Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Киномания

Мнение от TNT » 28 Дек 2020, 10:01

И аз ровя за стари. Не ми се гледат джендър-толерантни модерни филми :no: Чакам и да измислят някой нов Star Wars епизод, където си вадят мечовете с усмивка от гъза :no: Аз отварям IMDB top 250 и почвам да гледам каквото не съм.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Киномания

Мнение от bioz » 28 Дек 2020, 10:16

Ако искате наистина стари класики - the sting

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 28 Дек 2020, 11:26

mr_petroff написа:Поради липса на нови филми /качествени такива/ , взех да ровя назад във времето за нещо изтървано и добро.Та вчера попаднах на едно бижу в киното което не бях гледал: Body of Lies на Ридли Скот , с Ди Каприо и Кроу .Влезе ми директно в личният топ 20 .Препоръчвам.
п.п. Само аз ли ровя за филми назад във времето? :roll:

Не си само ти, но аз вече съм се отказал да търся смислени такива и гледам някакви с повче ефекти и атмосфера. Боди ъф Лайс е страхотен трилър и може би последния добър филм на Ридли Скот. На мен ми е личния топ трилъри заедно с "Департед", "Поверително от Ел Ей" и "Мементо"... Това като идея, ако някой е забравил тези стари класики.

Star Wars доказа, че може да правиш милиарди с безобразно тъпи "Здрач стайл" лайна. Забрави да видиш поне малко нормален филм. Остана единствено Роуг Уан. Мандалореца донякъде, ако го гледаш сезон наведнъж и може да скипваш по някой и друг епизод.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Киномания

Мнение от peshehodetz » 28 Дек 2020, 11:32

Като спомена "Поверително от Ел Ей" веднага се сетих за кака Ким Бейсингър, та май скоро не съм гледал отново "Девет седмици и половина", а съм се настроил в близките дни да повторя и "Уол Стрийт" при който като че ли втората част по ме кефи.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 54
Регистриран на: 24.06.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: F30 318d
Мечтае да кара: ......... 750li

Re: Киномания

Мнение от b0bituy » 28 Дек 2020, 12:06

Снощи го гледах, свежо филмче е https://zamunda.net/banan?id=630636&hit=1&t=movie
Изображение
Има хора за които дрифта е ИСТИНА, колата - Религия, а живота - СЪCТЕЗАНИЕ!
"Автомобилът ти е истински бърз едва тогава, когато сутрин заставайки пред него се боиш да го отключиш."
Walter Röhrl
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 28 Дек 2020, 12:43

Аз покрай Коледа направих серия: Шифърът на Леонардо, Ангели и Демони, Ад :ok:
Снощи пак гледах Жокера - много луд филм :bowdown:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Дек 2020, 20:01

Хоакинът наистина е голям. Беше отслабнал много за ролята. Много повече ми харесва от онзи изпедерастения Джарет Лето. Добре, че в новия Жокер(там сред ония всичките луди герои)няма да го играе той. Стои ми като подарен. И това без да го сравнявам с Никълсън или Леджър, с тях не мога да му сложа името в изречение дори.
Самият Жокер е изключително обсебващ персонаж, един от най-големите в киното, ако ви е интересно, четете колко е изперкал Леджър след като се изолирал за 6 месеца ли беше. :shock: :shock: :shock:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Киномания

Мнение от slatanic » 28 Дек 2020, 20:37

Той за това Леджър изигра може би най-великата си роля с неговият Жокер.Едно,че филма беше много добър,едно,че той толкова много влезе в ролята,че чак си стана това което играе.Затова се стигна и до там където се стигна в последствие. ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 28 Дек 2020, 20:45

slatanic написа:Той за това Леджър изигра може би най-великата си роля с неговият Жокер.Едно,че филма беше много добър,едно,че той толкова много влезе в ролята,че чак си стана това което играе.Затова се стигна и до там където се стигна в последствие. ;)

Ти сериозно ли се връзваш, че е умрял от преумора за филма? Това беше някакъв лозунг за тинейджърки и опити да се създаде мит.
Иначе филма беше гениален, да.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 29 Дек 2020, 7:43

Според мен в планината броубек си влезе най навътре с ролята . :mhihi: А Хоакин Финикс е голям , но големите актьори са станали такива големи защото вече са изиграли най добрите си роли .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 565
Регистриран на: 4.10.2011
Пол: Мъж
Кара: F31 328i

Re: Киномания

Мнение от exc » 29 Дек 2020, 8:47

Аз също ровя и гледам повторно само стари филми. В последните няколко години за мен добрите филми се броят на пръсти. Тенет не ми хареса, за мен лично най-слабия филм на Нолан. Тия дни гледах една серия стари любими за мен - The Departed, Shutter island, No country for old men, The Usual suspects.
А Кевин Спейси и Хавиер Бардем заслужават не един, а няколко оскара за "Обичайните заподозрени" и "Няма място за старите кучета". Уникални роли правят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 29 Дек 2020, 10:37

Американски гангстер :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Аз още по-стари филми започнах да гледам....не ги правят като едно време вече :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 565
Регистриран на: 4.10.2011
Пол: Мъж
Кара: F31 328i

Re: Киномания

Мнение от exc » 29 Дек 2020, 11:16

Скоро мисля да подхващам цялата филмография на Тарантино и гангстерските на Скорсезе наново.
Don_Diego написа:Американски гангстер :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Аз още по-стари филми започнах да гледам....не ги правят като едно време вече :mhihi:

:yes:
Тренировъчен ден и Мъж под прицел с него също са много добри.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Киномания

Мнение от seimo » 29 Дек 2020, 11:23

На мен покрай това време на годината ми се гледат филми със сняг, зима такива неща. Та в тоя ред на мисли изгледах отново Омразата осморка, The Revenant, а също и една готина комедийка от едно време Trapped in Paradise.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1595
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 29 Дек 2020, 14:32

Филми със сняг...от глупав по глупав , има сняг колкото искаш , филма е правен по тертип както не ги правят вече със сигурност :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alekangg

Последни теми
Facebook