Помощ при избор на LCD LED TV

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Nickelback » 24 Авг 2013, 18:49

F3P написа:Намери как да тестваш цифровият сигнал, че има един момент с усилвателите на антените- някои приемници твърде силният сигнал хич не го тачат и резултата е все едно няма сигнал. Тоест може да вземеш твърде силна антена и да се прецакаш.


Благодаря за съвета :bchug: Имам един DVB-T тунер за лаптопа, не съм се сетил с него да пробвам, при него се показваше нивото помня...
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 5.11.2008
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: e30+е34
Мечтае да кара: е30+е34+е38
Детайли за колата: На тати турбото е най-бързо!

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от кичоне » 24 Авг 2013, 18:53

Колеги,първо да ви благодаря за вниманието и за инфото,което ми дадохте.....
Сдобихме се с този модел http://www.technopolis.bg/b2c/details/1 ... 50B-3D-LED :D
+ това
http://www.technopolis.bg/b2c/details/1 ... 60E-3D-LED
вторият стана спонтанно,решихме да е в спалнята,а 32-та,която си имахме ще е в кухнята
Супер доволни сме и от двата....само искам мнение за парите си панасоника добро попадение ли е....Както казах супер доволни сме,просто искам мнение на по запознатите :yes:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от acho.rs » 25 Авг 2013, 17:18

кичоне написа:Колеги,първо да ви благодаря за вниманието и за инфото,което ми дадохте.....
Сдобихме се с този модел http://www.technopolis.bg/b2c/details/1 ... 50B-3D-LED :D
+ това
http://www.technopolis.bg/b2c/details/1 ... 60E-3D-LED
вторият стана спонтанно,решихме да е в спалнята,а 32-та,която си имахме ще е в кухнята
Супер доволни сме и от двата....само искам мнение за парите си панасоника добро попадение ли е....Както казах супер доволни сме,просто искам мнение на по запознатите :yes:

Браво за Сони-то - само му подай хубав сигнал и гледай какво става :yes:
За Панасоника не мога да кажа, защото вече съм забравил как изглеждаше ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 821
Регистриран на: 16.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e92 M3 LCI / g30 530d xdrive
Мечтае да кара: всички модели на BMW M GmbH

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Vanqu1sh » 01 Сеп 2013, 17:54

Абе колеги тука имам някакво странно въпросче. У нас съм с цифрова телевизия и имам 2 Панасоника и един Самсунг. Само на Самсунга има субтитри на History Channel а останалите са без :conf: :dunno: Някой има ли представа как става тая работа?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Е.Димитров » 02 Сеп 2013, 7:51

Vanqu1sh написа:Абе колеги тука имам някакво странно въпросче. У нас съм с цифрова телевизия и имам 2 Панасоника и един Самсунг. Само на Самсунга има субтитри на History Channel а останалите са без :conf: :dunno: Някой има ли представа как става тая работа?

В регионалните настройки на телевизора има и какви да са субтитрите :yes:

триногата
Аватар
Мнения: 2001
Регистриран на: 10.01.2007
Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
Пол: Мъж

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Andronoff » 04 Сеп 2013, 20:10

Така като сте започнали, я дайте съвет и на мен :)
Търся си ЛСД ЛЕД, с размер 46-50 инча. Ще се гледа телевизия от Близу, ще се играе на ПС3. Не държа на смарт и 3д фунцкии. От 3д ме боли главата, а смарт.. не се виждам да сърфирам из нета от телевизора. Евентуално някой скайп разговор..
От 2 дни ходя по техно магазините, ядосват ме продавач-консултантите с безхаберието си и не искат да ми вземат парите.
Надявам се да се вмъкна в 1600-1800 лева.
Разстоянието е около 2 метра, но след известно време ще сменям жилището, та тогава може би ще е около 3 метра. Смятам, че 46 инча е добре?
Дайте мнения.
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от acho.rs » 04 Сеп 2013, 20:31

Andronoff написа:Така като сте започнали, я дайте съвет и на мен :)
Търся си ЛСД ЛЕД, с размер 46-50 инча. Ще се гледа телевизия от Близу, ще се играе на ПС3. Не държа на смарт и 3д фунцкии. От 3д ме боли главата, а смарт.. не се виждам да сърфирам из нета от телевизора. Евентуално някой скайп разговор..
От 2 дни ходя по техно магазините, ядосват ме продавач-консултантите с безхаберието си и не искат да ми вземат парите.
Надявам се да се вмъкна в 1600-1800 лева.
Разстоянието е около 2 метра, но след известно време ще сменям жилището, та тогава може би ще е около 3 метра. Смятам, че 46 инча е добре?
Дайте мнения.

-
:idea: Хубав телевизор без 3Д и интернет НЯМА :idea: Ако някой се опитва да ви убеди че плащате в един ТВ само за "смарт функции" (уааау колко невероятно звучи) и 3Д ... то той вероятно се опитва да ви пробута стария турско-занзибарски 3торазряден боклук , под името Тошиба(ниския клас),Хитачи,Нео,Беко меко и тем подобни


46инча е ОК , 50инча почти няма хубави модели , защото матриците на основните играчи са 40-46-55 инча . 55 стъпва дебело като цена а и се е бая хамбарник . Щом ще играеш игри може да се замислиш и за плазма , че 46инча ЛСДтата с добре време за реакция са над тоя бюджет .

триногата
Аватар
Мнения: 2001
Регистриран на: 10.01.2007
Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
Пол: Мъж

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Andronoff » 04 Сеп 2013, 20:38

Игри рядко играя.
Търсех без смарт и 3д, ама явно ще е и с двете, щото иначе изборът е .. почти никакъв, а парите са горе долу същите.
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Nickelback » 04 Сеп 2013, 20:48

Andronoff написа:Игри рядко играя.
Търсех без смарт и 3д, ама явно ще е и с двете, щото иначе изборът е .. почти никакъв, а парите са горе долу същите.


Гледай да има DLNA, все ще ти се поиска да си пуснеш някой стрийм от PC, телефон и т.н. Много е удобно :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

триногата
Аватар
Мнения: 2001
Регистриран на: 10.01.2007
Местоположение: BMW Drink Team Bulgaria
Пол: Мъж

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Andronoff » 04 Сеп 2013, 21:28

Дайте малко по-конкретно, моля. Пълен лаик съм, когато става дума за телевизори. Като някаква жена съм, срам ме е от себе си :oops: :banghead:
И много ме е яд, щото имам парите, мога да си го позволя, но не знам какво да си купя! :ranting: :banghead: :censored:
Сбогом, Сами! Сбогом, Писта!
Никога няма да бъдете забравени!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 215
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж
Кара: 330D
Мечтае да кара: S62B50

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Evkata » 12 Сеп 2013, 21:40

Здравейте колеги! Ще си купувам телевизор за жилището но нямам никаква представа към какво да се насоча и какво да гледам. Искам да бъде 40-42 инча и да има 3D и разни там шукарии с които се предлагат новите телевизори. Днес гледах в един магазин едно LG като не знам какъв му беше модела но имаше интернет 2D към 3D конвертиране , отворен браузър (ако не се бъркам) и разни други които не ги запомних. Даваха го с подарък soundbar 2x20w и цената му беше 1300 лв като това било на промоция в момента. Визуално беше като този >> http://www.technomarket.bg/products/091 ... g-47la691s . Дали си заслужава според вас ? Благодаря Ви ! :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 9.12.2011
Мечтае да кара: SR-71 Blackbird

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от MonsteR » 14 Сеп 2013, 13:00

Мога да ти кажа че това ЛГ е бетон. Аз последно си взех някво такова и тва нещо е страхотно. Картината е кристал, супер лесни менюта и даже поема сигнал от всичко... От телефона директно плейва, пцто, абе жица е... Хич не се чуди. Имал съм преди това и панасоник и сони... Еми лг то е по добро че и по ефтино дойде.. Панасоника ми го отнесоха гадовете една вечер..и още ми е тъжно за него, но лг е по добро. До колкото разбрах, даже панасоник са с матрица на лг... За мен това е избора, самсунгм са необосновано скъпи.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от acho.rs » 16 Сеп 2013, 19:54

MonsteR написа:Мога да ти кажа че това ЛГ е бетон. Аз последно си взех някво такова и тва нещо е страхотно. Картината е кристал, супер лесни менюта и даже поема сигнал от всичко... От телефона директно плейва, пцто, абе жица е... Хич не се чуди. Имал съм преди това и панасоник и сони... Еми лг то е по добро че и по ефтино дойде.. Панасоника ми го отнесоха гадовете една вечер..и още ми е тъжно за него, но лг е по добро. До колкото разбрах, даже панасоник са с матрица на лг... За мен това е избора, самсунгм са необосновано скъпи.

:mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 215
Регистриран на: 7.11.2010
Пол: Мъж
Кара: 330D
Мечтае да кара: S62B50

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от Evkata » 16 Сеп 2013, 21:11

acho.rs написа:
MonsteR написа:Мога да ти кажа че това ЛГ е бетон. Аз последно си взех някво такова и тва нещо е страхотно. Картината е кристал, супер лесни менюта и даже поема сигнал от всичко... От телефона директно плейва, пцто, абе жица е... Хич не се чуди. Имал съм преди това и панасоник и сони... Еми лг то е по добро че и по ефтино дойде.. Панасоника ми го отнесоха гадовете една вечер..и още ми е тъжно за него, но лг е по добро. До колкото разбрах, даже панасоник са с матрица на лг... За мен това е избора, самсунгм са необосновано скъпи.

:mhihi:


Ачо изкажи се и ти недей да се смееш отстрани на тези дето нищо не разбират :mhihi: (визирам себе си).
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 360
Регистриран на: 9.12.2011
Мечтае да кара: SR-71 Blackbird

Re: Помощ при избор на LCD LED TV

Мнение от MonsteR » 17 Сеп 2013, 14:52

Ми смее се щото толко му разбира главата, за това... Хващам се на бас, че ЛГ то напълно ще те удволетвори...LG- Южно Kорейска фирма, като Самсумг, третия по големина производител на ЛЕД матрици в света след самсунг. Кво да се обясняваме повече. :yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook