М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 321
Регистриран на: 28.05.2007
Местоположение: Reading, UK

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от NStorm » 07 Юни 2012, 8:34

AGT написа:Решили сме проблема на 50%. Тръгнат ли реклами настава бой кой да докопа дистанционното да смени канала.

NStorm написа:
И ББСи-то е така в UK, няма реклами, имат 5 канала и 100 регионални ТВ и радиа, ама към 160 паунда на година...който иска да заповяда :mhihi:


Точно £145.50 е.


Нашия го плащаме 4х37, пък на мен ми е слаба математиката :mhihi:

По темата, даже и ББСи дето няма реклами не винаги става за гледане щото пък те трябва да предлагат на всеки по нещо и съответно понякога има големи глупости! Така, че пак опираш до 'комерсиалните' ТВ с техните предавания (и реклами) - неизбежно е!
Поне 'Под прикритие' беше супер в това отношение... :mhihi:
21/02/08...speechless
__________________
Продава се парцел в регулация в Бургаско, инфо на ЛС

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Ronka » 07 Юни 2012, 8:39

Това за рекламите и подсъзнателното е ясно ...
Не гледайте телевизия, познавам много хора, които вече не го правят.
Ако реша да вечерям на ТВ, няма да е бнт,бтв,нова и тн ... обикновено е Дискавъри или Да Винчи...
Ако ми се гледа филм,си тегля.
За лекарствата,превръзките и праховете за пране си има други начини на информиране какво да се ползва.
Даже не знам как имате време за ТВ, има толкова по-хубави неща за правене, особено вечер :mrgreen:
Пък и не е интересно да ти влиза информация без дискусия ...

п.с. Не употребявам тв,вестници, списания, фейсбук и т.н. (анти) социални мрежи ... просто на тоя живот не ми трябва да се обърквам и натоварвам повече :D
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

///Мтусиаст
Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 16.04.2010
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: ///М3 и още нещо

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от rve » 07 Юни 2012, 9:31

Ronka написа:Това за рекламите и подсъзнателното е ясно ...
Не гледайте телевизия, познавам много хора, които вече не го правят.
Ако реша да вечерям на ТВ, няма да е бнт,бтв,нова и тн ... обикновено е Дискавъри или Да Винчи...
Ако ми се гледа филм,си тегля.
За лекарствата,превръзките и праховете за пране си има други начини на информиране какво да се ползва.
Даже не знам как имате време за ТВ, има толкова по-хубави неща за правене, особено вечер :mrgreen:
Пък и не е интересно да ти влиза информация без дискусия ...

п.с. Не употребявам тв,вестници, списания, фейсбук и т.н. (анти) социални мрежи ... просто на тоя живот не ми трябва да се обърквам и натоварвам повече :D


Абсолютно споделям това виждане :yes: Телевизията ни е чиста пропаганда и сервилен спам, всички хартиени или интернет медии се пишат от комплексирани полу-индивиди с улично или в най-добрия случай с килиино образование, фейсб(окл)укът е арена на пълен фалш и имижд мейкър - всеки/всяка се прави на това, което му/й се ще другите да си мислят, че е и т.н.

Най-доброто средство за осведомяване и въобще споделяне на информация за мен са специализираните интернет форуми.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от flame » 07 Юни 2012, 9:37

Bogat-Beden написа:има държавна телевизия е Дания,по която реклами няма,но се плаща равностойността на около 250лв годишно данък..

:yes: Безплатен обяд няма. НВО няма реклами, ама се плаща. Където не се плаща има реклами.



Ronka написа:Даже не знам как имате време за ТВ, има толкова по-хубави неща за правене, особено вечер :mrgreen:
Пък и не е интересно да ти влиза информация без дискусия ...

Ей тва беше мъжка приказка! :mrgreen:
Направо ми я взе от устата! :D


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Bogat-Beden » 07 Юни 2012, 9:39

rve написа:
Ronka написа:Това за рекламите и подсъзнателното е ясно ...
Не гледайте телевизия, познавам много хора, които вече не го правят.
Ако реша да вечерям на ТВ, няма да е бнт,бтв,нова и тн ... обикновено е Дискавъри или Да Винчи...
Ако ми се гледа филм,си тегля.
За лекарствата,превръзките и праховете за пране си има други начини на информиране какво да се ползва.
Даже не знам как имате време за ТВ, има толкова по-хубави неща за правене, особено вечер :mrgreen:
Пък и не е интересно да ти влиза информация без дискусия ...

п.с. Не употребявам тв,вестници, списания, фейсбук и т.н. (анти) социални мрежи ... просто на тоя живот не ми трябва да се обърквам и натоварвам повече :D


Абсолютно споделям това виждане :yes: Телевизията ни е чиста пропаганда и сервилен спам, всички хартиени или интернет медии се пишат от комплексирани полу-индивиди с улично или в най-добрия случай с килиино образование, фейсб(окл)укът е арена на пълен фалш и имижд мейкър - всеки/всяка се прави на това, което му/й се ще другите да си мислят, че е и т.н.

Най-доброто средство за осведомяване и въобще споделяне на информация за мен са специализираните интернет форуми.

+1..
при все че имам ФБ, където вися постоянно :banghead: :banghead: -докога не знам :ranting:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от drago_pavlov » 07 Юни 2012, 9:42

rve написа: ...фейсб(окл)укът е арена на пълен фалш и имижд мейкър - всеки/всяка се прави на това, което му/й се ще другите да си мислят, че е и т.н.


Много ме дразнят такива - имам приятелки дето като им гледаш ФБ ще си кажеш че са някакви принцеси или ангелчета, а иначе всяка събота са пияни като мотики и не знаят как се казват... То затова като се снимаме в компания и първата реплика на половината е "Дай да видя дали става за ФБ"... Малоумна работа...

Иначе по-темата:
И аз като всички останали умирам от кеф да гледам реклами за гъбички, диария, и т.н докато вечерям :bang:
А любимата ми напоследък е за щита на костенурчо - няма такова олигофренско семейство като това от рекламата; все едно са ги извадили от Могилино...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от outworld » 07 Юни 2012, 10:01

Мордехай написа:Най-много ме кефи една реклама за прах за пране - майката казва че празненството е довечера и защо момченцето е облякло костюма и след малко като го нацапва се оказва,че имат само половин час. Тия хора нямат ли сценаристи да им кажат, че нещо се разминава не знам.


Точно на тая реклама как съм ги хранил за разминаването, не може да са толкова тъпи :bang: :bang:
А и за половин час са го изпрали, изсъхнало е и го е облякла малката мърла :lol:
Или пък тая на летището дето и помирисват блузата докато я проверяват и майка и зад нея вади тубата от чантата да покаже омекотителя. Значи като тръгнеш за чужбината си вземи 5 литра омекотител в ръчния багаж :banghead:

Напоследък гледам само НВО и некви дискавърита :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от drago_pavlov » 07 Юни 2012, 10:35

Vra4anin написа:Като споменахте иначе хубавите програми като дискавъри, нешънал джеографик... и там ситуацията е непоносима. Особено нешанъл-а - там не са дразнещи самите реклами, колкото анонса през 15 минути какви предавания да гледаме. Рекламират тяхната си продукция :kuku: За 1 час гледане на нешанъл джеографик, 4 пъти ти повтарят как сиизър милън озаптява ротвайлер с блага дума и почесване зад ушите или как мазерати имат ебаси завода и са ебаси колите - много дразнещо ми е на мен това, досаждат, все едно не си пуснал и не гледаш тяхната телевизия и не знаеш кога какво ще излъчват. А някога (преди 6+ години), по тия телевизии нямаше дори елементарни реклами, ама и те станаха противни...

Напоследък единствената телевизия която ме дразни най-малко, е травъл чанъл, особено като почне оня да обикаля из индия с влака или онзи моториста обикаля из различни американски пътища и го гледам как го вали дъжда, а той се кефи, че се е намокрил като патица... много успокояващо ми действат.


От образователните най-противна е animal planet... Може би 80-90% от предаванията са за приюти, зоополиция, и т.н... А на времето беше съвсем друго...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 16.02.2010
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: e39 m57d30 и пластмасово е30
Детайли за колата: съмнително бавна

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от A.McQueen » 07 Юни 2012, 10:41

Най-дразнещата реклама е на Булсат където някаква изцъклена женичка храни бебето си :ranting:
Тая ме е увредила психически за цял живот. Само като я видя и ми се прис*ра :bang:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 333
Регистриран на: 3.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E46 320d

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от outworld » 07 Юни 2012, 11:12

Верно я забравих леля КОйка, много якаааа

http://www.youtube.com/watch?v=e1xp42HLBU8

Давайте линкове на такива кретенски реклами :lol:
Изображение

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от randity » 07 Юни 2012, 11:17

А к'во ще кажете за: "Чи-чи, чи-чи, чи-чи, чи-чи, чи-чи, Чирпан накъде е ? " :mhihi:
http://vbox7.com/play:90de8b088d
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Мишел » 07 Юни 2012, 11:30

A.McQueen написа:Най-дразнещата реклама е на Булсат където някаква изцъклена женичка храни бебето си :ranting:
Тая ме е увредила психически за цял живот. Само като я видя и ми се прис*ра :bang:

Това оная дето не може да му нацели устата с лъжицата ли е? Сигурно е тя, не зная какво рекламират, защото ме влудява и не я гледам цялата.
Най-приятни са ми рекламите на Кока Кола с мечетата (отдавна не са ги давали) и на котешките храни.
А от вечерната палитра къде забравяте тоалетните кошнички, които ставали "все по-големи" :banghead:
Много ме изнервят и всички реклами на лекарствата, като започнат с това бързо говорене. Все едно за 10 сек трябва да изчетат цялата листовка.
Общо взето прости телевизии.... все по-рядко гледам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 28.12.2009
Местоположение: Ямболъ
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Божил|Божилов » 07 Юни 2012, 11:55

А за това к'фо ше кажете? :censored: 18+

http://www.youtube.com/watch?v=mWetZKWzOHo
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Bogat-Beden » 07 Юни 2012, 12:00

Божил|Божилов написа:А за това к'фо ше кажете? :censored: 18+

http://www.youtube.com/watch?v=mWetZKWzOHo

последният коментар към клипа е Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от cod-cdbp » 07 Юни 2012, 12:01

Божил|Божилов написа:А за това к'фо ше кажете? :censored: 18+

http://www.youtube.com/watch?v=mWetZKWzOHo


Ето това вече беше тежко увреждане на психиката ми... Даже ми е чудно как е било излъчено изобщо. :kuku:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook