Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: iOS тема

Мнение от Хаос » 12 Яну 2014, 21:23

само не разбирам за какво ви е да го хаквате телефона...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: iOS тема

Мнение от TNT » 12 Яну 2014, 21:25

Нищо не може да се свали в момента, през телефона пак не става да се влезне. А и тая програма много сбъгясва компютъра. Преди няколко месеца исках Монопол безплатно :lol: Така и не се получи. Май май няма да ми се получи турнирчетата да си ги доигравам след като съм излязъл от нас :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 428
Регистриран на: 9.11.2007
Кара: s500,w220 ; s420 w140

Re: iOS тема

Мнение от cherepa83 » 12 Яну 2014, 21:47

някой знае ли как се прави тая цигания да пише айфон5 на скрийнсейвъра?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: София/Враца
Пол: Мъж

Re: iOS тема

Мнение от ociata » 12 Яну 2014, 22:17

TNT написа:Без jailbreak значи няма да мина :lol:


Защо не направиш това което ти предложих?

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 851
Регистриран на: 11.11.2010
Местоположение: Пловдив
Кара: E92 330D

Re: iOS тема

Мнение от HackeD » 13 Яну 2014, 17:44

BadAngel написа:аз с един по-прост въпрос

пичове, как да си сложа некви яки уолпейпъри? :)


Свали си "Zedge" от app store има много. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: iOS тема

Мнение от 520i » 13 Яну 2014, 19:09

Хаос написа:само не разбирам за какво ви е да го хаквате телефона...

И аз това се чудя, ама много и не разбирам де и сигурно си има някаква далавера :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: iOS тема

Мнение от bam-bam » 13 Яну 2014, 19:14

Винаги има далавера :)
Все едно шефа/мама/тате да ти сложи потребителски акаунт(само като админ може да инсталваш каквото и да било) на пцто и да живееш с тая мисъл.
Няма филми,няма нищо,няма навигации,няма кракнати програмки ... представи си го за миг и ще разбереш смисъла на джейла.
Изображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: iOS тема

Мнение от Хаос » 13 Яну 2014, 22:19

представям си го, защото аз съм с айфон без джейл
за мен джейла е безмислено нещо, защото айфона си има всички онези програми, които ми трябват
когато ми трябва навигация - отивам в апстор и си свалям безплатна такава - ако искам да е най-добрата навигация, с най-добрите карти - давам 100 лева и имам доживотно най-добрата...
когато ми трябва някоя игра - давам 2-10 лева и си я свалям...
телефона го ползвам по предназначение - зелената слушалка, писмото и браузъра, камерата и няколко приложения за когато ми остане време за телефона
през повечето ден обаче той ми топли джоба и нямам време да се човъркам в него
и желание нямам, там няма нищо кой знае какво интересно...
а филм да гледам на телефона - абсурд...
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: iOS тема

Мнение от b00st » 13 Яну 2014, 22:54

Най-доброто предимство на това да не ти е jail-нат е, че получаваш всеки ъпдейт на момента. iOS7 излезна септември като бетата беше юни и чак сега направиха джейл за 7цата, къде даже не е още като хората.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3665
Регистриран на: 25.12.2006
Местоположение: македонче
Пол: Мъж
Кара: Е39
Мечтае да кара: Е92

Re: iOS тема

Мнение от bam-bam » 13 Яну 2014, 23:17

хаос, това е за хората, които искат да имат избор и да пробват разни неща
за теб и телефон с фенерче би ти вършил работа .. ти просто каза, че не го ползваш и ти е все 200
иначе дай боже всеки му да може да си купува софта за тела, за пцто и за каквото и да било ... дано стане някога и в бг възможно :)

боост, това да слагаш веднага нов ъпдейт както се видя и при апъл не е здравословно.
бъкани са с бъгове и темите с оплаквания за секунди стават стотици страници
особено с тая 7ца яко се изложиха и още я дооправят
тъй, че ако не му се прави на някой рестор през 2 часа първо да си гледа,да чете и тогава да пробва разните му ъпдейти/джейлове
Изображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: iOS тема

Мнение от Хаос » 13 Яну 2014, 23:35

телефон с фенерче е като за теб, да си светкаш под одеялото!
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 350
Регистриран на: 12.04.2005
Пол: Мъж
Кара: ше: E39 -540 iA, E34 - 525 TDS
Мечтае да кара: E30 - M3

Re: iOS тема

Мнение от xela » 14 Яну 2014, 12:35

Хаос написа:представям си го, защото аз съм с айфон без джейл
......

Аз го хакнах точно заради навигацията, свободните за нищо не стават. Също така разговора с милата "операторка" приключва след седмица.
Не че навигациите за по 100 лева стават за нещо, но поне мога да си редактирам картите, мога да си добавя камерите и POI. Ако трябва да дам пари за навигация, от няма да е програма нито за андроид, нито за iOS.

Иначе без хака нямаше да мога да си вържа OBD2 четеца към телефона...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 22.02.2013

Re: iOS тема

Мнение от taratora » 14 Яну 2014, 14:02

Tва пък да си ползваш телефона, като основна навигация е най-голямата глупост за мен. Да го джейлнеш пък за едната навигация още по-голяма :mhihi: Тва да си праснеш айфона на предния джам, да се пече, като яйце не знам какъв трябва да си :kuku:
Взех си едно PNA за 90лв., сложих му едно iGO(че най-ми е удобно, иначе може да се сложи всякаква без ограничения) и съм готов. С предното PNA съм ходил до Чехия, Германия, Австрия без грам да знам пътища и прочие. Никакви грижи. Къде ще го забиеш айфона на джама при такъв дълъг път например? Ще му се е*е майката за отрицателно време. А, разбирам да си пеша нещо или да ти трябва нещо набързо да се ориентираш на коя улица си, къде трябва да завиеш. Ми че има си гугъл мапс. Безплатно е и си работи перфектно на айфон.
Изображение

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: iOS тема

Мнение от Е.Димитров » 14 Яну 2014, 17:33

taratora написа:Tва пък да си ползваш телефона, като основна навигация е най-голямата глупост за мен. Да го джейлнеш пък за едната навигация още по-голяма :mhihi: Тва да си праснеш айфона на предния джам, да се пече, като яйце не знам какъв трябва да си :kuku:
Взех си едно PNA за 90лв., сложих му едно iGO(че най-ми е удобно, иначе може да се сложи всякаква без ограничения) и съм готов. С предното PNA съм ходил до Чехия, Германия, Австрия без грам да знам пътища и прочие. Никакви грижи. Къде ще го забиеш айфона на джама при такъв дълъг път например? Ще му се е*е майката за отрицателно време. А, разбирам да си пеша нещо или да ти трябва нещо набързо да се ориентираш на коя улица си, къде трябва да завиеш. Ми че има си гугъл мапс. Безплатно е и си работи перфектно на айфон.

Нали за това се води мулти функционално устройство,то така по тая логика,камерата за какво му е,взимаш си един як фотоапарат...
До сега (до преди месеци де) на айфона нищо не му стана да виси на предното стъкло,сега ми виси друг телефон и нищо им няма,удобството е че всичко е в едно и се ползва ама не е все едно ти е накакво наследство

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: iOS тема

Мнение от doomy525 » 14 Яну 2014, 17:38

Аз също предпочитам навигацията на телефона отколкото някакви "таблети". Още повече като свържа телефона към запалката да се зарежда при по-дълги пътувания, пусна bluetootha и го свържа към колата за евентуални разговори. Отделно и антирадара като си работи нищо друго не ми трябва. Но всеки с предпочитанията си :) :mrgreen:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook