Здравеопазване в БГ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от saleen » 12 Яну 2010, 18:27

Ryapoff написа:Между другото това, че на цветелина банката разпространява винетките не е конфликт на интереси!

Хич не е конфликт на интереси и хич не са като дупе и гащи с бат Бойко :mhihi:
Никой не мое ма връне на селу!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от driver69 » 12 Яну 2010, 18:29

saleen написа:
Ryapoff написа:Между другото това, че на цветелина банката разпространява винетките не е конфликт на интереси!

Хич не е конфликт на интереси и хич не са като дупе и гащи с бат Бойко :mhihi:

Брак имат ли-не... Държава бе, държава...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от ///peter » 12 Яну 2010, 18:34

ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Яну 2010, 18:42

///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

И аз това се чуда,може би щот ББ не оправи страната за 6-7 месеца и сега е най големия боклук
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от saleen » 12 Яну 2010, 19:02

N.Mihaylovski написа:
///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

И аз това се чуда,може би щот ББ не оправи страната за 6-7 месеца и сега е най големия боклук

Това ти го казваш :!:
Никой не мое ма връне на селу!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от Bogat-Beden » 12 Яну 2010, 19:04

///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

Ако не се лъжа от костово време Сибанк полазиха държавните институции
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"


Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 19.12.2009

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от diplomanta » 12 Яну 2010, 19:12

Bogat-Beden написа:
///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

Ако не се лъжа от костово време Сибанк полазиха държавните институции

Oт времето когато ББ полази МВР Сибанк налази МВР.
По - късно влезе и при данъчните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от ///peter » 12 Яну 2010, 19:38

Bogat-Beden написа:
///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

Ако не се лъжа от костово време Сибанк полазиха държавните институции

Но не насякъде. Нали не твърдите че през всичките тези червени, сини, жълти и бембени правителства, дългата ръка на бойко е навсякъде :mhihi:
Ето пример, агенцията по вписванията работи с Инвест банк. Стига тея спекулации, поне прочетете кой с коя банка работи

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от ///peter » 12 Яну 2010, 19:39

N.Mihaylovski написа:
///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

И аз това се чуда,може би щот ББ не оправи страната за 6-7 месеца и сега е най големия боклук

Инересното е, че това е някаква нова мода. В началото всички бяха за него, сега разбираш ли не ставал... :banghead:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от N.Mihaylovski » 12 Яну 2010, 19:48

///peter написа:
N.Mihaylovski написа:
///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

И аз това се чуда,може би щот ББ не оправи страната за 6-7 месеца и сега е най големия боклук

Инересното е, че това е някаква нова мода. В началото всички бяха за него, сега разбираш ли не ставал... :banghead:
Да щот едва ли не за 2 дни ще станем като в Австрия и всичко ще е супер,Българина е странна птица,която бързо забравя.
Например как Доган по канал 1 каза че той е държавата и никой неможе да му направи нищо и се хили мазно.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от driver69 » 12 Яну 2010, 20:14

N.Mihaylovski написа:
///peter написа:
N.Mihaylovski написа:
///peter написа:ДОбре де, ако е дала най-добра оферта какъв е проблема?
Си Банк работят с кат от години, защо чак сега започна да се обръща такова внимание?

И аз това се чуда,може би щот ББ не оправи страната за 6-7 месеца и сега е най големия боклук

Инересното е, че това е някаква нова мода. В началото всички бяха за него, сега разбираш ли не ставал... :banghead:
Да щот едва ли не за 2 дни ще станем като в Австрия и всичко ще е супер,Българина е странна птица,която бързо забравя.
Например как Доган по канал 1 каза че той е държавата и никой неможе да му направи нищо и се хили мазно.

Ааа, така не! това не съм го забравил... не съм забравил и как ни спряха и еврофондовете. също не съм забравил и други издънки и скандали, свързани с предишното правителство. просто очаквах малко повече действия. каза много неща, които все още няма дори изгледи за вбъдеще да са факт и затова не подкрепям на 100% неговата партия. можеше и още да направи, но както и да е. аз съм доволен, че размразиха еврофондовете и ЕНП подкрепя новото управление тук. между другото не забравих и още няколко неща. ама те са от скоро и може да не се броят. как циганите потрошиха диско-то и никой нищо не им направи, също как някакъв бивш депутат уби човек, който си отивал към работното място, и отново нищо не му направиха.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от mr_petroff » 05 Ное 2022, 19:01

Тая тема е направо от нафталина :D Значи здравеопазването ни е на ниво...Да , ама не ... :mhihi: След дълги и щастливи години без поводи за срещи със здравната ни система ,се наложи и аз да посетя чичо доктор . Повода е болка в кръста и крака. Здравноосигурен съм и реших да посетя личния си лекар . Час за преглед 10 и 50 , докато ме извикат 40 мин. чакам -дотук добре . След кратко събеседване ме пращат на снимка , чакам още 30 мин. ,след това още 20 след определения за вземане на снимката час . Отново при личния , още 15 мин . чакане и получавам направление за невролог /електронно/.
Обаждам се за час при един от добрите невролози в града и ооо... какво чудо ,час има - за след ...24 дена :mhihi: . И понеже си ме боли кръста реших да направя това което много мразя - пускам връзки . Така получавам час след 3 дена . Оказва се ,че нещо май съм разтегнал , обаче доктора вика я да те пратя на гастроентеролог за всеки случай .
Час и 10 мин чакане за да получа направление за след 2 седмици . Два пропилени дена и нищо . Всичко ми мина :banghead: Дано никога повече не ми се налага да ползвам безплатното ни здравеопазване , за което досега не знам колко хиляди съм дал като здравни осигуровки . Наложи ли ми се отивам да си платя и да не си :banghead:


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от ivoo » 05 Ное 2022, 19:26

mr_petroff написа:Тая тема е направо от нафталина :D Значи здравеопазването ни е на ниво...Да , ама не ... :

Типичното за българина мрънкане и недоволство :banghead:
В една от тея дето им викате "белите страни" със счупен крак чакахме 4,5 часа в ( Спешното) докато ни приемат.
2 год по късно с бъбречна криза ....3 часа
В твоя случай трябва да си щастлив ако те приемат след 2 месеца. Това че си здравноосигурен не те прави специален или че някой ти е длъжен. Моята осигуровка например е около 7000 бг лева на година,ама пак си чакам като всички.Кога повече,кога по малко

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1754
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от BMW_POWER » 05 Ное 2022, 19:40

Пожелавам ви канадско безплатно здравеопазване! На българските доктори ръцете трябва да целувате. Защото можете да ги видите. Една позната от Монреал си е записала час за гинеколког. Без връзки. Декември 2023. Да, 2023. Знам, те тук сме си все мъже, ама и преглед на простатата след седмица няма как да стане.

Описах цялата история преди дни в друга тема. Човек оценява нещата, когато ги загуби.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Здравеопазване в БГ?

Мнение от mr_petroff » 05 Ное 2022, 19:42

ivoo написа:
mr_petroff написа:Тая тема е направо от нафталина :D Значи здравеопазването ни е на ниво...Да , ама не ... :

Типичното за българина мрънкане и недоволство :banghead:
В една от тея дето им викате "белите страни" със счупен крак чакахме 4,5 часа в ( Спешното) докато ни приемат.
2 год по късно с бъбречна криза ....3 часа
В твоя случай трябва да си щастлив ако те приемат след 2 месеца. Това че си здравноосигурен не те прави специален или че някой ти е длъжен. Моята осигуровка например е около 7000 бг лева на година,ама пак си чакам като всички.Кога повече,кога по малко

Тебе точно не те питам , стига ака навсякъде . Никой не е виновен , че си в изгнание , ааа такоз ...емигрант .Като си отишъл в бяла държава , даже и ръцете ще им целуваш ако те приемат след 5 месеца ... :mhihi:7000 лв. на година - чинии ли миеш на 4 часа ?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook