кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 27 Яну 2021, 7:21

Jordana написа:Това не спарва ли ? Пише 100% полиестер .

Е, шубата е зимна - с подплата, която не се сваля. Над 10 - 15 градуса започвам да се потя в нея, дори разкопчана. Много е топла, а също водо- и ветро- устойчива. Двете предишни зими и половината от тази изкарах със същата такава - ежедневно на строежа, но се протри и скъса по скелетата и железата, затова си взех абсолютно същата, нова.

Ако не искаш да ти е дълга - има и яке, почти същия модел и на същата цена:

Изображение

https://bg.sportsdirect.com/dunlop-hi-vis-bomber-jacket-mens-634001#colcode=63400113

Имам го и якето - също е удобно, но джобовете са му някак "на обратно", и няма вътрешен джоб отдясно (а аз го ползвам за очилата)... :mhihi: :mhihi:
Абе шубата си ме кефи повече.
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от empar » 27 Яну 2021, 9:37

kiko написа:Колега къде ще го разхождаш това куче?Ще светиш от 1км с тая шуба :shock:
да не са открили ловния сезон :mhihi:


Ловният сезон си върви, но за поредна година нямам дружинка. :mhihi:
Живея в доста талибански квартал и пресичането вечерно време е доста опасно занимание! На два пъти тази есен се разминавам на косъм да ме оставят на място.
Отделно по разни ниви и поляни по тъмно искам да ме виждат други кучкари отдалеч, защото като се "подушат" две мъжки кОченца и става забавно, макар и все интересни контакти да съм завързал около това. :bchug:
Имам и светеща каишка за кучето, ама нанайси. Тоя дългокосмест пес като си разклати главата каишката изчезва някъде из джунглата надолу и нищо не се вижда! :ranting:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от peshehodetz » 27 Яну 2021, 14:21

Пепелник за пури по препоръка на колегата nxn от съседната тема където обсъждаме видовете уиски. Сигурно за в бъдеще ще си взема някой по голям и стабилен, набелязал съм няколко бройки от амазон, този обаче е много удобен за носене предвид и че е от алуминий.Изображение

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3910
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Kroki » 27 Яну 2021, 14:58

peshehodetz написа:Пепелник за пури по препоръка на колегата nxn от съседната тема където обсъждаме видовете уиски. Сигурно за в бъдеще ще си взема някой по голям и стабилен, набелязал съм няколко бройки от амазон, този обаче е много удобен за носене предвид и че е от алуминий.Изображение

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

От къде, че и аз търся някакъв такъв ? :D
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от peshehodetz » 27 Яну 2021, 15:16

От амазон вървят между $15-30 даже имаше някои по добре изглеждащи ма бяха от порцелан.

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от nxn » 27 Яну 2021, 22:39

Моя го взех от алиекспрес за под 20 лева и съм много доволен, отново е такъв за една пура, има за по 2 или 3, понеже сам пуша освноно, съм взел единичка. Също така имам тънка поставка, която се разтваря и си я нося като пуша на някое отворено заведение. Изглежда е умряло алито, като зареди ще пратя.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 28 Яну 2021, 12:24

Един чуден 4-to-4 KM switch с "дистанционно" :ok:
Вече няма да съм с три клавиатури и мишки :mhihi:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от madafaka_donkele » 28 Яну 2021, 12:52

Кви пари и откъде, че и аз търся, ама само KVM-и скъпи намирам?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 28 Яну 2021, 13:06

madafaka_donkele написа:Кви пари и откъде, че и аз търся, ама само KVM-и скъпи намирам?
BGN 29.42 50%OFF | USB 2.0 Switch KVM Switcher Splitter Box For 4 PC Sharing Printer Keyboard Mouse KVM 4K USB HDMI KVM Switch Box Video Display
https://a.aliexpress.com/_mPSrvAZ

По тракинг дойде от Холандия, както и почти всичко напоследък, предвид импорт промените в ЕС от юли. Бързо действат чайниците :yes:

Ако се понапрегна малко може и Keyboard/Mouse емулация да му добавя с едно контролерче, за да не губи една секунда при превключване, ама за момента хич не ме бърка :ok:

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 28 Яну 2021, 13:34

Още не съм я купил, но току-що си поръчах от ЕМаг-а тази соковарка:

Изображение

https://www.emag.bg/sokovarka-kinghoff-kh-3302-8-litra-indukcija-inoks-kh3302/pd/DWLT0HBBM/?ref_id=571200512&utm_campaign=cns_confirmation_order&utm_content=cns_product_title&utm_medium=email&utm_source=cns_confirmation

8 литра, неръждавейка със стъклен капак - на промоция и с безплатна доставка. За следващото лято да варим сокове от излишните плодове - надявам се да свърши работа.
Excellent! Steven is my name!

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от c04 » 28 Яну 2021, 14:40

Borymeckata написа:Още не съм я купил, но току-що си поръчах от ЕМаг-а тази соковарка:

Изображение

https://www.emag.bg/sokovarka-kinghoff-kh-3302-8-litra-indukcija-inoks-kh3302/pd/DWLT0HBBM/?ref_id=571200512&utm_campaign=cns_confirmation_order&utm_content=cns_product_title&utm_medium=email&utm_source=cns_confirmation

8 литра, неръждавейка със стъклен капак - на промоция и с безплатна доставка. За следващото лято да варим сокове от излишните плодове - надявам се да свърши работа.

Стана ми интересно това нещо. Имаме доста плодове, които ме мързи да чистя и цедя на сокоизстисквачката. Ще споделиш ли мнение, като го пробваш? :bchug:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от kiko » 28 Яну 2021, 15:23

Имам таква само,че е няква стара,но принципа един и същ.Прави уникални сокове от вишна!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 28 Яну 2021, 15:36

Ние още по соц-а имахме таква руска (съветска), алуминиева. Но изчезна накъде и не мога да я намеря... Учудващо ефективна се оказа, поне според оценката на баща ми (основно той се занимаваше с нея). Набутваш вътре каквито плодове имаш (без значение), сипваш вода и я слагаш на печката. И след час примерно, източваш горещия сок директно в бутилките, затваряш и това е. Може да правиш всякакви комбинации от плодове и дори зеленчуци, със захар или без.

Разбира се, ще споделя впечатления, но няма причина да не работи. Принципът на действие е съвсем прост... Тази ми хареса, зщото неръждаема, иначе за алуминиевите съдове съм чел стряскащи неща. :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от b_u_b_o » 28 Яну 2021, 15:49

Интересно ще зема и аз да отнеса едно такова. Наще имат 4 череши, 2 от които доста големи и има едни 3 седмици в годината които са заринати с череши :lol: С това чудо може голяма част да се оползотворят :bchug: И то без много много хамалогия, щото ако трябва да се чистят е ебаси пипкавата работа, а за тва трябва само да ги набереш.

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от c04 » 28 Яну 2021, 16:05

А тези сокове колко време ще могат да се съхраняват? В хладилник или може и не? И дали става в пластмаса, ще няма имам толкова стъкло :mhihi: ?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alx

Последни теми
Facebook