За флейма и старите теми...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

мечтае да кара 7-ца
Аватар
Мнения: 1110
Регистриран на: 17.01.2002

За флейма и старите теми...

Мнение от Alpina » 05 Фев 2003, 21:11

Знаете ли какво е flame? Да - правилно - пламък. А какво е значението му във форумите? Ами флейм се получава, когато по дадена тема всички започват да дават безсмислени отговори. Получава се една дълга "опашка" от отговори, като темата се измества многократно от основната и в крайна сметка, човек като си направи труда да прочете всичките мнения си казва - егати и тъпнята, нищо не разбрах!

Та добре е да се въздържаме от флейминг. Нека не пишем отговори в рода "ооо" , "и аз така", "аз пък вчера си мих зъбите" и т.н. само за да трупаме точки за ранга си :-)

И още нещо. Добре би било модераторите от време на време да минават по форума и да заключват темите, където не се е писало от месец или два. Иначе минава някой новак и пише по едно "ухаааа" във всяка тема, която е прочел и първа страница се задръства с теми, които вече не са интересни. Като са заключени, пак ще могат да се четат, но няма да изкачат най-отпред. А който има нещо важно да добави - по-добре да го направи в нова тема.

Та това е. Чакам модераторите и останалите участници за коментари.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1761
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 05 Фев 2003, 21:35

По пренцеп си прав :!:
Ама нали знаеш какво се получава винаги:
Мъжете като са в казармата - говорят само за жени
като се уволнят - само за казарма.
Та и тук, трудно ще поддържаш само една тема. Това може да се получи само в технически форум.
Поне аз така мисля. :wink:

автомобилен поклонник
Аватар
Мнения: 4969
Регистриран на: 17.02.2002
Пол: Мъж

Мнение от Turturelo » 06 Фев 2003, 1:26

Нали аз да заключа 2000 теми в Основния а? ;)

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook