Паркирал си www.KATO-IDIOT.com

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Мнение от benzin » 05 Окт 2008, 11:36

хем сайта им се посещава хем печелят от поръчаните стикери, надали им дреме кой как е паркирал :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 12.10.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330Ci

Мнение от -Maxxx- » 05 Окт 2008, 11:57

t060 написа:За 10 000 дали правят отстъпки? Или да си ги разпечатам сам?
.......
RESPECT

by t060


Код: Избери целия код
Стикерите са отпечатани върху жилаво винилово фолио и се отлепят изцяло, без да се късат или да оставят лепило, даже след като ги е навалял дъжд. Свалянето им от стъклото със сигурност не е най-лесното нещо на света, но те не оставят трайни следи по автомобила. Ние искаме да отправим към шофьора запомнящо се послание, но без да съсипваме личната му собственост!


Ако тръгнеш да си ги разпечатваш сам, едва ли ще използваш такова фолио.... твоите стикери ще оставят следи, и сайта ще натрупа негативни точки ;) ако те кефи самият сайт, по-добре се постарай да са ти хубави стикерите или направо си купи.. аз също нямам излишни пари но ще изчакам и ще направя нещата както се полага ;) ;)
Изображение

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 05 Окт 2008, 13:02

Мислите ли, че като си разпечатате на принтер, ефекта ще е същия? И с какво ще се лепят - с плюнка или тиксо? Не знам и колко пари ще излезне отпечатването на принтер, но аз за 10 лв. получих 30 бр. и определено са удобни за ползване :mhihi:
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 05 Окт 2008, 14:34

Пичове, а не може ли да поръчаме за целия форум примерно 1000-10 000 бройки, там за всеки колкото иска и да ни направят някаква отстъпка ..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 12.10.2007
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330Ci

Мнение от -Maxxx- » 05 Окт 2008, 14:52

Runnaway написа:Пичове, а не може ли да поръчаме за целия форум примерно 1000-10 000 бройки, там за всеки колкото иска и да ни направят някаква отстъпка ..


това е добра идея.. ако се поръча космически номер... споредмен е възможно и на 10ст.боря да паднат...
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 05 Окт 2008, 15:38

-Maxxx- написа:
Runnaway написа:Пичове, а не може ли да поръчаме за целия форум примерно 1000-10 000 бройки, там за всеки колкото иска и да ни направят някаква отстъпка ..


това е добра идея.. ако се поръча космически номер... споредмен е възможно и на 10ст.боря да паднат...


Малко се поизхвърли.. все пак това, което оскъпява еа цветните глави на принтерите ..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW M5

Мнение от Acceleration » 06 Окт 2008, 9:36

аз си практикувам по старомодния начин със спускане на гуми

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 06 Окт 2008, 13:43

-Maxxx- написа:
Runnaway написа:Пичове, а не може ли да поръчаме за целия форум примерно 1000-10 000 бройки, там за всеки колкото иска и да ни направят някаква отстъпка ..


това е добра идея.. ако се поръча космически номер... споредмен е възможно и на 10ст.боря да паднат...


и да има добавка името на нашия форум отдолу.. Тъкмо и реклама хем за тях хем за нас, само че славата ни ще отиде в друга насока :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 11.11.2003

Мнение от Slavi_m » 06 Окт 2008, 13:49

Acceleration написа:аз си практикувам по старомодния начин със спускане на гуми


Така и един друг си практикува от съседния вход,за да не 'му се спира на мястото' :evil: дори и когато бях паркирал съсем нормално,но той е решил че всичко около входа на 20 метра е негово :!: Имах и разбити яйца по колата,ПО БМВ-то! :evil: един път (хвърлени от терасата,сигурен съм че е същия селянин....)

Та на въпроса за гумите-беше изтръгнал и тапата на самия винтил! та ходих да купувам нови,пък после помпи,надуване не знам си какво...гумите на баница през цялото време...и 4те!! :evil:

Та само гледай да не ми попадаш на пътя с тая тактика,че ще ходиш в лечебно заведение :!: Аман от диви селяни-граждани!

Още се заглеждам когато мога да го хвана кой е,не съм забравил!

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 13:50

На мен ще ми трябват 10-на седмично, да си ги лепя собственоръчно на мойта :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: Белкем докат стане цялата червена / на странни жълти петна/ съм се научила да паркирам :mhihi:
Изображение

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 06 Окт 2008, 13:56

Поредното брутално изкопирване на идея...

http://www.iparklikeanidiot.com/

Аман.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1514
Регистриран на: 5.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: всичко на колела
Детайли за колата: E38 IAL 07.2001

Мнение от hemicharger » 06 Окт 2008, 14:14

Apassionata написа:На мен ще ми трябват 10-на седмично, да си ги лепя собственоръчно на мойта

Хихихи :mhihi:
Drugs... rock 'n' roll... bad-ass vegas whores... late-night booty calls... shiny disco balls...

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 14:24

hemicharger написа:
Apassionata написа:На мен ще ми трябват 10-на седмично, да си ги лепя собственоръчно на мойта

Хихихи :mhihi:

Така де

Изображение
Изображение :mhihi:
В моя защита:
Сн.1 - това отзад не е гараж! Пред един гараж кат бях спряла имах голяма бяла табелка на предното стъкло! И здрави гуми и огледала...Учтиво ;) Е, малко съм накриво тука, ма кой ти гледа в калабълъка :mhihi:
Сн.2 - може да съм на място за две коли, но поне съм успоредно на съседните :mhihi: Тука колко бързо се изнесох от колата, не е истина :uups:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 20.03.2007

Мнение от blackgod » 06 Окт 2008, 14:42

Apassionata написа:В моя защита:
Сн.1 - това отзад не е гараж! Пред един гараж кат бях спряла имах голяма бяла табелка на предното стъкло! И здрави гуми и огледала...Учтиво ;) Е, малко съм накриво тука, ма кой ти гледа в калабълъка :mhihi:
Сн.2 - може да съм на място за две коли, но поне съм успоредно на съседните :mhihi: Тука колко бързо се изнесох от колата, не е истина :uups:

И в двата случая не броиш пешеходците за живи ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 449
Регистриран на: 29.06.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39 520i

Мнение от Dozo » 06 Окт 2008, 14:49

Въпреки,че показа и 2те неща които най-мразя при паркиране,получаваш похвала за това,че паркираш назад,а не с предницата към тротоара.Излизането винаги е по-екстремно и потози начин не се ангажираш да внимаваш в 2 посоки.Отзад да не те отнесе някой и съответно да не отнесеш някоя врата на тези до тебе. :)С извинение към пешаходците,ама за сега нещата са такива.И не мисля,че 2-3 крачки в повече ще им навредят.
Последна промяна Dozo на 06 Окт 2008, 14:53, променена общо 1 път
Всеки има значение,иначе никой няма значение.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: xterminator

Последни теми
Facebook