кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от KoolyO » 07 Фев 2024, 18:24

KoolyO написа:
Anthony_J написа:
Сега ще пиша на моя Сейковец, да видя, дали не е скрил някой под щанда.

Имаше два. Взех ги и двата. Единия за приятел. Наистина е много пипнат, а за тая цена си е кражба. Доволен. :D
Sergeiko.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Anthony_J » 07 Фев 2024, 18:40

Честито. Да, цената е топ. Само дето няма лум и не са му сложили сапфир, ама няма пълно щастие.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Jordana » 07 Фев 2024, 21:09

Прилича на евтина реплика което малко оправдава цената . Има разлика в кожената каишка , на оригинала шевовете са черни на тоя са бели . Нато каишката също има разлика в черната ивица в средата . Наистина е пипната реплика .. :dunno:
Последна промяна Jordana на 08 Фев 2024, 7:40, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 28.01.2016
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: ше E39 530D Touring
Мечтае да кара: колело

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от MrManson » 07 Фев 2024, 22:20

Като сте започнали с тези часовници :)
Timex Expedition Scout, не е нищо кой знае какво, но се запалих по т.н. field watches, поръчах си го и си го нося с голям кеф. Indiglo функцията е супер.
81JZawaVn5L~2.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Е63 650iLCI&E93 325i&Z3 1.9
Мечтае да кара: 612

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от KoolyO » 08 Фев 2024, 9:03

Jordana написа:Прилича на евтина реплика което малко оправдава цената . Има разлика в кожената каишка , на оригинала шевовете са черни на тоя са бели . Нато каишката също има разлика в черната ивица в средата . Наистина е пипната реплика .. :dunno:

ChatJRD са му объркали dataset-а. :mhihi:

MrManson написа:

Страхотен избор!
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от carmanf1 » 04 Мар 2024, 23:22

С тоя часовник, къв таралеж си вкарах в гащите, не е истина, ама от ония с най-големите бодли :lol:

Одеве големия ми син вика, Тате часовника вече ми е много малък - самата истина, расте детето, яко като гъбка, и часовника от Декатлон, вече не става.

Викам му хубаво, хвърляй го тоя часовник и като видя знания по математика (щот той нещо изостава), ще ти купя смарт часовник, къвто искаш, ама искам да видя знания, иначе НЕ.

Съгласи се той за знанията и вика, не искам смарт часовник, искам като твоя :lol: (давал съм му да го носи много пъти, грешка от моя страна)

Викам, ти луд ли се ве пич, виж че моя е old school. Нищо общо със смарт часовниците.

И се сетих, че имам два tissot - извадих ги от кутиите и им казах на двамата: ся тия часовници са за вас, избирайте си, като порастнете, кой за кого ще е. Малкия си избра веднага.

Ама голямия ми вика, аз искам твоя, тва tissot не ме кефи :lol:
И продължи той, ония ден, като си беше оставил часовника на плота, аз го снимах и веднага ми излезна колко струва :shock:

Казах му, че и смарт часовник няма да има, след като е толкова отворен. :lol:

Ама се замислих, че тва е един вид наследство и за двамата. Като порастнат. Аз ще им ги дам, пък те да ги правят квот щат.

Та ся, още един ще ми трябва :mrgreen: Ама не искам да е същия, някъв друг ще трябва да харесвам - "леко" оправдание за пред мен си, за прахосаните финикийци :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Don_Diego » 05 Мар 2024, 13:57

Малко парцалки с функция да топлят :ok:

Термо бельо Brille, родно производство. Страшно удобно и топло (бях взел WARM серията)

Изображение

Туристически чорапи, пак Brille. Дишащи, не миришат...супер удобни за носене в дебела обувка с вълнена подплата :ok:

Изображение

Пуловер от нормална вълна и алпака вълна ...това как топли с термоблуза под него :kuku: . С малко повече активност направо се сваряваш в якето.

Другите неща, които ползвах като екипировка за Норвегия съм ги хвалил напред в темата (шапка, яке, обувки и тн). Условията бяха брутален вятър (на моменти над 70км/ч) и температура около -5. В нито един момент не ми беше студено или имах мокра част от тялото :ok:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ildivvy » 05 Мар 2024, 15:18

От къде и за колко са закупени тези дрехи?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Don_Diego » 05 Мар 2024, 15:29

Термо бельото го хванах на промоция в Sport Depot и го взех за под 40лв комплекта, а чорапите са 10лв. Имат си и някакви изцяло зимни, но моите обувки са с подплата и само тънки чорапи мога да нося с тях

Яке, шапка и пуловер съм ги купувал през Best Secret :bchug:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от In_Memoriam » 05 Мар 2024, 21:07

Тъмно синьо яке с червени кантове, агнешка кожа. И едни цайси и сини маратонки. Още не съм обличал цялото комбо, но мисля ще се връзват едно с друго :ok:

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ildivvy » 10 Мар 2024, 11:45

Пристигна ми ангренажния комплект за колата от щатите... Яка и качествена работа! Рядко се впечатлявам особено от подобни части, но тук си личи разликата с 'масовката' много осезателно! Цената е 220 долара там, което за мен си е скандално ниско за ангр.ремък, ролки, обтегач и водна помпа с гарнитура и О-пръстени. Подробно упътване на няколко езика и т.н. Тези в АИСИН са ненормални...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от barabqga » 10 Мар 2024, 17:05

ildivvy написа:Пристигна ми ангренажния комплект за колата от щатите... Яка и качествена работа! Рядко се впечатлявам особено от подобни части, но тук си личи разликата с 'масовката' много осезателно! Цената е 220 долара там, което за мен си е скандално ниско за ангр.ремък, ролки, обтегач и водна помпа с гарнитура и О-пръстени. Подробно упътване на няколко езика и т.н. Тези в АИСИН са ненормални...
японци (тойота) все пак, това за каква кола?

Изпратено от моят moto g(8) power lite с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Моджо » 10 Мар 2024, 17:21

Lexus GS430 07'
Пише го.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от peshehodetz » 10 Мар 2024, 18:12

ildivvy написа:Пристигна ми ангренажния комплект за колата от щатите... Яка и качествена работа! Рядко се впечатлявам особено от подобни части, но тук си личи разликата с 'масовката' много осезателно! Цената е 220 долара там, което за мен си е скандално ниско за ангр.ремък, ролки, обтегач и водна помпа с гарнитура и О-пръстени. Подробно упътване на няколко езика и т.н. Тези в АИСИН са ненормални...


Това на какъв пробег ще го сменяш и в какъв сервиз, че мисля и аз в скоро време да вкарам в БГ една кола и много вероятно да е някой Лексус. Само не ми е ясно какво е положението с обслужването, сервизите и въобще "разбират" ли им на тези коли. В щатите в почти всеки един официален дилър/сервиз на Тойота обслужват и Лексус и е по-тънко с около едни 15 до 25%. За БГ съм чувал много лоши мнения за фирмения сервиз на Тойота, този в София. Истории от рода на че докато са гаранционни правят един куп не нужни неща само да ти важи гаранцията и взимат доста скъпо като при БМВ и Мерцедес. Аз най-вероятно ще взема нещо доста по ново с железния V6 3.5 дето е с ангренажна верига и не се налага почти нищо до към 300к мили. Освен това ме интересува какво е положението с мигачите имам предвид че нали трябва да мигат оранжево. При БМВ-то ако го докарам моето трябва да се преправя понеже са червени и не може да мине технотест, а припочти всички Лексус-и мигачите са кристални и си мигат оранжево. Това проблем ли е и трябва ли и тук нещо да се преправя. Като цяло гледам да карам нещо с което да не се набивам много на очи и да водя low profile начин на живот та ми е интересно Лексус крадат ли ги много като германските премиум марки или остават незабелязани.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от ildivvy » 10 Мар 2024, 18:46

Дават му официално 150хил.км (дори в упътването на комплекта, който дойде, пише 90хил.мили), но карат и повече - следя специализиран канал в ютуб и редовно свалят ангренажи и на повече километри в прекрасно състояние. Разбира се, не е хубаво да се чака толкова много. Моя специално е сменян и не ми е наложителна скорошна смяна. Купих комплекта, за да ми е под ръка, а и защото всичко поскъпва с времето, както добре знаем. За смяната - мисля да я правя аз някой ден, живот и здраве! Не изисква никакви по-особени инструменти и е относително лесна за DIY, стига човек да не е съвсем зле с тези неща. За сервизите нямам инфо... Аз съм в Пловдив. Имам приятел, който работи в пловдивското представителство, но е по диагностиките и електрониката. Май не са им много добри механиците.. Има още един в града, който бил доста добър с марката - Нико, но нямам лични впечатления. Мога да изпратя локация, ако трябва, има и обяви за коли за части в карс-а с телефони и т.н. Лесен е за откриване... Самите коли са 'лесни' за работа и няма много специфични неща - т.е. всеки добър механик би трябвало да няма затруднения с работата по тях. Хубаво е да се ползват ОЕМ-части, така казват всички, което не е трудно, защото ги има и са на приемливи цени. Аз си правя доста неща сам, а самите коли са много здрави и качествени! Просто си личи, като се позагледаш по-внимателно.

2GR е хубав мотор, но си има своите специфики! Мога да ти пратя клипчета от въпросния канал, за да научиш подробности за него.

Мигачите трябва да отговарят, за да може да се регистрира в България. Моя си е за европейския пазар и всичко си му беше наред. В навигациите имало разлики обаче...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alekangg

Последни теми
Facebook