монтира на мойта кола, готови и ще си ходят. Не знам дали щото малката беше на конче на врата ми, но като ме видяха, че тичам към тях, само се изхилиха и свалиха скобата. Даже не искаха да се черпим, а им предложих като човек кафе от лафката поне. Казаха - да видиш, че и ние сме хора, пали и бягай. Млади момчета бяха, евала им :bchug:
---

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от TNT » 15 Май 2024, 7:44

Това със забравянето си го има, на мен скоро ми върза 1 час на аванта :mhihi: Таман вече си мисля не трябва ли втори да пращам и се усетих, че не съм пратил първи :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Е.Димитров » 15 Май 2024, 8:41

Излезе закона за рекламата на хазарта в Държавен вестник!
Най-после тази простотия, дето ни заливаше от всякъде ще спре.
Разбира се, появиха се "загрижени" коментатори по медиите, да обяснят, че сега горките медии остават без препитание и , че не трябва така да се спира.
Естествено и медиите, в които канеха въпросните не задаваха кофти въпроси (очевидно защо) от рода на "Ами тогава, по вашата логика да се пусне рекламата на алкохол и цигари по медиите".
Такива реки от пари ще потекат към медиите, че няма да се налага да просят от посолства някакви стотинки/долари или рубли за някоя статийка!
Една добра новина!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от kiko » 15 Май 2024, 8:49

Баси!Стоичков,Рачков и Брегович останаха без препитание...кви хора сте,нямате жал.. :(

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barty » 15 Май 2024, 14:52

kiko написа:Баси!Стоичков,Рачков и Брегович останаха без препитание...кви хора сте,нямате жал.. :(


Освен да направим DMS кампания за тях :ok:
Да включим и Черепа? :mhihi:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1535
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 15 Май 2024, 18:40

Има ли варианти да си 'ресетна' анкетата към пусната тема? Някакъв вариант да се запише сегашния резултат и след това да се види какъв е новия? Снимка на екрана или нещо подобно...?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 15 Май 2024, 19:32

Редактирай анкетата в първото мнение по някакъв начин и ще се занули.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 16 Май 2024, 14:53

barty написа:
kiko написа:Баси!Стоичков,Рачков и Брегович останаха без препитание...кви хора сте,нямате жал.. :(


Освен да направим DMS кампания за тях :ok:
Да включим и Черепа? :mhihi:


Да добавим и арабаджиеви, и стайкови, и очите - закъсаха я хората. Репресирани, толкова време стояха в панделата, не е честно :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от empar » 16 Май 2024, 16:30

А цецко василев къде го забравихте, завалията?
В изгнание в Белград вече колко години е!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от KoolyO » 17 Май 2024, 11:33

Оф топик, на оф топика. :mhihi:
Копи-пейст от въпрос, който постнах в един от техническите форуми, но предполагам тук ще го видяд повече хора.

Едно въпросче колеги.

Досега карам само с OE BMW 5W-30 и 650то и 325цата. Не съм искал да се занимвавам с експерименти.
Като цяло нямам оплаквания. От смяна до смяна (около 10к км) и на двете доливам по литър някъде между 6 и 7к км след смяната.
Местният BMW гуру ми предлага да мина на ROWE. Знам, че ОЕ маслото не е изобщо най-най, но заслужава ли си "експеримента"? Ако да, кой точно модел на ROWE да си искам? Питам основно за E63 650i-то. 325цата ще си ходи скоро и ми е все тая за нея.
Цената не ме интересува, защото така или иначе тук маржовете все са големи и в крайната цена разликите са малки.
A! И какво да бухам в Z3-ката, с могъщия M44B19 м/у OE BMW и ROWE, че скоро тя излиза от реставрация и мисля да и въртя бая километри?

П.С. Съжалявам, че пиша в този подраздел, но Е60/61/63 все тая. :mhihi:
Тази тема ми се стори най-активна и най-много мнения за ROWE прочетох.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от blqsu4ko » 17 Май 2024, 15:46

На мен също много ми препоръчаха ROWE, взел съм но още се търкаля в багажника. Имам доверие на хората, които го препоръчаха.
Live it like you Love it

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1535
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 17 Май 2024, 18:38

Интересна тема се е заформила в Е46-раздела...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 17 Май 2024, 20:28

Еми скъпа подръжка като остареят тия бемвета и почнат да се развалят ... :ok:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: wladio

Последни теми
Facebook