... как ви мина работния ден?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от drago_pavlov » 31 Мар 2019, 7:37

Superexstatic написа:Енигма, какъв е тоя офтопик, баце? Дай някоя нова история с ламботата :ok:

С тия 5 милиарда оборот нЕма пара за ламбота вече...
Като го направят поне 20 милиарда тогава...

П.П.: Добре, че беше алЪХъ да му (си) пусне тема, в която да се похвали :mhihi:
Или просто са се засекли в някоя гора, при някоя гонка, докато се крият от хеликоптерите и алЪхЪ му е споделил за новата си супер яка тема във форума, та енигмата е решил да се разпише, знам ли...
Иначе няма как да ни удостои с присъствие такъв велможа.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Nickelback » 31 Мар 2019, 11:08

:mhihi:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от steeN » 31 Мар 2019, 11:19

Аз бих ги махнал, щото някой може да му отиде нагости с тези детайли :dunno:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Jordana » 31 Мар 2019, 11:46

Абе само с чашки кафе по масите не става . Вероятно са стари кадри от предишна самоличност , вече сигурно има нова и дислокацията е на друго място .....между две секретни мисии естествено . :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от alx » 31 Мар 2019, 20:55

drago_pavlov написа:
Superexstatic написа:Енигма, какъв е тоя офтопик, баце? Дай някоя нова история с ламботата :ok:

С тия 5 милиарда оборот нЕма пара за ламбота вече...
Като го направят поне 20 милиарда тогава...

П.П.: Добре, че беше алЪХъ да му (си) пусне тема, в която да се похвали :mhihi:
Или просто са се засекли в някоя гора, при някоя гонка, докато се крият от хеликоптерите и алЪхЪ му е споделил за новата си супер яка тема във форума, та енигмата е решил да се разпише, знам ли...
Иначе няма как да ни удостои с присъствие такъв велможа.


моя работен ден няма нищо общо с неговия. моя както казах минава (предимно на скайп) в разправии по цял ден :ok: неговия изглежда добре подреден и човека има време за себе си. моя цял ден е в стил "мош пит" със 200-300 имейла на ден и единственото свободно време ми е ако вечерта отеба всички и се скрия някъде да си запаля една пура...

интересното е, че енигмата твърди, че се знаеме в реалния свят, а аз нямам идея кой може да е .... :bchug:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Dextuar » 31 Мар 2019, 21:47

Аз съм останал с впечатлението, че доста хора от форума се съмняват в съществуването и на двама ви...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Bogat-Beden » 31 Мар 2019, 23:33

enigma e


Цветанов
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от Venelin1111 » 31 Мар 2019, 23:34

Работна нощ брои ли се?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 300
Регистриран на: 20.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от koziak » 01 Апр 2019, 10:43

Що за изтрещеняк трябва да си, да си измисляш измислен живот в някакъв форум?!


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от drago_pavlov » 01 Апр 2019, 11:00

koziak написа:Що за изтрещеняк трябва да си, да си измисляш измислен живот в някакъв форум?!
Sent from my iPhone using Tapatalk


nerd-troll-smiley-emoticon.png
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от enigma » 01 Апр 2019, 21:03

Драго, харесва ми хумора ти. Печен си. :D
Да, хич няма пари за ламбота, само някакви застаряващи ферарита останаха, ама в интерес на истината само седят в колекционерския ми гараж :winky: .
Не ме влекат вече автомобилите толкова, нито много ме бива в карането. Най-много някоя събота да излезем с 458цата с жената на кафе на главната улица на селото.
Идват от време на време разни хора да им се радват.







Иначе ей с това ходя на работа всеки ден.


Не че искам да правя реклама на Ауди ама от 4г вече не ще да се развали гадината.
Преди работа ходя на риба понякога, а след работа ходя да тичам по баирите. Завирам се по разни черни пътища без много да му мисля.
А последното бмв, което имах беше през 3-4 месеца в бокса.

стийН, що, трябва да се притеснявам ли нещо ? Аз ще се радвам ако някой от форума ми дойде на гости, ще черпя кафенце (имам хубаво - булетпрууф).
Само ще е добре да се разберем предварително, защото пътувам често, може да ме няма.

алекс, ти със сигурност не ме помниш ама аз съм те запомнил заради специфичното фамилно име ;). После случайно видях, че си член на бмв клуба. Някога живеех около Бостън и аз. Все се каня да те пинг-на като минавам
към североизтока, ама все излиза нещо...

За работния ден - не искам да се бъркам на никого, но ще споделя няколко случайни мисли, може да са полезни на някого.
Аз също имах кошмарен период, когато работния ден беше гасене на пожари постоянно. В един момент реших, че повече не може да продължава
така и се замислих как да подобрим организационната структура. Е, нямаше нужда да се открива топлата вода - хората в армията са го измислили -
строга йерархична структура, с ясно разпределени задачи и отговорности на всяко ниво. Не може един полковник примерно да се занимава с работата
на сержантите и другите надолу по веригата всекидневно. От друга страна трябва да има наложени процеси, чрез които бързо да се усети, когато нещо по веригата куца.
Във всички случаи, ако някой трябва да микроменежира - за мене това е голям червен флаг, че нещо в организацията не е наред, или хората си нямат доверие.

Поздрави на всички.
Последна промяна enigma на 04 Сеп 2021, 0:49, променена общо 2 пъти
enigma
ያለ እኩል

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от 6per40 » 01 Апр 2019, 21:24

:OT: Хора, идея си нямате кой е алх. Аз следя форума още от 2002 година и познавам хора, които са виждали алх и на които той е помагал. Този човек още преди повече 10 години си караше Вайпър с над 320км в час по драг състезания на 1600 метра. Участвал е на много трак дей мероприятия и е писал отизиви на ///М модели за производителя (демек БМВ) още преди да се появат конкретните модели на пазара. Вместо да попиваме от неговите знания и познания, то по типичен български манталитет ние си пишем глупости. И съм абсолютно сигурен, че няма да се занимава да си прави втори профил и да се пъчи със снимки по бмв форума. За толкова години не е качвал снимки и сега ще почне да го прави.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от enigma » 01 Апр 2019, 21:39

П.П. За малко да забравим най-важното :ok:
Последна промяна enigma на 04 Сеп 2021, 0:50, променена общо 1 път
enigma
ያለ እኩል

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от E34 » 01 Апр 2019, 23:01

Енигматичен Алх, радвам се че макар и като практикуващ стажант ти остава толкова време да ровиш по форумите. Също така се радвам, че колегата ти отдясно се е вързал на глупостите ти и е правил снимки на дърти ферарита. Моля те друг път като си снимаш офиса гледай по някой филм как изглеждат офисите на шефовете и на яките фирми. Иначе като цяло нещата отивам към диагностициране на определени патологични малформации в психоматичното поведение на някои енигматични личности. Успех.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: ... как ви мина работния ден?

Мнение от steeN » 01 Апр 2019, 23:23

enigma написа:стийН, що, трябва да се притеснявам ли нещо ? Аз ще се радвам ако някой от форума ми дойде на гости, ще черпя кафенце (имам хубаво - булетпрууф).
Само ще е добре да се разберем предварително, защото пътувам често, може да ме няма.


Малко ми е далече долината в момента, но мерси за поканата... може и да се възползвам някой път, не се знае.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook