B A Y E R N M U N C H E N

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

B A Y E R N M U N C H E N

Мнение от B U L L I » 02 Дек 2002, 22:18

BE ,interesuwa me dali m\u fenowete na BMW ima takiwa ,koito sa fenowe i na BAYERN MUNCHEN .
Interesuwa me sa6to dali nqkoi znae koordinatite na kluba w plowdiw ? :bang:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Re: B A Y E R N M U N C H E N

Мнение от DA WOLF » 04 Дек 2002, 19:26

B U L L I написа:BE ,interesuwa me dali m\u fenowete na BMW ima takiwa ,koito sa fenowe i na BAYERN MUNCHEN .
Interesuwa me sa6to dali nqkoi znae koordinatite na kluba w plowdiw ? :bang:


OO SORRY CHE CHAK SEGA GO VIJDAM TOVA... AZ SAM VARL FAN NA FC BAYERN DAJE SAM IM GLEDAL MACH NA OLYMPIA VS STUDGART. A SAM IM FAN (SERIOZEN) OTKAKTO EFENBERG BESHE NA 16 I IGRAESHE V IUNUSHESKIA (I BESHE S DALGA DO KRASTA POCHTI KOSA).... :wink:
POSLE NA 18 AKO NE SE LAJA DEBIOTIRA MNOGO USPESHNO V ZAGUBATA NA FINALA ZA KES VS CRVENA ZVEZDA (BIAH 8 KLAS I MNOO PSUVAH) HAHA ;-) ZA CLUB V PD NEZNAM NISHTO... :-(
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 04 Дек 2002, 22:10

i az sam prisastwal na dosta ma4owe , zapoznaha me s mateus predi 3 god. imam i awtograf na oli kahn kakto i unikalna moneta po slu4ai 100 god rojd.den na kluba . a staqta mi e hram pametnik na otbora .
radwam se 4e namerih priqtna tema za obsajdane na sledwa6tiq sabor s teb . :lol:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 04 Дек 2002, 22:47

B U L L I написа:i az sam prisastwal na dosta ma4owe , zapoznaha me s mateus predi 3 god. imam i awtograf na oli kahn kakto i unikalna moneta po slu4ai 100 god rojd.den na kluba . a staqta mi e hram pametnik na otbora .
radwam se 4e namerih priqtna tema za obsajdane na sledwa6tiq sabor s teb . :lol:


bazikash li se fe? kva e taia moneta???? Az imam unikalen medalion , bashta mi go e donesal on munchen 1984godina, sas staroto zname na otbora , ti sigurno ne si go vijdal she ti go donesa nepremenno na sledvashtia sabor, A VECHE IMAM POVOD DA TI DOIDA NA GOSTI V STARA ZAGORA - ISKAM DA SKIFAM TAZ STAICHKA HRAM!!!!!
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 04 Дек 2002, 23:44

NIKAKAW PROBLEM .
AZ SABIRAM WSI4KO S EMBLEMATA NA OTBORA, NAI FRAPIRA6TI SA MI : 4ETKATA ZA ZABI , TOPKA S AWTOGRAFI i t.n.t
sabiram sa6to i cwetni izrezki ot presata s wsi4ko za otbora.
stiga tolkoz 4e moga da dr. do utre.
kat se widim 6e si drankame
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

ha

Мнение от DA WOLF » 05 Дек 2002, 1:13

B U L L I написа:NIKAKAW PROBLEM .
AZ SABIRAM WSI4KO S EMBLEMATA NA OTBORA, NAI FRAPIRA6TI SA MI : 4ETKATA ZA ZABI , TOPKA S AWTOGRAFI i t.n.t
sabiram sa6to i cwetni izrezki ot presata s wsi4ko za otbora.
stiga tolkoz 4e moga da dr. do utre.
kat se widim 6e si drankame


mi ok man , vij kak si biah slojil shalcheta na sedalkite
Изображение
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

АБЕ ДА СИ ПРИЗНАЯ

Мнение от Любо Мегов » 05 Дек 2002, 15:41

ДА СИ ПРИЗНАЯ И АЗ СЪМ ИМ ГОЛЯМ ФЕН ОЩЕ ОТ ВРЕМЕТО НА КАРЛ ХАЙНЦ РУМЕНИГЕ... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 17.10.2002
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от pe4atara » 07 Дек 2002, 17:40

:yes:Здравейте фенове :arrow: Аз по принцип съм от MILAN,но тази година Bayern ми направиха страхотно впечатление :mha:
1-Спечелването на Бундеслигата :dunno:
2-Отличното им представяне в КЕШ-3 мача без загуба :bchug: Ееее не,че имаха и победа,но догодина пък може и да стартират като MILAN :hitit:
И аз имам нещо като кътче на Bayern :yes:
От тая година най ми се е запечатил в спомена Пипо Индзаги :arrow: Когато накара 2 пъти Kahn да се уплете в пилимата :wave: Но в сравнение с Рой Маккай от Лакоруня,който на 3 пъти постави Оливерчо на колене :bowdown: Пипо бледнее.
Друг приятен спомен ми се върти в шамандурата,когато Bayern бяха ЕШ до 89мин.когато Манчестър им забиха 2 парчета за 1мин. и заслужено ги оставиха да си пасът тревата по терена :bcry:
Излиза,че съименниците ви от Леверкузен са по "тъпи"след като се отърваха от тея 2 дървета Балак и Зе Роберто :bchug: Но кой знае-сигурно Хицвелт разчита именно на тия двамата да му донесат титлата,която така или иначе ТЕ не донесоха на Леверкузен.
Ще се радвам на следващия събор да ви покажа и моите сувенири на MILAN-Надявам се,че имам основание да си мисля,че ще ви покажа и таз годишния носител на КЕШ-в лицето на MILAN :arrow: след като бихме най-добрия в света REAL MADRID-не виждам кой ще ни спре :nono:
А колкото до KAHN-не е лошо да вземе пример от колегата си Сиймън и да помислят за един "бенефис" :gives:
Не съм расист,но Стоичков го е казал:
В един отбор има ли повече от две чернилки...... :puke: :arrow: А във вашият май взеха да преобладават :?:

За сега драги фенове на BAYERN :wave:

FORCA MILAN :arrow: ДА ЖИВЕЕ БЕРЛУСКОНИ :bs:


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

:-)

Мнение от DA WOLF » 08 Дек 2002, 4:54

Razlikata mejdu Milan i Bayern e mnogo malka no v sashtoto vreme znachitelna. I dvata otbora sa golemi grandove, sas slavno minalo , nakazvali ne edin i drug otbor po patia kam varhovete na svetovnia cluben futbol. Edinstveno se razlichavat po tova che v edinia otbor (Bayern) ot futbola se praviat pari (varvi, nevarvi igrata) a v drugiat otbor (Milan (kakto i Inter)) vav futbola se nalivat i perat paritena mafiata. Tova e. Vsichko e prosto kazali sa go hora mnogo predi men...

A kolkoto do segashnoto sastoianie na FCBayern Munchen niama za kakvo da govorim, sled silen sezon za KES idva silen v championata :wink: Championi sme taia godina 100%

Kolkoto do ostanalite bozi kato geyskiat otbor na Machester ili "zvezdnia" Real napravo mi se povrashta ot takiva "GRANDOVE" Vij Valencia e drugo neshto (doblijavat se do Bayern po kachestva i po shkola) - mnogo priaten futbol djitkat momchetata bez visoko samochuvstvie , niamat "ZVEZDI" no nakazvat - evala im pravia!

Vapreki vsichko za men otbora e edin io se kazva bayern! Vsichko drugo e vse edno da me ubejdavash che chernoto e bialo, a po tozi povod nevijdam za kakvo ima da govorim....
Последна промяна DA WOLF на 10 Дек 2002, 1:28, променена общо 1 път
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 09 Дек 2002, 21:46

nqkoi da e wijdal pe4atara skoro?
6te mi se da go widq , ama toi se krie .
EI PE4ATAR TI ME POPITA DALI SE ZASQGAM , NO WAPROSA BE ZA KLECANETO. E ,TAM NE SE ZASQGAM , NO SEGA SAM ZASEGNAT .
MNOGO.
BAYERN MUNCHEN SA MOQT JIWOT I DRUGITE OTBORI NE ME WALNUWAT , ZATOWA I NE GI KOMENTIRAM.
DALI PADAME ILI SME W KRIZA ,ILI BIEM ,PLA4EM I SE RADWAME E NA4INA DA RAZBERE6 AZ KAK SE 4UWSTWAM W MOMENTA.
6TOM SI REKAL NEKA DA E MILAN. :cry:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 17.10.2002
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от pe4atara » 11 Дек 2002, 0:12

Не искам никой да се засяга :!: :arrow: Все пак това е футбол.
Просто MILAN бяха бая време в криза,както сега е BAYERN,но "слава богу"MILAN вече се изправиха на крака :arrow: не мога да кажа същото и за BAYERN :dunno:
Може би,ако ви дадем Шевченко,да замести набедения за Бразилец Дж.Елбер малко ще живните :arrow: Ако искате да ви дадем и Ривалдо-А :?: :maad:
Дайте да бъдем реалисти :arrow: Тази година има само един отбор-и той се казва MILAN :arrow: За това сядайте пред телевизорите и да се наслаждаваме заедно на красив футбол :bchug:

КЪДЕТО Е РИВАЛДО :arrow: ТАМ Е И ПОБЕДАТА :!:

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Мнение от ! Алекс » 11 Дек 2002, 17:27

А бе човек къде се изгуби :roll:
Обади се като идваш насам 8)


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 11 Дек 2002, 18:47

pe4atara написа:Не искам никой да се засяга :!: :arrow: Все пак това е футбол.
Просто MILAN бяха бая време в криза,както сега е BAYERN,но "слава богу"MILAN вече се изправиха на крака :arrow: не мога да кажа същото и за BAYERN :dunno:
Може би,ако ви дадем Шевченко,да замести набедения за Бразилец Дж.Елбер малко ще живните :arrow: Ако искате да ви дадем и Ривалдо-А :?: :maad:
Дайте да бъдем реалисти :arrow: Тази година има само един отбор-и той се казва MILAN :arrow: За това сядайте пред телевизорите и да се наслаждаваме заедно на красив футбол :bchug:

КЪДЕТО Е РИВАЛДО :arrow: ТАМ Е И ПОБЕДАТА :!:


spored men pretendenta za KES taia godina e Valencia
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 17.10.2002
Местоположение: PLOVDIV

Мнение от pe4atara » 12 Дек 2002, 10:35

Позволявам си да си честитя поредната победа на MILAN :bchug:
Преди време с лекота преминахме през "бъдещият" шампион с 2 гола на Индзаги :arrow: Същия този футболист снощи наказа и настоящия шампион--Какъв е извода :?: Извода е само един:
Финал за КЕШ през май месец на Олд Трафорт MILAN-MAN.UNITED :mha:
Лошото е,че Ман.Юнайтед ще са си на техния стадион,но за Ривалдо и компания е без значение къде и с кой играят. :maad: :maad:



FORCA MILAN :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 12 Дек 2002, 10:50

pe4atara написа:Позволявам си да си честитя поредната победа на MILAN :bchug:
Преди време с лекота преминахме през "бъдещият" шампион с 2 гола на Индзаги :arrow: Същия този футболист снощи наказа и настоящия шампион--Какъв е извода :?: Извода е само един:
Финал за КЕШ през май месец на Олд Трафорт MILAN-MAN.UNITED :mha:
Лошото е,че Ман.Юнайтед ще са си на техния стадион,но за Ривалдо и компания е без значение къде и с кой играят. :maad: :maad:



FORCA MILAN :wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:


CHESTITO MULANOVCI, NO NEZABRAVIAI 1 - NE KAZVAI HOP PREDI DA SKOCHISH :maad:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook