М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Spunky » 27 Ное 2023, 16:46

bum_bum написа:Това е новата реалност. СЕО-то на Виктория Сикрет беше казал, че докато той е на този пост дебели модели няма да има. Дали в момента той е там и дали има дебели модели?


Не знам, кой е СЕО сега, но след като губят обороти и дял, миналия месец обявиха, че връщат sexy обратно. Пробваха, видяха, че народа не харесва да гледа свини с бикини.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Top Gun Maverick » 27 Ное 2023, 19:35

Данчо, милост нямаш ли? Пуснах и спрях на второто поклащане. :shock:
TNT написа:Добрият майстор работи на голям тезгях :mhihi:



b_u_b_o написа:Абе не мисля, че добре изглеждащ и успешен в живота мъж, ще клати свиня щото му харесва. Или поне аз не познавам такива. Тия дето си чуват шопар дома, са или самите те шопари и нормална жена не ги поглежда, или скъсани и смотани и пак не могат да се огледат в нещо с нормални размери... :mhihi:

В рода на тези мнения, един клиент познат преди ми говореше, че не харесвал слаби жени. Разбирайте нормално слаби, не анорексички, абе да кажем нормален женски ръст, 50 кила, той не ги харесвал защото нямало къде да се хване и искаш една жена да е пищна :conf: и как можело да не го разбирам. Аз викам разбирам, ама не харесвам, толкова. И моята жена и бях споделил веднъж за тоя клиент и ми вика да съм го видео на какво прилича и да съм си зададял въпроса коя слаба и добре изглеждаща ще го погледне. Е, аз рекох, че и аз не приличам много, ама пък ми е вървяло все. :mhihi: Последва, че и идва да ми разбие понякога хубавите зъби, ама карай. :mhihi:
Та в тоя ред на мисли, показвам му аз някоя ставаща по пътя(нали това е универсалната мъжка категория :mhihi: )и той все ти луд ли си, тая прилича на болна, какво да му таковаш на това, по-добре да те блъскали вълните, отколкото скалите и такива разни. :mhihi: И не е само той така както каза бум-бум. :shock: И джофрите от тоя ранг като им подсвиркват и най-вече вече лайкват обработените снимки в сураттефтера и имат самочувствие до нагли граници. :dummy:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Jordana » 27 Ное 2023, 19:51

Данчо, милост нямаш ли? Пуснах и спрях на второто поклащане. :shock:

Добре де , ето заповядай йога инфлуенцърка и гледай да ти хареса че явно си бая капризен :mhihi:
https://www.youtube.com/watch?v=1NcvLAiL7PE
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2023, 20:11

Spunky написа:
bum_bum написа:Това е новата реалност. СЕО-то на Виктория Сикрет беше казал, че докато той е на този пост дебели модели няма да има. Дали в момента той е там и дали има дебели модели?


Не знам, кой е СЕО сега, но след като губят обороти и дял, миналия месец обявиха, че връщат sexy обратно. Пробваха, видяха, че народа не харесва да гледа свини с бикини.


Вероятно ще съжителстват и двата варианта. Предполагам няма да махнат дебелите. Аз не съм много в час, жена ми ми разправя за това.

Обаче помня първия магазин на марката, който видях преди 2 или 3 години беше. Вървя си аз из мола и гледам на витрината на магазина един огромен целулитен гъз в прашки :shock:

Викам бах маааму, много добра реклама. Щото си мисля, че е някакъв салон за отслабване или нещо такова. Но като погледнах нагоре - бутик на Виктория Сикрет :kuku:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от carmanf1 » 27 Ное 2023, 20:36

bum_bum написа:
carmanf1 написа:Причината е, че по-голямата част от аудиторията изглежда по сходен начин - и така много по-лесно стигат до тях.
В противен случай, тая голяма част от аудиторията се комплексира и казва - аз тва няма да го купя. Не е за мен, тва е за манекени/манекенки. Правят на пук.


И аз стигнах до тоя извод сам, но ми трябваха 4 години. Усетих се доста по-рано всъщност, но отказвах да го приема.

Те таз прекрасна дама изготвя кето менюта и доставя храната.

Гледах, мислих, чудих се как и защо някой би приел съвет за здравословно хранене от човек изглеждащ по тоя начин.

Менюто разбира се няма нищо общо с това, което трябва да бъде. Съответно и ползата клони към 0. Но хората просто си го искат и това е.



Изображение


Тази дама си я представям единствено и само, бланширани, пържени картофи да ми сервира :mrgreen:

Ама познавам хора, които биха й скочили с 300 - щот, както казват те, друго си било да се заровиш кЪт прасе в тикви :mrgreen:

Не ги разбирам, ама хора сякви :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2023, 21:19

Тя тая рекламира ядене, не е за плющене :mhihi:

Въпроса е как в този вид се показва на рекламата и продава меню за отслабване.

И тая реклама с времето имаше стотици лайкове и възхитени коментари. И ни един не се сети да я пита що не вземе тя да си яде от манджите, че да поотслабне.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook