Паркирал си www.KATO-IDIOT.com

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 06 Окт 2008, 14:52

Dozo написа:Въпреки,че показа и 2те неща които най-мразя при паркиране,получаваш похвала за това,че паркираш назад,а не с предницата към тротоара.Излизането винаги е по-екстремно и потози начин не се ангажираш да внимаваш в 2 посоки.Отзад да не те отнесе някой и съответно да не отнесеш някоя врата на тези до тебе. :)


Тя спира колата криво точно може би защото спра назад.. иначе евала.. знае как да спира.. а я Сподели къде гледаш като караш назад? в огледалата или се обръщаш назад ?
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 14:52

blackgod написа:
Apassionata написа:В моя защита:
Сн.1 - това отзад не е гараж! Пред един гараж кат бях спряла имах голяма бяла табелка на предното стъкло! И здрави гуми и огледала...Учтиво ;) Е, малко съм накриво тука, ма кой ти гледа в калабълъка :mhihi:
Сн.2 - може да съм на място за две коли, но поне съм успоредно на съседните :mhihi: Тука колко бързо се изнесох от колата, не е истина :uups:

И в двата случая не броиш пешеходците за живи ;)

Не, не броя случая, в който помолих един пешоходец да ми паркира ;) След три неуспешни опита за паркиране успоредно на заден :mhihi: Но това беше отдавна, на две седмици книжка бях... Сега имам напредък, не се пробвам изобщо успоредно, хахахахаха

Ето я случката, в рими е, ма...
...
А накрая пред кръчмето как си паркирах,
Нещо май накривичко влезнах.
Слизам, гледам, и се хила кат идиот,
Абе ше го овладеем туй впериод.
Още спомням си едно красиво утро,
На 6 дена книжка, ставай рано, мутро.
Че след 8 ако в центъра се изтресеш,
Среден пръст с паркирането ще ядеш.
Та намирам си едно местнеце златно,
Уш широко беше, на Пантерата ми кратно,
Опс, назад, веднъж, заклещване жестоко,
Некви пичове отсреща гледат отвисоко.
Втори път, не се отказвам, братко мой,
А отзад кола, а аз съм целата във зной.
Пак не стана, ужас, срам, псувни,
Викам, трети път ще пробвам, но уви
Нещо пак не бех сметнала може би…
А ония менове се хилат яко вече,
Кво си викат, тая е егаси спеча.
Свалям джама, вече не блокира,
И с усмивка: Аре некой да ми я паркира?
E, намести я единия младеж като по книга,
Викам утре тука ли си, пак ше се пристига…
Та така…

П.П. Назад гледам, това с огледалата, цели две странични, кое по-напред :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 06 Окт 2008, 15:02

Apassionata написа:
blackgod написа:
Apassionata написа:В моя защита:
Сн.1 - това отзад не е гараж! Пред един гараж кат бях спряла имах голяма бяла табелка на предното стъкло! И здрави гуми и огледала...Учтиво ;) Е, малко съм накриво тука, ма кой ти гледа в калабълъка :mhihi:
Сн.2 - може да съм на място за две коли, но поне съм успоредно на съседните :mhihi: Тука колко бързо се изнесох от колата, не е истина :uups:

И в двата случая не броиш пешеходците за живи ;)

Не, не броя случая, в който помолих един пешоходец да ми паркира ;) След три неуспешни опита за паркиране успоредно на заден :mhihi: Но това беше отдавна, на две седмици книжка бях... Сега имам напредък, не се пробвам изобщо успоредно, хахахахаха

Ето я случката, в рими е, ма...
...
А накрая пред кръчмето как си паркирах,
Нещо май накривичко влезнах.
Слизам, гледам, и се хила кат идиот,
Абе ше го овладеем туй впериод.
Още спомням си едно красиво утро,
На 6 дена книжка, ставай рано, мутро.
Че след 8 ако в центъра се изтресеш,
Среден пръст с паркирането ще ядеш.
Та намирам си едно местнеце златно,
Уш широко беше, на Пантерата ми кратно,
Опс, назад, веднъж, заклещване жестоко,
Некви пичове отсреща гледат отвисоко.
Втори път, не се отказвам, братко мой,
А отзад кола, а аз съм целата във зной.
Пак не стана, ужас, срам, псувни,
Викам, трети път ще пробвам, но уви
Нещо пак не бех сметнала може би…
А ония менове се хилат яко вече,
Кво си викат, тая е егаси спеча.
Свалям джама, вече не блокира,
И с усмивка: Аре некой да ми я паркира?
E, намести я единия младеж като по книга,
Викам утре тука ли си, пак ше се пристига…
Та така…

П.П. Назад гледам, това с огледалата, цели две странични, кое по-напред :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Римичката цепи... :mhihi: А огледалцата ги гледаш и 3-те.. Свиква се, а и като научиш габарита на колата е по-лесно. Паркирането е като секса... Бавно, красиво с чуство.. Иначе като се рязкаш и стават дефекти.. я по врати, брони и т.н
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 06 Окт 2008, 15:03

[quote="Apassionata]
В моя защита:
Сн.1 - това отзад не е гараж! Пред един гараж кат бях спряла имах голяма бяла табелка на предното стъкло! И здрави гуми и огледала...Учтиво ;) Е, малко съм накриво тука, ма кой ти гледа в калабълъка :mhihi:
Сн.2 - може да съм на място за две коли, но поне съм успоредно на съседните :mhihi: Тука колко бързо се изнесох от колата, не е истина :uups:[/quote]


Изнасям уроци по успоредно паркиране, т.нар. Софийско паркиране. Безплатни.

Искам само да отбележа, че трябва да използваш нещо като ориентир, за да паркираш добре - къде тротоар, къде съседни автомобили.
Последна промяна Runnaway на 06 Окт 2008, 15:04, променена общо 1 път
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 449
Регистриран на: 29.06.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e39 520i

Мнение от Dozo » 06 Окт 2008, 15:03

:mhihi: :mhihi: :mhihi: Браво,браво.Днеска ми е весел ден.
Всеки има значение,иначе никой няма значение.

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 15:10

Runnaway написа:Изнасям уроци по успоредно паркиране, т.нар. Софийско паркиране. Безплатни.
Искам само да отбележа, че трябва да използваш нещо като ориентир, за да паркираш добре - къде тротоар, къде съседни автомобили.

Абе ти на мене тряя ми плащаш май за компанията, ма карай :mhihi:
А за паркирането, не е толкова сложно, просто трябва повече тренировки, и то при спрели коли и малко място, това с някви колчета и на широко... никва работа не върши :confused: А пък спечеш ли се от колите дет чакат отзад съвсем си оттекъл... То на теория всичко е ясно, ма... шсе научим ;)
Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 06 Окт 2008, 15:13

Apassionata написа:
Runnaway написа:Изнасям уроци по успоредно паркиране, т.нар. Софийско паркиране. Безплатни.
Искам само да отбележа, че трябва да използваш нещо като ориентир, за да паркираш добре - къде тротоар, къде съседни автомобили.

Абе ти на мене тряя ми плащаш май за компанията, ма карай :mhihi:
А за паркирането, не е толкова сложно, просто трябва повече тренировки, и то при спрели коли и малко място, това с някви колчета и на широко... никва работа не върши :confused: А пък спечеш ли се от колите дет чакат отзад съвсем си оттекъл... То на теория всичко е ясно, ма... шсе научим ;)


мислиш ли че няма да изтръпна N-пъти и да ми избие студена пот ако гледам как до току що изкараната ми е30 се учи да спира някаква девочка която от 10км си личи че е взела книжка като от чипс с награди :mhihi:
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 15:22

uricatoli написа:мислиш ли че няма да изтръпна N-пъти и да ми избие студена пот ако гледам как до току що изкараната ми е30 се учи да спира някаква девочка която от 10км си личи че е взела книжка като от чипс с награди :mhihi:

Девочкааа, хехех, е тенкс, минала съм покрай девочките. Колкото до книжката, хич не ща да ти споделям как я взех ;) Доста каране падна...Ееее, споко де, щи я пазя Е30-ката, през девет коли до десета ше паркирам от нея...само кажи ква е и идваш ли на сбирки ;)
Ей, не съм толкова зле, вече не, тези снимки наистина са от двуседмичния ми опит кат шофьор...и ги пуснах да ви поразвеселя ;)
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 06 Окт 2008, 15:27

Apassionata написа:
uricatoli написа:мислиш ли че няма да изтръпна N-пъти и да ми избие студена пот ако гледам как до току що изкараната ми е30 се учи да спира някаква девочка която от 10км си личи че е взела книжка като от чипс с награди :mhihi:

Девочкааа, хехех, е тенкс, минала съм покрай девочките. Колкото до книжката, хич не ща да ти споделям как я взех ;) Доста каране падна...Ееее, споко де, щи я пазя Е30-ката, през девет коли до десета ше паркирам от нея...само кажи ква е и идваш ли на сбирки ;)
Ей, не съм толкова зле, вече не, тези снимки наистина са от двуседмичния ми опит кат шофьор...и ги пуснах да ви поразвеселя ;)


Като взема баварката (ДАЙ БОЖЕ) декември .. т.е. аз съм я заръчал на дядо Коледа да ми я докара от Швейцария и като оправя където каквото има (дано няма нищо за оправяне) ставам редовен семкадж .. така де .. сбиркаджия :)

А аз просто водя уроци по паркиране .. Една приятелка вече я научих, че даже и по-добре от мене спира (но това е защото кара Клио, а то не е особено трудно за паркиране)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Мнение от uricatoli » 06 Окт 2008, 15:28

Apassionata написа:
uricatoli написа:мислиш ли че няма да изтръпна N-пъти и да ми избие студена пот ако гледам как до току що изкараната ми е30 се учи да спира някаква девочка която от 10км си личи че е взела книжка като от чипс с награди :mhihi:

Девочкааа, хехех, е тенкс, минала съм покрай девочките. Колкото до книжката, хич не ща да ти споделям как я взех ;) Доста каране падна...Ееее, споко де, щи я пазя Е30-ката, през девет коли до десета ше паркирам от нея...само кажи ква е и идваш ли на сбирки ;)
Ей, не съм толкова зле, вече не, тези снимки наистина са от двуседмичния ми опит кат шофьор...и ги пуснах да ви поразвеселя ;)


Девочке, ходя на сбирки но на тези които са на 500км от вас :mhihi: Варненските... Пък иначе, Първата ми кола на мен беше трабантче за което не ми пукаше да го удрям удрям ама в последствие вечер с брезент го загъвах да не настине.. Така че всички засиви също и от това как се отнасяш и с колата си.. Примерно доста относителна работа е някой професионалист да кара лада без спирачки или примерно аз да карам такава със спирачки.. къде ефекта на изтрезняване ще е по-добър?
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 15:42

Runnaway написа:
Като взема баварката (ДАЙ БОЖЕ) декември .. т.е. аз съм я заръчал на дядо Коледа да ми я докара от Швейцария и като оправя където каквото има (дано няма нищо за оправяне) ставам редовен семкадж .. така де .. сбиркаджия :)

А аз просто водя уроци по паркиране .. Една приятелка вече я научих, че даже и по-добре от мене спира (но това е защото кара Клио, а то не е особено трудно за паркиране)


Ще даде Божето, спокич... А и аз една Фабия кат взема, никъв проблем с паркирането, като рикша е, няма багажник, отпред 50 см... ихаааа, ма... мразя КАЛИНКИ и шси карам Пантерката! А и на мене дай Боже скоро по-ново и мощно... BMW :yes:
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 06 Окт 2008, 15:46

Apassionata написа:
Runnaway написа:
Като взема баварката (ДАЙ БОЖЕ) декември .. т.е. аз съм я заръчал на дядо Коледа да ми я докара от Швейцария и като оправя където каквото има (дано няма нищо за оправяне) ставам редовен семкадж .. така де .. сбиркаджия :)

А аз просто водя уроци по паркиране .. Една приятелка вече я научих, че даже и по-добре от мене спира (но това е защото кара Клио, а то не е особено трудно за паркиране)


Ще даде Божето, спокич... А и аз една Фабия кат взема, никъв проблем с паркирането, като рикша е, няма багажник, отпред 50 см... ихаааа, ма... мразя КАЛИНКИ и шси карам Пантерката! А и на мене дай Боже скоро по-ново и мощно... BMW :yes:


Аз направо скачам в кораба - Е39 :)

И понеже сам се учил да паркирам и то КОМБИ .. няма да е никакъв проблем да си връткам Е39ката из уличките на София :)

Но предложението за частни уроци по паркиране е в сила .. връщам се декември.. ако до тогава си опитала всичко ще се прежаля за 1-2 урока 8)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 06 Окт 2008, 15:58

Runnaway написа:Но предложението за частни уроци по паркиране е в сила .. връщам се декември.. ако до тогава си опитала всичко ще се прежаля за 1-2 урока 8)

Хехе, да се прежалел... аз да съм те молила, доколкото си спомням ти сам си предложи услугите? А и до декември има много време, мисля, да съм се понаучила до тогава...
Ще се видим по заледените Софийски улици ;) Или след като съм ти ожулила бронята на новичкото Е39 :P :P :P
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1799
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 ///M3
Мечтае да кара: BMW E46 ///M3

Мнение от Runnaway » 06 Окт 2008, 16:02

Apassionata написа:
Runnaway написа:Но предложението за частни уроци по паркиране е в сила .. връщам се декември.. ако до тогава си опитала всичко ще се прежаля за 1-2 урока 8)

Хехе, да се прежалел... аз да съм те молила, доколкото си спомням ти сам си предложи услугите? А и до декември има много време, мисля, да съм се понаучила до тогава...
Ще се видим по заледените Софийски улици ;) Или след като съм ти ожулила бронята на новичкото Е39 :P :P :P


Айде недей, че от сега ме е страх как ще го къткам :)

Извинявам се за досаждането, просто се опитвах да бъда галантен..

Сменяйки класа кола, която шофирам ми се иска да променя и начина си на шофиране.
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 6 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1514
Регистриран на: 5.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: всичко на колела
Детайли за колата: E38 IAL 07.2001

Мнение от hemicharger » 06 Окт 2008, 16:06

Runnaway написа:
Apassionata написа:
Runnaway написа:Но предложението за частни уроци по паркиране е в сила .. връщам се декември.. ако до тогава си опитала всичко ще се прежаля за 1-2 урока 8)

Хехе, да се прежалел... аз да съм те молила, доколкото си спомням ти сам си предложи услугите? А и до декември има много време, мисля, да съм се понаучила до тогава...
Ще се видим по заледените Софийски улици ;) Или след като съм ти ожулила бронята на новичкото Е39 :P :P :P


Айде недей, че от сега ме е страх как ще го къткам :)

Извинявам се за досаждането, просто се опитвах да бъда галантен..

Сменяйки класа кола, която шофирам ми се иска да променя и начина си на шофиране.

Дай да ти давам един "кораб" на примоция че Дет Мароз на таз цИна нИ можжж да го намери :mhihi: http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... t=#1185299
Drugs... rock 'n' roll... bad-ass vegas whores... late-night booty calls... shiny disco balls...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: peshehodetz

Последни теми
Facebook