Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Киномания

Мнение от mr_petroff » 18 Мар 2023, 13:56

По сценарий на шеф Ангелов :mhihi:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 18 Мар 2023, 15:39

ildivvy написа:Това не беше ли филм на ужасите?



Чак ужаси не е, по-скоро трилър :bchug:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Киномания

Мнение от drifty » 19 Мар 2023, 23:52

Изгледах Крийд 3 в киното - на мен лично ми хареса. Боксовите сцени според мен бяха направени много добре! Историята, около която се върти филма си е добре позната в Холивуд, съответно имаше предвидими моменти, което мога да посоча като минус, но като цяло съм доволен :evil:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: Киномания

Мнение от DriftoMania » 27 Мар 2023, 23:05

Малко фийдбек от последните неща, които гледах на голям и малък екран.

Крийд 3 - прекалено предвидим сюжет и развитие, дори ми се доспа (ама що ходих в киното, дето можеш да легнеш на фотьойла..), бойните сцени като за лаик бяха ок, но бях с един приятел, който тренира кикбокс, интересува се от ММА и бокс и каза, че са доста посредствени. Демек за всички останали са ок. Но и диалогът между повечето герои беше клише. Прекрасен филм като излезе по платформите да се убие някоя вечер. И да не го догледате е ясно какво ще се случи. 2/10

Писък 6 - няма да лъжа, отидох заради Джена Ортега и другата мацка с черната коса в главната роля. Посмяхме се, ако не умирах от скука напоследък никога нямаше да го гледам на кино тоя филм. Бонус точки експириънс ми бяха възрастната двойка точно пред мен в салона, която се изкефи искрено и се смя, охка и аука от изумление на някои сцени. Напълниха ми душата. Филмът иначе за мен е 3/10.

Джон Уик 4 (егати, само франчайзи) - леко по-дълъг отколкото ми се искаше, даже е точно един час по-дълъг от първата част. Спрямо 3-ката е доста по-як. Екшън "та дрънка". Няколко много впечатляващи екшън секвенции имаше. Киану е готин. Мисля, че е най-наситения екшън, който съм гледал последните 2 години. Не че ги помня особено дълго де. Много, много нереалистичен (предвид предишните, няма изненади тук). Има една секвенция, в която Е60-ките са повече от паветата на Шанз Елизе :lol: 6/10

От предишните 2-3 месеца (разбирай вече излезлите в торентите) се отличава Вавилон (като почитател на киното, развитието му и Марго Роби) - филмът е най-готиното кино преживяване, което съм имал в последната година). Брад Пит, много як продъкшън дизайн и споменах ли Марго Роби, която изнесе половината филм. Милата е доста недооценена според мен. 8.5/10
като казах Брад Пит, който не е гледал Bullet train, да поправи грешката, страшна простотия, смял съм се с глас.

Един по-сериозен филм - A man called Otto. Брилянтен филм, без претенция, без супер-дупер насилване в операторската или продакшън value частите. Силен Том Ханкс, препоръчвам много! 7.5/10 (макар че няма нищо общо с другите филми за пуканки и съответно "класацията" ми.

Един доста симпатичен сериал по мое мнение - YOU (нетфликс) - почва като почти невинна романтична драма, но нещата много сериозно и бързо отиват към трилър. За десетина дни изгледах 4 сезона по 10 епизода. На който съм го препоръчал и го е почнал е останал доволен. Нещото, дето ме зариби са по няколкото обрата на епизод. В повечето сериали туиста е един и след него следват финални надписи.. Тука са поне 5 на епизод, в които мислиш, че главния герой се е преебал тотално тоя път.
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 27 Мар 2023, 23:12

Аз гледах миналата седмица Dungeons & Dragons…за разпускане след тежка седмица е идеален!
Никакви претенции, много рисунки, има някои забавни моменти - 6.5/100


The Mandalorian - кефи ме! Добре, че направих маратон преди новия сезон и изгледах също The Book of Boba Fett, че са свързани историите

Какво подяволите се случва със супер героите…в следващата “Светкавица” Супермен ще е жена, Капитан Америка вече е цветен… :banghead:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Киномания

Мнение от Exclusive89 » 28 Мар 2023, 11:55

https://www.imdb.com/title/tt13918776/?ref_=vp_close
Изгледах седем епизода, на мен ми хареса, доста :lalala:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 28 Мар 2023, 13:33

аз гледах джон уйк 4 - ми на мене ми хареса. хореографията и гън-фу бяха веднъж. колко време са ги тренирали тия неща- ум да ти зайде. особено епозода с dragon breath мунициите и погледа отгоре на стаите. сцената при триумфалната арка също беше култова, но там специалните ефекти ми дойдоха в повече.

аз като цяло кеану много го харесвам като човек в реалния свят... така че ми беше изключтелно приятно да го видя във форма и верен на себе си.

та като цяло си струваше ходенето на кино което в наши дни е.. рядкост
алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Киномания

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Мар 2023, 12:58

Съдейки по предните Рамбо 1, 2 и 3 в модерен вариант (Рамбо е 10 пъти повече филм от това) с главната роля Киану, не очаквам нищо хубаво от този филм. Четох, че направил 70 млн. от раз, чак критиката се изказала добре. Според мен хората са зажаднели за кино.
Киану и аз го харесвам като човек, като актьор също е добър.

Сега слушах по Енерджи пак за думите на Спилбърг, че Круз е спасил задника на Холивуд миналата година с филма. Тази година ще излиза Мисията(две части ще има :shock: )и вътре Круз изпълнил по думите му най-опасната си каскада досега за която мечтаел от дете - скок с мотор от скала. Луд, луд, луд.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Киномания

Мнение от slatanic » 29 Мар 2023, 20:45

Всеки си има кумир деаа...
За мен той беше циганина от "Черна котка бял котак" дето му се наложи да пие "чиста вода" вместо нафта...навремето...бяха го излъгали завалията та му е простено...руснаци пак бяха май... :ok:
По темата подкарах на западният фронт снощи...добре...ама умората не ми даде да му отдам необходимото внимание.
Днес ще продължа пък да видим...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 29 Мар 2023, 21:15

Тоя западен фронт голяма скука , едвам го догледах за няколко дена . Кога ще се научат режисьорите че филми с подобни внушения са скучни тривиални демоде задръстени , ненужни и най важното - този е скалъпен с бялата тропоска ???!!! Даааа вярно , правен е по книга бестселър но адаптацията е пълен провал . Все пак живеем в 21 това са неща от преди 100 години няма нужда от такъв социален товар освен това некадърно вложен в продукта . Моята оценка е - не става :no:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Киномания

Мнение от kiko » 29 Мар 2023, 21:58

The Whale, много силна игра на Брендън Фрейзър заслужаваше си оскара.Но като цяло филма си е тежък,буквално и преносно

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 29 Мар 2023, 22:00

Новозеландския филм "На лов за по-диви хора " :yes:
:yes:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 30 Мар 2023, 14:40

Top Gun Maverick написа:Съдейки по предните Рамбо 1, 2 и 3 в модерен вариант (Рамбо е 10 пъти повече филм от това) с главната роля Киану, не очаквам нищо хубаво от този филм. Четох, че направил 70 млн. от раз, чак критиката се изказала добре. Според мен хората са зажаднели за кино.
Киану и аз го харесвам като човек, като актьор също е добър.

Сега слушах по Енерджи пак за думите на Спилбърг, че Круз е спасил задника на Холивуд миналата година с филма. Тази година ще излиза Мисията(две части ще има :shock: )и вътре Круз изпълнил по думите му най-опасната си каскада досега за която мечтаел от дете - скок с мотор от скала. Луд, луд, луд.


Джон Уйк мисля, че е по- близо до Кил Бил от колкото до Рамбо… Рамбо е бройка трупове , Джон Уйк е прецизно внимание към всяка жертв. В Рамбо единия не знае откъде да хване картечницата (Силвестърчо) а другия е доста умел в боравенето с 5те основни вида оръжие които демонстрира съвсем нагледно и целенасочено-цялостно е филм за масите, но вниманието към оръжейните и тактически детайли се вижда за които може да го оцени. Всичко в тоя филм е една зрелищна сплав на реална тактика и оръжия слепена с много фантасмагория.
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Киномания

Мнение от steeN » 31 Мар 2023, 20:58

На мен ми направи впечатление, че имаше бая продуктово позициониране, като например dragon's breath патрони :mhihi:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 01 Апр 2023, 20:09

steeN написа:На мен ми направи впечатление, че имаше бая продуктово позициониране, като например dragon's breath патрони :mhihi:


ми.. дъха на дракона е инсендиъри муниция и тя е забранена в моя щат... та толкоз за нея...

но, пищова лесно ми го позиционираха- щото съм си такъв - слабоволев и безгръбначен като опре до разни дребни (и не толкоз дребни) неща .... :angel:

https://tarantacticalinnovations.com/tti-jw4-pit-viper/

казаха август ...
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook