Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 01 Апр 2023, 20:46

ми.. дъха на дракона е инсендиъри муниция и тя е забранена в моя щат
Драконовото дихание е патрон пълен вместо съчми с магнезиеви стружки . Само визуален кинаджийски ефект има като се запали и плювне тоя магнезий . Защо са ви забранили да пускате искри в тоя щат ??!! :shock: NOT AVAILABLE IN: CALIFORNIA, IOWA, ILLINOIS, FLORIDA, OR MASSACHUSETTS, SORRY :mhihi:
Последна промяна Jordana на 02 Апр 2023, 9:35, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Киномания

Мнение от slatanic » 01 Апр 2023, 21:08

Ебах тез цени за пистолет.Танк ще купя баси... :ok:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 01 Апр 2023, 21:16

slatanic написа:Ебах тез цени за пистолет.Танк ще купя баси... :ok:


ми.. не е много да ти кажа, за къстъм 2011... дабъл стак 1911 с верните части вътре и оптика за uspsa open class състезания може да ти стъпи дори нагоре...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 02 Апр 2023, 7:48

Да не си събираш колекция оръжия Джон Уик ? :roll: Иначе тоя сериал помните ли как започна ? От кучето на Джон , всичко това е заради него .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 02 Апр 2023, 7:55

Дали е за куче както случая(сега като каза си спомних, но не проумявам как е възможно да продължава)или заради хубавата Елена, все от нещо се почва. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 02 Апр 2023, 9:43

Това е лайтмотива на 50% от холивудските продакшъни, главния хиро пресича пътя на лошите . Те погват семейството му подпалват къщата и убиват жена му /хубавата Елена/ . Но Киану няма жена Елена но пък има куче като всеки уважаван наемен убиец , и лошите убиват кучето вместо жена му . Като няма Елена и кучето е Елена . После всичко се развива по класическия сценарий на кръвната вендета ...вече 4 пъти .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Киномания

Мнение от Е.Димитров » 05 Апр 2023, 7:22

Гледах Джон Уик и честно казано, той е като останалите.
Никаква разлика. Едно и също през цялото време, както в предишните "глави".
Разбира се, аз обичам екшъните и представлява интерес за мен, въпреки, че няма разлика между предишните.
Обаче, след толкова стрелби и действие, въобще не се съмнявам , ако от киносалона излезе някакъв екзалтиран тип и започне същият екшън по улици и училища.
Упс, ама то се случва в щатите. Добре, че тук нямаме лесен достъп до огнестрелно оръжие.
За мен подобни филми трябва да са с ограничение, като алкохола и цигарите.
Егати агресията , и после се опитват да възпитават децата в либерално отношение и без агресия.
Е и "Хелс Кичън" същата агресия :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 08 Апр 2023, 10:36

И аз стигнах да гледам Джон Уик - с дребни изключения филма е много як и е добър завършек на поредицата.

Имам забележки по каскадите с коли - с изключение на няколко буса почти нито една друга нямаше щети след удар. В предните филми също така имаше повече култови и емблематични екзекуции.

А хората посещаващи киносалоните са идиоти - то не звъняха телефони, на предния ред на една 3 пъти и правя забележка да си намали яркостта на екрана докато гледа рийлси в инстаграм. Имаше един дето от 15тата минута се молех или да си тръгне или да дава фира и да се отърве от мъките: кашля, киха, сополи духаше, гърло си прочистваше…напрегнах се от прожекцията като цяло
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 08 Апр 2023, 13:12

Пуснах си аватар на компа ...издържах около 15 минути . По голяма боза скоро не бях свалял за гледане . Абсолютна щета в сравнение с първия аватар .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Киномания

Мнение от mr_petroff » 08 Апр 2023, 14:05

След четири опита успях да изгледам Джони Уик ...ами все заспивам . Чудя се дали мога да осъдя продуцентите за безвъзвратно унищожаване на мозъчни клетки и загуба на време , като основание че съм го гледал мога да кажа ,че съм се подвел по рекламата. Както има препоръчителна минимална възраст на аудиторията ,така трябва да има и максимална - в случая 12 год.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Киномания

Мнение от kiko » 09 Апр 2023, 19:37

Don_Diego написа:
А хората посещаващи киносалоните са идиоти - то не звъняха телефони, на предния ред на една 3 пъти и правя забележка да си намали яркостта на екрана докато гледа рийлси в инстаграм. Имаше един дето от 15тата минута се молех или да си тръгне или да дава фира и да се отърве от мъките: кашля, киха, сополи духаше, гърло си прочистваше…напрегнах се от прожекцията като цяло

На мен са ми любими тея с начосите,чипсове и тем подобни л@йна, като почнат да ми хрупат около мен

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 09 Апр 2023, 19:52

kiko написа:
Don_Diego написа:
А хората посещаващи киносалоните са идиоти - то не звъняха телефони, на предния ред на една 3 пъти и правя забележка да си намали яркостта на екрана докато гледа рийлси в инстаграм. Имаше един дето от 15тата минута се молех или да си тръгне или да дава фира и да се отърве от мъките: кашля, киха, сополи духаше, гърло си прочистваше…напрегнах се от прожекцията като цяло

На мен са ми любими тея с начосите,чипсове и тем подобни л@йна, като почнат да ми хрупат около мен


Последният път когато бях на кино, разни такива хора носеха цели табли, тави, с храна :mhihi: сандвичи, картофи.... чудо :mhihi:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: м си.

Киномания

Мнение от Joro17 » 09 Апр 2023, 21:14

mr_petroff написа:След четири опита успях да изгледам Джони Уик ...ами все заспивам . Чудя се дали мога да осъдя продуцентите за безвъзвратно унищожаване на мозъчни клетки и загуба на време , като основание че съм го гледал мога да кажа ,че съм се подвел по рекламата. Както има препоръчителна минимална възраст на аудиторията ,така трябва да има и максимална - в случая 12 год.
Общо взето немам против и до 12 да е, ще се впиша явно, въпреки че съм на 47. Отидох с нагласа явно като за 12 и останах супер доволен, почти 3 часа екшън, не усетих как минаха. Набих едни 9 в IMDB ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Последна промяна Joro17 на 10 Апр 2023, 6:36, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 09 Апр 2023, 23:33

Luther: The Fallen Sun

https://m.imdb.com/title/tt3155298/?ref ... nm_3_q_lut

Доста як трилър в Нетфликс! Няма хомосексуалисти, което в днешно време за продукция на Нетфликс си е цяло чудо. Държи под напрежение през цялото време. 8.5-.9.0/10
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 10 Апр 2023, 17:33

Аз чакам да излезе Sisu :) мисля, че има всички предпоставки да стане култов :)

Гледах снощи в къщи втория Аватар. Този филм абсолютно трябва да се гледа на голям екран и със професионално аудио подържащо реален Долби Атмос. Много е пипнат като визия и аудио. Сценария беше абсолютна холивудска боза, но ми направи впечатление канджи- то на харпуна което го погледнах и означава “Япония” грубо преведено… но като се има на превдид, че Камерон се изживява като юпи версия на Кусто- разбираемо е. Аз също съм яростен противник на китолова между другото.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook