Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 13 Дек 2010, 21:45

Аз нямах предвид фестивала Киномания :)
Исках тук да обсъдим хубавите филми , да препоръчваме различни малко и много известни заглавия и да драскаме по някой ред лични впечатление от новите заглавия , щот да четеш коментари в Замунда :help:

ПС:Черните дупки са нещо съвсем различно , макар да се спрягат с пътуване във времето , няма общо . Просто теоритично гледаш назад във времето като погледнеш в тях (защото привличат фотони) , но ти не можеш да се пренесеш в това време , или ако "бръкнеш" в това тяло, бъркаш в сегашното време , но виждаш с забавяне ... като да си завъртиш главата след 5 ракии :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 3.05.2005
Местоположение: софия
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от exotique » 13 Дек 2010, 21:51

аз все пак отговорих по темата и силно препоръчвам дасе гледа този филм :clap: А по тема с черните дупки Ачо,напълно ме шокира :shock: -малко са хората(поне около мен)които знаят за какво става дума :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 141
Регистриран на: 2.05.2010
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: E39 M5

Re: Киномания

Мнение от Nitrowalk » 13 Дек 2010, 21:57

exotique написа:аз все пак отговорих по темата и силно препоръчвам дасе гледа този филм :clap: А по тема с черните дупки Ачо,напълно ме шокира :shock: -малко са хората(поне около мен)които знаят за какво става дума :bowdown:


Еми още утре тичай да видиш кога има дати по физика , колега :mhihi:

Филма за който си писал лично на мен не ми допадна ...... станал съм фен на по касовите :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Re: Киномания

Мнение от Eva* » 14 Дек 2010, 15:47

Един български филм много ме впечатли съвсем наскоро.

Изображение

През 1976 година в малък град на социалистическа България се ражда Алекс, който скоро напуска родното място. Светът е голям и широк и все някъде в него Алекс трябва да намери своето спасение. То дебне отвсякъде, затаено и смълчано – в родината, в бежански лагери, в близки и далечни континенти. А може би се крие в знанието за началото, за корена, за рода. Вярно ли е, че който знае откъде е тръгнал, е наясно къде отива? Трийсет години по-късно, загубил родителите си в катастрофа, Алекс се среща с дядо си, който постепенно го връща към живота, и двамата предприемат ново пътуване... в обратна посока. Пътуване, в което човек търси себе си, променя се и се развива.

Определено филма си заслужава да се гледа, още повече, че е направен като за Оскар.
Да караш Peugeot е страст!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 538
Регистриран на: 5.03.2008

Re: Киномания

Мнение от leTransporteur » 14 Дек 2010, 15:59

Ето това е изкл. добър филм , мн любим

Изображение

На Български го превеждаха сблъсъци.
Мисля си че е един от първите филмите в който общо взето се чудиш какво се случва и накрая .... ъъ шах мат. :)


А е този наскоро го гледах на киното, като целта беше да идем на друг филм, но объркахме залите ( жаните за сичко са виновни :lol: ) , обаче се оказа, че филма е мн добър и грам не сажелявах че обаркаме
Изображение
Карай бързо
Стигни 'пръв

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1573
Регистриран на: 30.10.2007
Местоположение: Столицата
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от fedoracore » 14 Дек 2010, 16:22

3232fsdgt43wgdrfwe.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение


Аватар
Мнения: 759
Регистриран на: 17.02.2009

Re: Киномания

Мнение от Хаос » 14 Дек 2010, 17:00

acho.rs написа:Аз нямах предвид фестивала Киномания :)
ПС:Черните дупки са нещо съвсем различно , макар да се спрягат с пътуване във времето , няма общо . Просто теоритично гледаш назад във времето като погледнеш в тях (защото привличат фотони) , но ти не можеш да се пренесеш в това време , или ако "бръкнеш" в това тяло, бъркаш в сегашното време , но виждаш с забавяне ... като да си завъртиш главата след 5 ракии :mhihi:

не ги отбираш черните дупки, колега, по-добре си мълчи, че и знаещи хора четат форума

а по темата ще спомена няколко наистина добри

A Good Year (с Ръсел Кроу)
филмите с Chow Yun Fat
руски - например Мы из будущего
Шерлок Холмс
Имагинариума на д-р Парнасиус

все силни филми
АДМИНИТЕ ДА МЕ БАННАТ ПЕРМАНЕНТНО!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 870
Регистриран на: 19.03.2006
Местоположение: Сф
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E70 08.2010
Детайли за колата: Сив металик

Re: Киномания

Мнение от 7S\/E7OSLA\/ » 14 Дек 2010, 17:22

Изображение

Последният стойностен филм, който гледах . Разказва се за живота на един професор с тежко психическо състояние, станал по- късно нобелов лауреат.(По роман по действителен случай)

Lulin Boys Cska Sofia
Аватар
Мнения: 639
Регистриран на: 22.10.2008
Местоположение: оТ СоФиЯ Бе БаТе
Пол: Мъж
Кара: го на все по силни тройки, е46 330i
Мечтае да кара: ///M4™ /G65 ////AMG

Re: Киномания

Мнение от HeBePeH » 14 Дек 2010, 18:08

Гледал съм го няколко пъти , но скоро нямаше нищо по Замунда и ми се догледа Green Street Hooligans , Уникален филм , докато търсих корицата му , видях че има 2 и 3 част , които трябва да се гледат :clap:
Този филм е поздрав за всички футболни фенове и най-вече за fedoracoreИзображение
Изображение
Изображение
Американски форум: питаш и ти отговарят.
Руски форум: питаш и те питат.
Български форум: питаш и ти обясняват колко си ТЪП
.

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 8
Регистриран на: 11.12.2008

Re: Киномания

Мнение от blacksnoopy » 14 Дек 2010, 21:19

Eva* написа:Един български филм много ме впечатли съвсем наскоро.

Изображение

...

Определено филма си заслужава да се гледа, още повече, че е направен като за Оскар.


Аз го гледах на кино и съм супер мега хипер много доволен, че реших да го гледам.
:yes: :yes: :yes:

Препоръчвам го на всеки. Моментът, който най-много съм запомнил е когато бабата получи картичката, беше много емоционален :)
Rock n roll

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 127
Регистриран на: 21.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на китайско

Re: Киномания

Мнение от /ASTERIX/ » 18 Дек 2010, 19:18

Един добре направен сериал:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 18 Дек 2010, 21:30

Изображение
Гледам , че има оценка 7,9 и реших да го гледам , щот ми е писнало от бозави филми - ами , да свежо е , оригинално е ... но май повече , отколкото трябва . Аз не издържах и половин час :dunno:
Който му се гледа щура комедия с елементи на екшън
Изображение
или това
Изображение
не се лъжете по постера и заглавието - много е забавно филмчето , а малката пикла какво прави , не е истина :ok:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 692
Регистриран на: 16.05.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: E39 M52B20TU '00 Shadowline
Мечтае да кара: Самолет

Re: Киномания

Мнение от darko1 » 18 Дек 2010, 21:42

:bowdown: уникален филм
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 20 Дек 2010, 4:06

Изображение
За да го гледаш , трябва да си голям фен на Олга КУРиЛенко . Тъп филм - нищо интересно , предсказуем е , блюдкав и тн . Евала , че са снимали на открито , но филма си е зле - 4/10

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от jordanov » 20 Дек 2010, 9:32

Освен драмите, които са посочени обичам и комедиите, особено с Джеки Чан. Може да ви се стори детско, ама мен още си ме радват старите негови филми. Освен популярните ще посоча тези:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook