За самолетите

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За самолетите

Мнение от Bogat-Beden » 22 Ное 2019, 9:15

Ничего не понял
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За самолетите

Мнение от BMW_POWER » 22 Ное 2019, 15:22

Bogat-Beden написа:Ничего не понял


Ми учете чужди езици :mhihi:

Имаше някъде в тубата друг пилот, който има хубави кадри от кабината. Ама ... нямаше коментар.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За самолетите

Мнение от Bogat-Beden » 22 Ное 2019, 17:36

Е знам 4ри, ама руски не ща, до 7ми го учихме и така не го харесах :)
Ама то и без тва и вие явно не сте го харесвали, че не пишете от Россия и без тва, май и на почивка даже не ходите ;)
По темата- някой със изпитан практически съвет за справяне с фобията?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За самолетите

Мнение от BMW_POWER » 22 Ное 2019, 18:50

Ми той е универсален :ok: В Аерофлот го практикуват повсеместно. Наскоро имаше видео, как в салона на самолета има доста дим. Жените крякаха, а мъжете бяха наблегнали на дюти фрийто :mhihi:
Ще го потърся.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: За самолетите

Мнение от bum_bum » 22 Ное 2019, 19:11

Аз имах много силна фобия. След 50-60 полета в рамките на година и нещо сега ми е толкова притеснено, колкото и като се кача на трамвая.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: За самолетите

Мнение от alekangg » 22 Ное 2019, 20:12

Аз се научих да спя като пън и не усещам изобщо пътя. Удрям по-сериозно преди качването и направо се телепортирам, няколко пъти се събуждам като удари колесника.

Не ме е страх, но винаги преди да излети си помислям за секунди, дали ще успеем и този път.
Има хора, които си го помислят същото и при всяко качване на колата си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: За самолетите

Мнение от hell's angel » 22 Ное 2019, 20:42

Bogat-Beden написа:По темата- някой със изпитан практически съвет за справяне с фобията?

Редовно и по по-дългите полети с две-три прекачвания :mhihi: Едно-две уискита преди манджата, едно-две шишенца винце с манджата, после едно коняче с кафенцето и си спиш (има и за доомотване, ако е малко, че даже и лаф моабет със стюардесите става). После кърпичката преди закуска и докато 'апнеш в м'глата - сте кацнали. На мен лично никога не ми е дремело, ама не пропускам тренировките :mrgreen:
Ubi dubium, ibi libertas

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: За самолетите

Мнение от alx » 22 Ное 2019, 20:48

аз летя редовно... имам стотици полети.. може би хиляди... не съм ги броил.

е, всеки път като се засилиме по пистата и си мисля, ще отлепи ли? а като отлепи и се е вирнал нагоре си викам "сега само да не спре един от двигателите"... :mhihi: като кацаме, пък гледам да видя дали самолета ще уцели пистата (ако мога да видя). с две думи вяра им нямам никаква и леко ме е страх..

интересното е, че като си пилотирам аз сам- нямам никакви фобии... :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: За самолетите

Мнение от Bogat-Beden » 22 Ное 2019, 21:31

alx написа:интересното е, че като си пилотирам аз сам- нямам никакви фобии... :ok:
Това според мен от Wizz няма да са съгласни да ми го направят като жест :mhihi: , та отпада като вариант..
ИНак от това, което чета, май бум бум е прав, мозъкът привиква след време.
Аз имам около 12 полета, но са за около 12+ години, та... така не става.
А вас със презокеанските въобще не ви разбирам..
Имам позната, която само за да отиде на сватба наскоро пътува 30+ часа :kuku: :help: :shock:
Hell's angel, пробвах предпоследния път с една мазна тъмна белгийска бира, 750 мл, от Шарлероа се прибирах, ама още по-зле стана.. Една люта зима беше, кръжаха над София, докато изчистят пистата, викам още малко и отвярям задната врата и ще гледам към някоя пряспа :lol: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: За самолетите

Мнение от BMW_POWER » 22 Ное 2019, 21:58

Презокеанските имат една малка особеност. Къде ще правиш връзка. Париж е може би най-ужасен. Оттам 80% от маймуните правят връзка. Лондон са пакита. Франкфурт и Амстердам също не са цветчета. Двадесетина кресливи лапета могат да направят пътуването ужасно. През Виена и Варшава става, стига да имате връзка. Отделно германци и франсета стачкуват на всеки шест месеца...
Спането? Прибирах се за три дни по неприятен повод. За три дни спах няколко часа и на връщане бях като талпа.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: За самолетите

Мнение от hell's angel » 22 Ное 2019, 23:21

Като похвърчиш повече има и повече екстри, в един момент изобщо не ти дреме на къде или през къде летиш. Щатските линии, принципно, са едни от най-гадните откъм обслужване :mhihi: :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: За самолетите

Мнение от cod-cdbp » 23 Ное 2019, 16:55

alx написа:аз летя редовно... имам стотици полети.. може би хиляди... не съм ги броил.

е, всеки път като се засилиме по пистата и си мисля, ще отлепи ли? а като отлепи и се е вирнал нагоре си викам "сега само да не спре един от двигателите"... :mhihi: като кацаме, пък гледам да видя дали самолета ще уцели пистата (ако мога да видя). с две думи вяра им нямам никаква и леко ме е страх..

интересното е, че като си пилотирам аз сам- нямам никакви фобии... :ok:



Същото е като се возиш на пасажерското място :mhihi:

... поне при мен.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: За самолетите

Мнение от DLVasilev » 24 Ное 2019, 18:37

cod-cdbp написа:
alx написа:аз летя редовно... имам стотици полети.. може би хиляди... не съм ги броил.

е, всеки път като се засилиме по пистата и си мисля, ще отлепи ли? а като отлепи и се е вирнал нагоре си викам "сега само да не спре един от двигателите"... :mhihi: като кацаме, пък гледам да видя дали самолета ще уцели пистата (ако мога да видя). с две думи вяра им нямам никаква и леко ме е страх..

интересното е, че като си пилотирам аз сам- нямам никакви фобии... :ok:



Същото е като се возиш на пасажерското място :mhihi:

... поне при мен.

Ама в твоята кола и да кара някой друг :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: За самолетите

Мнение от Venelin1111 » 01 Фев 2020, 21:16

Изображение


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: За самолетите

Мнение от Mini » 04 Фев 2020, 3:36

Днес Еър Канада са имали проблеми с полета до Торонто от Мадрид. https://m.dir.bg/dnes/intsidenti/kanads ... imki-video

https://fr.flightaware.com/live/flight/ ... /LEMD/CYYZ

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Е.Димитров

Последни теми
Facebook