Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 3.02.2012
Местоположение: Троян

Re: Android!

Мнение от ///MBlitzz » 03 Яну 2013, 13:45

Cvetun написа:Споко,моя е същия,кво ли не пробвах и не работи,надявам се да го фикснат :ranting:

с xperia u съм

Аз от днес съм с U и забелязах че не открива никакви градове в уиджета ,странно. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Android!

Мнение от cod-cdbp » 03 Яну 2013, 13:47

kulov написа:от вчера ми се прецака weather widget-а (който си е вграден фабрично). пробвах да го reset-на - не може да намери градa, който му се задава. пробвах с популярни градове - лондон, ню йорк. не ще.
някой с подобни проблеми или само моят се е прецакал?


Глобално е, и след малко ровене, се оказа, че хората били написали в туитър (тва па кой го ползва) , че работели по проблема.

Аджеба - тапаток има ли безплатен вариант?
Някой да ме светне тук или на ЛС?
За протокола - LT22i е машинката ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Android!

Мнение от TNT » 03 Яну 2013, 13:57

Има по форумите :yes:
Изображение

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Android!

Мнение от © » 03 Яну 2013, 21:34

Навсякъде по форумите го има кракнат.
Между другото по-скоро за проба инсталирах една игра Vice City или нещо подобно обаче доста ми хареса :mhihi: Да предложите нещо подобно?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 157
Регистриран на: 11.10.2004
Местоположение: Пернишко село :)
Детайли за колата: Peugeot 307 SW

Re: Android!

Мнение от Panzer_i » 03 Яну 2013, 21:51

Gangstar rio
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.04.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: СамУет

Re: Android!

Мнение от Пинтев » 03 Яну 2013, 21:58

Привет колеги...видя че много от вас играят Драг Рейса..и аз съм се зарибил по тази игричка обаче като играя на Кариера и стигам до 7 ниво..там минавам колите и сигам до предпоследната която е Астън Мартин и трябва да се мина с кола 7 ниво...да ама обаче нещо не успявам..нито с Ферарито,нито с 2те Ламборджините...може ли да ми кажете с коя кола го минахте? :)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 53
Регистриран на: 3.02.2012
Местоположение: Троян

Re: Android!

Мнение от ///MBlitzz » 03 Яну 2013, 22:30

Пинтев написа:Привет колеги...видя че много от вас играят Драг Рейса..и аз съм се зарибил по тази игричка обаче като играя на Кариера и стигам до 7 ниво..там минавам колите и сигам до предпоследната която е Астън Мартин и трябва да се мина с кола 7 ниво...да ама обаче нещо не успявам..нито с Ферарито,нито с 2те Ламборджините...може ли да ми кажете с коя кола го минахте? :)

Трябва да играеш в интернет за да печелиш пари и респект ,така си ъпгрейдваш колата и минаваш нивото :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 9.10.2010
Местоположение: Добрич
Пол: Мъж
Кара: poor man's M3 (E30 318iS)
Мечтае да кара: E30 M3

Re: Android!

Мнение от ///Maximalniq » 03 Яну 2013, 22:57

Също така бърникай и скоростната кутия

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 7.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Скъпо Е30 Кабрио

Re: Android!

Мнение от Valio23 » 03 Яну 2013, 23:34

Пинтев написа:Привет колеги...видя че много от вас играят Драг Рейса..и аз съм се зарибил по тази игричка обаче като играя на Кариера и стигам до 7 ниво..там минавам колите и сигам до предпоследната която е Астън Мартин и трябва да се мина с кола 7 ниво...да ама обаче нещо не успявам..нито с Ферарито,нито с
Ламборджините...може ли да ми кажете с коя кола го минахте? :)


1. Купуваш си Ferrari 599 Novitec Rosso GTB

2. Ъпдейтваш го до край

3. Гледаш това клипче http://www.youtube.com/watch?v=95Cq_WSPlHw

4. Биеш пауза на 2,21 мин

5. Влизаш в Tune на ферарито, правиш настройките от клипа и си ти :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10491
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Android!

Мнение от Leon » 04 Яну 2013, 11:32

kulov написа:от вчера ми се прецака weather widget-а (който си е вграден фабрично). пробвах да го reset-на - не може да намери градa, който му се задава. пробвах с популярни градове - лондон, ню йорк. не ще.
някой с подобни проблеми или само моят се е прецакал?


И при мен умря, но два пъти го изтрих и добавих отново, и се оправи - намери София и сега работи.
Обаче след последния ъпдейт до 4.1.нещо-си телефона започна да мисли по 10 сек.за всяка операция, а аз да мисля как да даунгрейдна до джинджърбред...
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Android!

Мнение от kulov » 04 Яну 2013, 12:02

потвърждавам, вече е оправен уедър уиджета :yes:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android!

Мнение от Mollov » 04 Яну 2013, 12:22

Leon написа:
И при мен умря, но два пъти го изтрих и добавих отново, и се оправи - намери София и сега работи.
Обаче след последния ъпдейт до 4.1.нещо-си телефона започна да мисли по 10 сек.за всяка операция, а аз да мисля как да даунгрейдна до джинджърбред...


С какъв апарат си, че искаш да се върнеш към 2.3 вместо бомбоните или сандвича??? Чак ми е странно, сигурно си първия... :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Android!

Мнение от Е.Димитров » 04 Яну 2013, 12:51

Mollov написа:
Leon написа:
И при мен умря, но два пъти го изтрих и добавих отново, и се оправи - намери София и сега работи.
Обаче след последния ъпдейт до 4.1.нещо-си телефона започна да мисли по 10 сек.за всяка операция, а аз да мисля как да даунгрейдна до джинджърбред...


С какъв апарат си, че искаш да се върнеш към 2.3 вместо бомбоните или сандвича??? Чак ми е странно, сигурно си първия... :D

Не е първият,аз в момента съм с галакси с2 и според много хора,последната работеща версия на андроид и щадяща батерия е 2.4.6 мисля беше ,много пъти съм си мислил да даунгрейтна ,обаче доста от сега инсталираните приложения се чупят при по-ниска версия от 4.0.3 и на горе

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android!

Мнение от Mollov » 04 Яну 2013, 13:42

Много хора бързат да минават към 4.1.Х като досега са били с примерно 4.0.х... което не е най-удачното да се направи... колкото до щаденето на батерия - тук нещата вече са доста относителни и при някои марки/модели е възможно, но предвид разликите между джинджъра и примерно сладоледа, аз лично бих пренебрегнал малко батерия за сметка на новата ОС...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Android!

Мнение от Е.Димитров » 04 Яну 2013, 13:59

Mollov написа: аз лично бих пренебрегнал малко батерия за сметка на новата ОС...

Принципно аз именно поради тази причина не съм "слязъл" до 2.4.6 (или нещо такова)
Едно от нещата което ме дразни при "сладоледа" е че при "бисквитката" ,телефонният указател беше в едно меню с номератора,предпочитанията и регистъра на обажданията",при "сладоледа" изчезна телефонният указател от тази секция,което е неудобно ,другото добро при "бисквитката" беше че когато набираш буква в номератора,от страни ти излизат възможните персони с този номер/име,сега излизат (когато търсиш по име) ,но ако решиш да чукнеш да видиш списък-не се отварят,ако обаче пишеш примерно 0885.. и от страни като чукнеш на излезлите предложения,се отваря...
При тестовете на 4.1.2 на някаква бета версия ,всички тези неща са оправени като в "бисквитката" ,но още не е добра бетата,има работа по нея (за галакси с2)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook