Как сваляте жени?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 650
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Как сваляте жени?

Мнение от ivanski_2 » 01 Авг 2023, 13:19

Сега колегите пак ще почнат да ми обясняват разни неща, но истината е че е много по-лесно когато си се развил и имаш какво да сложиш на масата.
Аз бих наблегнал не на това как да сваля дадено момиче, а в това как да се подобря, защото така те ще трябва да се питат как да те свалят :D
Но това няма да стане ,ако си Пешо бензиджията, който всяка вечер пие бира гледа мача и най-сериозните и далечни планове са му къде ще е на море това лято. Съжалявам но това е истината.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Авг 2023, 13:24

Вуйчо написа:И каква е подходящата тактика? Нали затова е темата :) Айде бе, няма ли коцкари аполони да ни отворят на далаверата (за приятеля питам).

То ще излезе, че в дачия форумът да бях пуснал темата щях да получа повече опит наготово.



Какво толкова има да питаш? На една жена за обикновена връзка и трябват около 5 секунди да прецени ставаш ли за по-нататъпен разговор за да спи с теб или не. Тоест появяваш се и си отваряш устата и ще видиш става или не. Колкото по-голяма възможност имаш да комуникираш с нея без значение на какви теми, толкова повече може да разузнаеш каквото ти е нужно. Това е.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Как сваляте жени?

Мнение от acho.rs » 01 Авг 2023, 13:47

Вуйчо написа:И каква е подходящата тактика? Нали затова е темата :) Айде бе, няма ли коцкари аполони да ни отворят на далаверата (за приятеля питам).

То ще излезе, че в дачия форумът да бях пуснал темата щях да получа повече опит наготово.

Е много ясно, че в Дачия форума са компетентни - я пробвай да свалиш гадже с Докер, голям спец ще трябва да си :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3920
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Kroki » 01 Авг 2023, 14:02

Като цяло не ми се е налагало скоро, но..

Трябва да си изкъпан, да имаш хубав парфюм, да си си изрязъл ноктите и изчистил ушите :idea:
Тези неща звучат нормално, но.. не всички си ги спазват. :kuku:

Важно е да си усмихнат, да знаеш няколко лафчета и да можеш да говориш и водиш нормален разговор за нещата от живота.
Накараш ли жената да се смее си свършил 90% от нещата. Трябва да имаш някакви прости маниери:
да дадеш път, отвориш/задържиш врата, да знаеш как се сипва и пие от чаша.

Да направиш комплимент за облекло, коса, обици.

Ма колкото и да си бог, жената ако не е решила, няма да стане. Аз за моята се борих 6месеца. :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Авг 2023, 14:31

Това с парфюма не е вярно. Аз никога не съм ползвал, не харесвам парфюми. Да ви кажа даже(май съм го казвал)има си хипотеза, че половете се привличат и чрез естествената миризма и понякога се получават необясними привличания и това понякога е обяснението. Да си чист и не миришеш на пор, плюс не гаден дъх е всичко, което ти трябва като контене.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 728
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Don_Diego » 01 Авг 2023, 14:56

Aбе мани ти да не е вярно това с парфюма...с моята например няколко месеца излизания, вечери и тн и нищо. Все съм миришел хубаво ама там някъде нещо прещрака и ми се отключи манията за парфюми...та взимам един нов, пръскам се, излизаме и още преди да ми каже здравей ми направи комплимент колко хубаво съм миришел, после цяла вечер се бута в мен и накрая ми се нахвърли :mhihi: . Просто трябва да уцелиш правилния парфюм :lol:

Аз парфюма го ползвам като завършек на тоалета и за бууст на самочувствието ако щеш (доста по самоуверен съм когато знам, че мириша на хубаво и скъпо :bchug: )
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Е.Димитров » 01 Авг 2023, 15:49

Абе трябва и да си "Убавец" :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Как сваляте жени?

Мнение от alx » 01 Авг 2023, 16:01

… ма те жените се свалят? Кой ви е излъгал…
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Как сваляте жени?

Мнение от blqsu4ko » 01 Авг 2023, 16:02

Don_Diego написа:...

Аз пък мисля, че ако получиш комплимент за парфюма /или каквото и да е/ вече е свършена работата и трябва просто да четеш правилно сигналите :dunno:
Иначе като препоръка освен всичко изброено по-горе, /да си чисти ушите, да се къпе, да бъде джентълмен и да разполага с повече от 3 думи в речника си/ трябва практика. Отива по баровете и заговаря всяка, с която си срещне погледа :mhihi:
Live it like you Love it

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Petrolhead » 01 Авг 2023, 16:05

според моите наблюдения има само 2 неща, които са ти нужни за да се харесаш на всяка жена

- да изглеждаш здрав, като това не значи баници, а да нямаш външни признаци на болестни състояния.
- да имаш покрито самочувствие

толкова, всичко останало са подробности

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Ивайло Димов » 01 Авг 2023, 16:28

Има някой неща от който жените бягат като дявол от тамян -хазарт,пиянство,сприхав и тежък характер ,мамини синчета ,епилираните мачовци с бради като на талибани .Общо взето харесват облекло с вкус ,тактичност ,възпитание ,интелект и уважение .Никоя жена не иска да гледат на нея като на кухненски робот или спална принадлежност .

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Spunky » 01 Авг 2023, 16:36

SpeedyMan написа:Е па то при сериозната връзка обикновено жената избира. Няма нужда да се пънеш особено.


Не или поне не трябва да е така. Жените избират с кой да спят, мъжете избират с коя да влязат в сериозна връзка. Ако някой бъде избран по твоя пример, да не се чуди, като му бие шута булката. Той носи цялата отговорност.

Също някои споделят, как с месеци ги били заграждали... Силно препоръчвам, да не си губите времето. Ако е за забавление, ясно, че няма никаква логика, а ако е за дълготрайна връзка, ако не гори за теб, което е ясно при и след първата среща, подминавай.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Jordana » 01 Авг 2023, 16:40

Според мене краставите магарета винаги са надушват :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3920
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Как сваляте жени?

Мнение от Kroki » 01 Авг 2023, 16:51

Аз това, че съм заграждал не означава, че не съм излизал с други и тя много добре го знае. Даже имаше заплахи после ехххххххххххххххххххххх тоя бмв клуб :mhihi:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Как сваляте жени?

Мнение от drifty » 01 Авг 2023, 17:37

Ивайло Димов написа:Има някой неща от който жените бягат като дявол от тамян епилираните мачовци с бради като на талибани.


Аз пък съм останал с впечатлението, че тия са най-вървежни. На мен една ми отказа преди много години да излизаме, щото съм имал косми по краката. :dunno:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook