ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2024г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1089
Регистриран на: 25.12.2002
Местоположение: пловДИВ Стара ЗагорКА
Кара: не кара пил-ама пий карал

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от ///milko way » 08 Мар 2010, 19:50

magareto_yori написа:На кое викаш Хаимбласт :conf:

:D Хаинбоаз
Изображение
Bcu4ko cBъP|_|_|Ba Do5pe.Ako He|_|_|_o cBъP|_|_|u 3/\e,To npocTo He e cBъp|_|_|u/\o!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 119
Регистриран на: 28.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 90' E30 335

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Blondster » 08 Мар 2010, 19:58

///milko way написа:
magareto_yori написа:На кое викаш Хаимбласт :conf:

:D Хаинбоаз


сори за грешката , но от бързане така става :kuku:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от EBEEMVACIA » 09 Мар 2010, 7:59

..ТУК СНЕГЪТ не спира,но се кара...девствени квартални улици,само със снегоходки проходими......КМЕТЕЕЕ-ДААА ТИИ :censored: :censored: :censored: ИИИ :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :bang: :ranting: :ranting: :dummy:
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 113
Регистриран на: 29.11.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 524 тд
Мечтае да кара: самолет
Детайли за колата: невзрачна

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от BMario » 09 Мар 2010, 9:17

Зимно приключение!По Софийските улиици,докато се "движиш" имаш достатъчно време да подредиш всичко вколата си и да направш уборка на всичко ненужно! :mhihi: Ей,не през стъклото на улицата :mrgreen:
Искаш ли да направиш нещо,намираш начин.Не искаш ли-намираш причина и то важна!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Dimitroff » 09 Мар 2010, 9:58

Скапана работа....снощи сигурно 3-4 часа обикалях из снежните улички и паркинги...цяла вечер чистели - да бе, да! - от 8 до към 12 - само един снегорин съм видял в Хаджи Димитър...
Днес съм излезнал 1:30 по-рано, за да изчистя колата както трябва, а после да стигна на време за работа - 15мин закъснях...но все пак съм по-добре.
На отбивката за летището колега с Е46 купе няма да стигне днес на работа, защото некво ауди 80 мился беше се е забило отзад в дясно на Е46цата...

Всички виждаме, че е сняг и киша - карайте нормално!
По-добре 30-60 минути да закъснеете, отколкото да стане някоя беля !!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 7.01.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Омега А '86; E53 3.0d '06

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Нено Б. » 09 Мар 2010, 10:20

В пловдив главните улици и булеварди са ок, ама в колкото по-малки улички влизаш, толкова по-необработени са.
Днес сутринта колко ми беше крив животът с това задно :ranting: пред блока...
Пък един пич спрял фиестата на една засипана със сняг, девствена поляна, 2 педи сняг- качва се, пали и гааз...без зор излезе :shock: Баси снегоринчето.
И аз съм карал кола с предно- едно служебно Рено Канго с едни нови зимни Lassa... Ебаси, няма такъв кеф, нарочно съм влизал в напълно заснежени улици да ги отъпквам.
rwd фен

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Демирев » 09 Мар 2010, 11:36

Във Варна в момента е страшно! Има над метър сняг и ураганен вятър придружен със силен снеговалеж който навява жестоко! Ако продължава този мощен вятър и силен снеговалеж до края на раб.ден - 17 ч. ще има сняг поне 150см. навсякъде - такова чудо не беше и януари и днес никой не чисти заради непрестанния обилен снеговалеж! :( :( :(
Чувам че почти всички пътища в областа са затворени и се отбива движението по околен път и е силно препоръчително даже обезателно да тръгнете извън града с вериги и пълен догоре резервоар! Със сигурност Варна надминахме по дебелина на снежна покривка Москва и Осло днес! :cry: :cry: :cry:
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от ИлХиТо » 09 Мар 2010, 11:43

Демирев чак пък един метър сняг няма във Варна (друг е въпроса ако имаш в предвид областта), вярно е че обстановката е много зле - обилен снеговалеж и бурен вятър, и на места има навявания, но чак пък един метър сняг :winky:, до довечера 40 см със сигурност ще ги натрупа. Извън града обстановката е сигурно по зле 8)
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Демирев » 09 Мар 2010, 12:38

В Кичево вече има навявания по 2 м., а метър сняг си го има във всеки квартал на Варна. Още сутринта едвам отворих входната врата на блока първи - беше навято до стъклото! И беше що годе добре сутринта. Не знам като гледам как продължава да вали мощно сняг и с тоя бурен вятър и трупа ли трупа и никъде няма 1 снегорин днес. Тоя път заебаха почистването здраво.
Всеки случай не съжалявам че сложих веригите рано рано на разсъмване. Като гледам го дават сняг и за четвъртък, а днешния не се знае дали ще спре днес, явно тая цяла седмица ще бъде снежна. Бахти средата на март месец като януари. Тая зима като се почна от 12 декември ще отиде плътно 4 месеца здрава зима до април.

Сега разбрах и че входа и изхода на Варна - магистрала Ч.Море е затворен заради снегонавявания и тежка катастрофа окол Девня - колите се отклоняват през средния път.
Затворен е и пътя Аксаково - Кичево! Около Траката се придвижва по 1 лента заради ремонт на пропадналия подлез Траката.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

Потребител
Аватар
Мнения: 42
Регистриран на: 30.09.2009
Кара: БМВ

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от m.power » 09 Мар 2010, 12:59

В Добрич положението също не е розово закъсали автомобили има от снощи, снегорин не се е мяркал, а има 40-50см сняг + навявания стават идеални преспи. Не спира да вали :dunno: Затрупа ни отново....
БМВ не е страст, а диагноза!!!

Фен на тройките
Аватар
Мнения: 6397
Регистриран на: 21.02.2007
Местоположение: СА,Х
Пол: Мъж
Кара: Колите да палят и работят!
Мечтае да кара: ;)
Детайли за колата: Лачени, в добро здраве и сериозен ремап ;)

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Dimitroff » 09 Мар 2010, 13:25


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: Раднево
Пол: Мъж
Кара: е30 М50Б25
Мечтае да кара: икономично

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Stiks » 10 Мар 2010, 10:31

Blondster написа:
Biogame написа:
rottweiler написа:днес минавах шипка - прохода е само мокър и на места има малко киша. Освен гъстата мъгла никакви други ядове!

На Шипка положиха ли нов асфалт??Бяха ми казали че южната част я асфалтирали вярно ли е??
Скоро ми предстои път към северна България и се чудя от къде да мина.


прохода от към южната страна е с чисто нов асвалт , но ако ходиш към североизсточна България - минавай през Хаимбласт - прсото пътя е перфектен ! :lalala:

чисто нов но нарязан и то ужасно, асфалта в тия отводнителни канали се слегна и пак яко думка като се минава.
И от северната част асфалта е с добро качество, на 1 година е мисля, но ги няма тия рязания като на "новия" асфалт от Южната част
(Абе усраха се и там, положиха нов и го нарязаха ... евала)

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Hito » 11 Мар 2010, 10:24

Колеги някои да каже нещо за Хемус...... В.Търново...... та чак до Шумен :confused:
Да купувам ли вериги или ще мина метър..... :confused:
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 8.04.2006
Местоположение: Раднево
Пол: Мъж
Кара: е30 М50Б25
Мечтае да кара: икономично

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Stiks » 11 Мар 2010, 20:17

Hito написа:Колеги някои да каже нещо за Хемус...... В.Търново...... та чак до Шумен :confused:
Да купувам ли вериги или ще мина метър..... :confused:

Купи си, по добре да не ти трябват отколкото да нямаш.
Незнам как ще е но днес цял ден в Габрово печеше слабо слънце и разтопи доста

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2010г.

Мнение от Phil » 12 Мар 2010, 0:20

На Тракия беше ад...зверска мъгла от Пазарджик до края на магистралата в посока Бургас...около Пловдив карах към 20км с видимист под 2 метра...не се шегувам...виждах мостовете над магистралата чак като вляза под тях :shock:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook