кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от TNT » 28 Яну 2021, 16:07

Ще дебнеш на промоция и ще имаш :ok: Решаваш и проблема с капачката.

Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 28 Яну 2021, 16:16

c04 написа:А тези сокове колко време ще могат да се съхраняват? В хладилник или може и не? И дали става в пластмаса, ще няма имам толкова стъкло :mhihi: ?

В хладилника сигурно ще изкарат до седмица, но теб това не те устройва, ако искаш да обработиш повече плодове. Наливаш сока горещ в стъклени бутилки и затваряш, при изстиването той се вакуумира и това е. Като обикновен компот. Зимата отваряш и пиеш... :dunno: :dunno:

Чак пък такъв проблем да се намерят стъклени бутилки и капачки? Сигурно ще стане и в буркани... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Jordana » 28 Яну 2021, 17:14

С тая соковарка гледам че е 8л , ако заредя захар плодове и изчакам 20 дена преди да я включа дали ще пусне нещо ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от nxn » 28 Яну 2021, 17:21

Зареди алито, ето го пепелникът:
https://www.aliexpress.com/item/1005001411864835.html
И ето я поставката:
https://www.aliexpress.com/item/1005001364793126.html

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от kiko » 28 Яну 2021, 17:41

Borymeckata написа:
c04 написа:А тези сокове колко време ще могат да се съхраняват? В хладилник или може и не? И дали става в пластмаса, ще няма имам толкова стъкло :mhihi: ?

Сигурно ще стане и в буркани... :dunno: :dunno:

става без проблем и с буркан с капачка на винт.Аз ги затварям в стъклени шишета от едни детски сокове с по широко гърло пак на винт

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от mr_petroff » 28 Яну 2021, 17:55

Borymeckata написа:Още не съм я купил, но току-що си поръчах от ЕМаг-а тази соковарка:

Изображение

https://www.emag.bg/sokovarka-kinghoff-kh-3302-8-litra-indukcija-inoks-kh3302/pd/DWLT0HBBM/?ref_id=571200512&utm_campaign=cns_confirmation_order&utm_content=cns_product_title&utm_medium=email&utm_source=cns_confirmation

8 литра, неръждавейка със стъклен капак - на промоция и с безплатна доставка. За следващото лято да варим сокове от излишните плодове - надявам се да свърши работа.


Абе много добре ,браво . Ама все си мисля ,че с едно казанче за ракийка по добре ще се оползотворяват плодовете... :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от sean-john » 28 Яну 2021, 19:31

Samsung Galaxy Watch 46мм,изключително доволен съм.

Не съм вярвал колко сполучлив часовник са направили,мога много да изпиша,но ще пробвам на кратко.
Най-много ми харесва,че изглежда почти като класически часовник а не като от Лъки Бой както са другите масови без да споменавам марки.
Друго което ми допада е,че можеш да го направиш както си искаш и почти всичко му ходи...изцяло stainless steel вид например.Супер много функции от който доста ме изненада това как разпознава точно какви упражнения правиш или на какъв уред тренираш без никаква намеса от твоя страна (някой колега в една друга тема също го беше споменал).

Говоренето през него също е супер удобно,а звука от микрофона и говорителчето е супер чист,въртящият ринг за навигация е супер удобен.

Трябва ти някакво приложение просто отваряш Galaxy app-а и си го инсталираш директно през часовника.

Абе як е за 2 седмици ползване смятам,че последно време това е една от най смислените ми покупки.А само до преди няколко седмици мислех,че смарт часовниците са смотани :mhihi: докато не видях този,както казах класическия вид ме грабна в началото,после функционалността му и така.

Забравих да кажа,че се разбира чудесно с Xiaomi-то ми,което мислех,че няма да се случи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от sambeto » 29 Яну 2021, 22:51

Станах на 40 години, и почнах да играя Counter Strike. Никога до сега не съм я играл. Запалих сА.
Купих си тия слушалки. Много съм доволен.
Почнах да ги стре'ям повече. Изображение

Sent from my HD1913 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от gromovich » 31 Яну 2021, 8:17

Като сме тръгнали на тема слушалки. Антифони MSA Sordin, с гел подложки. Пробвах ги няколко пъти и съм доволен от към представяне, но да видим колко обаче ще изкарат тези гел подложки.
IMG_6296.JPG

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bum_bum » 31 Яну 2021, 12:18

И аз май ще купувам нови слушалки, че тия тапи за сума пари Зеннхайзер са пълно вайно.

Последното нещо - едно дънки Г стар. Цените са станали оле майко ама наистина са добри.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от nxn » 31 Яну 2021, 12:43

И аз си взех най-накрая вирелес слушалки, че моите старите почнаха много да се одърпват и късат - logitech x pro wireless, за сега съм много доволен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Exclusive89 » 31 Яну 2021, 14:32

Аз повече никога няма да купувам wireless/bt слушалки, няма такива боклуци, качеството на звука е пълен шит... да стават за разговри и до там.
А за дънките какво им е на цените? Тук са по 100-130еу и с някакви отстъпки се намират и за под 100 еврака.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Bogat-Beden » 31 Яну 2021, 16:21

Exclusive89 написа:Аз повече никога няма да купувам wireless/bt слушалки, няма такива боклуци, качеството на звука е пълен шит... да стават за разговри и до там..

плюс 1..
Бум бум, ако искаш погледни Хама, нещо невероятно и на смешна цена..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bum_bum » 31 Яну 2021, 17:25

Аз си търся с кабел така или иначе. Има варианти, които работят и с кабел и с БТТ. Може би е добър вариант за тренировки. Това, което ме дразни на всички слушалки е, че слагат кабел да има. А той пречи като е излишен. Епъл не знам по какъв начин са изчислили тая дължина, която имат, но е просто перфектна.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Don_Diego » 31 Яну 2021, 18:52

Приятелката ползва от известно време едни на Jabra, стават с кабел стават и без. По цял ден е в разни разговори и е доста доволна. Ако са за работа хвърлете едно око на марката :yes:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook