Електронна цигара - що е то...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 11.08.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: e36 320i

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от bimer » 26 Дек 2012, 12:55

uCnaHeTcA написа:Привет отново в темата.
Един от подаръците от Дядо Коледа бе eGo-U с Dekang 18mg Vapor flavor. Идея нямам каква цена е и колко е надеждна, но след като е подарък, не съм и търсил. Та днес цял ден я разучавам и надувам мущука :mhihi: но като че ли ми идва леко силна и със странен, доста по-различен вкус от обикновената цигара (по принцип пуша по 1 кутия на ден бЕло Виктори), та се чудя дали е от течността или толко' си може :dunno:
И понеже ми дойде само с usb зарядно, ще е проблем ли ако всеки ден се зарежда по 8-12 часа или ще е по-добре, както някъде прочетох - само първия път толкова много, после по 4-5 ?

това са митове за първо зареждане на батерията по 12 часа,няма как да стане поради причината че е литиева батерия и колкото и да я държите включена към тока тя няма да се зареди повече.има си защита и спира да се зарежда когато си стигне максимума.
няма как да е като обикновена цигара винаги има разлика,в началото ти е страно дори и заради размера но когато свикнеш е супер в всяко едно отношение.
единственото нещо което съм чувал като оплакване от някой хора е тежест в гърдите все едно някой и е седнал и трудно дишат.и това се оказва че е заради марката никотинова течност,просто почвате да си купувате друга марка течност и нещата се оправят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Го на Ракйя
Мечтае да кара: на ракия и да си разреждам с вода или бърза HONDA

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от em1l » 26 Дек 2012, 18:42

Отначалото 1вата една седмица на мен ми лютеше някак си и си мислех че ми е тежко.Но след седмицата почнах да усещам и аромата на течноста и да ги различавам и вече си ми прави кеф.Даже сега замислям да почна сам да си ги бъркам че изпарявам на ден по 5-6мл и не ми е рентабилно 7.00 лв за 2 дена. Та да попитам може да има колеги който и те си бъркат чорбиците.Мога ли да ползвам за база само чисто VG- на Inavera видях такова 6мг/мл.Просто държа на парата да е обилна че тия PG-та направо ми отварят главата :kuku: . Или трябва задължително в база да има PG демек VPG или нещо от тоя род.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от HowDouWantit » 26 Дек 2012, 19:11

Ами не е задължително ,казват ,обаче ,че при VG базираните течности с някой картомайзери (T2 примерно) имало вкус на изгоряло ,аз от началото си ползвам само VPG база на инавиера 12 мг и пробвах наскоро със VG теност на Нangsen ,но при мен нямаше такъв вкус на изгоряло ,но всякаш ми дразнеше на гърлото след 10-15 дръпвания. И все пак бих те посъветвал да си вземеш от VPG течността :) ,хем има порядъчен удар в гърлото ,хем има пара..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 279
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Го на Ракйя
Мечтае да кара: на ракия и да си разреждам с вода или бърза HONDA

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от em1l » 26 Дек 2012, 19:16

Свикнах с течностите на Деканг плодовите и на тях пише VG и си мисля че са само VG но ме съмнява.Та удър не търся голям понеже си взех преди 2 дена течности 2 на inavera уж 6ци ама от 1 дръпка припадам и няма пушък което ме довежда че са PG и са ми тежки като VG-18кa :D .Затова така питам като малоумен понеже съм много затруднен в избора си в момента.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от HowDouWantit » 26 Дек 2012, 19:38

До голяма степен за парата (пушека) има значение и картомайзера както и за удара в гърлото и цялото усещане за течността ,аз бях със някъв default от ЕГО-Т които си бях купил (СЕ4 мисля ,че се водеха) И нито парата пара ,нито аромата се усеща така както със сегашния ми ,а и главите са му сменяеми .. така ,че и това не е за пренебрегване.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от bestman » 26 Дек 2012, 21:07

Лесно ще познаете батериите на JoyeTech - отдолу на металната капачка има логото на фирмата.

Изображение

Весела Коледа на всички!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 11.08.2008
Местоположение: софия
Пол: Мъж
Кара: e36 320i

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от bimer » 26 Дек 2012, 21:16

от няколко дни си бъркам чорбици,и използвам VG база на инавера но 26мг.да малко по малко пара има от забърканите VG-та на деканг,но не е много голяма разликата.като това може да се оправи с глава 1,8 омова и ще има пара обилно за сметка на по бързо изхабяване на батерията.

ще е хубаво "готвачите" да споделят какво и харесва от забърканото и по колко капки слагат и на коя марка е ароматът и по колко дни го ставят да втаса за да може всеки да си го забърка и пробва.засега съм пробвал: мандарина,манго,боро на ФА и кафе,ром на инавера и не са много хубави средна работа.като ромът е много силен и въобще не ми хареса.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 18.02.2009
Местоположение: СА
Кара: без гражданска
Мечтае да кара: e36 ///M

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от burnou7 » 27 Дек 2012, 15:55

Колеги бихте ли ме ориентирали малко в живота :D
Какъв карт да си взема,кой е най-безпроблемен,със сменяеми глави или там как се наричат,искам да има пАра и удър,някой дет предава добре вкуса на тунджата :yes:
И да попитам на колко време или изпарени милилитри се сменява главата г/д :bowdown:
едит: его-т е батерията,май около 600милиампера

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от HowDouWantit » 28 Дек 2012, 8:47

burnou7 - T2/T3 който си харесаш!

Само да споделя колеги ,вчера си закупих на Хансен течност ванилия.. Не повтаряйте грешката ми! :)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 2.03.2009

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от latrel » 28 Дек 2012, 9:34

HowDouWantit написа:burnou7 - T2/T3 който си харесаш!

Само да споделя колеги ,вчера си закупих на Хансен течност ванилия.. Не повтаряйте грешката ми! :)

може и виви нова

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от HowDouWantit » 28 Дек 2012, 11:46

Vivi-то ми се вижда ненужно голямо и грубо в същото време скъпо и не виждам глави за него ... ама предвид цената на самия картомайзер вероятно и главите няма да са евтини...
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 18.02.2009
Местоположение: СА
Кара: без гражданска
Мечтае да кара: e36 ///M

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от burnou7 » 29 Дек 2012, 10:43

В крайна сметка си взех CE4 v5 :D
За сега съм доволен вече 2 дена само изпарявам :lalala: ще видиме колко ще издържи :smoke:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от (bubsa) » 31 Дек 2012, 16:45

Здравейте колеги "димящи" :mhihi:
Някой може ли да ми препоръче най-добрета електронна цигара на пазара в момента?Изискванията са ми да има добър пушек и да изкарва 12-15 часа интензивно димене :smoke:
В момента съм с eGO-L :smoke:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 362
Регистриран на: 28.10.2008

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от HowDouWantit » 01 Яну 2013, 13:58

Батерия Картомайзер Т3 Картомайзер Т2

От Т2-ката имам лични наблюдения както съм писал по-напред в темата - страхотен картомайзер! От Т3 нямам ,но имам колеги които го използват и са доволни също! Може би по нататък ще си купя и Т3 да ги тествам :mhihi:

Кофтито с тия електронни цигари е ,че постоянно има нещо ново което искаш да пробваш ... :mhihi:

Няма да сгрешиш .. може и да има по High end цигари (комплект) ,но според мен тая комбинация би задоволила спокойно един сериозен пушач :)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 25
Регистриран на: 20.07.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW & Alfa Romeo

Re: Електронна цигара - що е то...

Мнение от nicks11 » 01 Яну 2013, 20:36

Да се включа и аз в темата. ЕГО-С батерия с Kanger-Т2-2.4 картомайзер със сменяеми нагреватели.
За месец и половина не съм барал аналогова цигара. Като пари равносметката е следната:
Батерия 1100-50 лв, картомайзер-10 лв, 3 нагревателя-6 лв и 50 мл различни течности-30 лв.

Пробвах максбленд на доста производители. Най-съм доволен от Флейвър арт. На Деканг пробвах
Търкиш бленда. Като аромат не ми хареса, но от него не ми съхне гърлото от другите течности.
BMW E39 525TDS Touring & Alfa Romeo 156 2.0 Selespeed

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dhtj

Последни теми
Facebook