Товарен/работен автомобил?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Товарен/работен автомобил?

Мнение от Kurtov » 25 Мар 2021, 20:08

Моджо написа:Ремаркета нема ли та треа да е пикап непременно. Така избора е много ограничен, дори и чисто ценово.



Може и ремарке, ама са по 1500-2000 лв., трудно се шофира от аджамия като мен и не знам, дали мога да вляза в гората с такова ремарке.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Товарен/работен автомобил?

Мнение от Моджо » 25 Мар 2021, 20:37

Е какво е това голямо нещо дето ше го возиш? Джип дълга база от сорта на Теракан не е ли достатъчно.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Товарен/работен автомобил?

Мнение от ivanski_2 » 26 Мар 2021, 6:32

Kurtov написа:Здравейте.
Да не пускам нова тема ще питам тук.
Търся бюджетен вариант за пикап и попаднах на Tata Telcoline.
Какво ви е мнението за това пикапче ?
Ясно е, че не може да се сравнява с Hilux, L200 и т.н.
Питам дали е пълен боклук, или става човек все пак да си върпи работа с него.
Ще се ходи по язовири с него и по гората също, но няма на някакъв тежък оф роуд, а по-скоро за разходка.


Шефа и майстора ми карат L200, и двамата са много доволни и си ги карат и полазват точно за работа.
Е майстора понякога докато ремонтира неговото го благославя с думите "момчета да не сте си взели японски автомобил" , но това го отдавам че е кара бмв и е от сектата :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Товарен/работен автомобил?

Мнение от N.Mihaylovski » 04 Апр 2021, 15:31

До колко пари, защото коли бол.
впечатления мога да дам за Ford Ranger 2019 година, моя личен закупен от магазина, в момента е на 50 000 километра, товари се редовно и го карам като служебен, и се кара по кофти пътища, разбирай лек офроуд докато си стигна до вилата, 2.2 двигател 160 коня. ръчна кутия, разход смесено 8.5 нафта, което за мен е важно защото доста карам, дърпа ремарке 3000 кг и 1 тон в каросерията, по леко пресечен път и се справя, не, че му е много приятно нооо.... Цената на частите е много прилична и то в при дилъра ( към момента само масло и филтри )
Избрах го защото беше най евтин, с най евтини части. и не съжалявам.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot], Jordana

Последни теми
Facebook