Относно гуми и джанти 18 цола

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 253
Регистриран на: 11.06.2007

Относно гуми и джанти 18 цола

Мнение от igra4a_bmw » 20 Окт 2012, 23:40

Здравейте колеги. Имам джанти 18 цола. Предните гуми са ми износени много, на места са дори гладки. Возенето е доста дървено... Възможно ли е това да е от гумите? И ако сложа нови дали ще се оправи това. Иначе задните са чисто нови Bridgestone.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 290
Регистриран на: 23.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520iA

Re: Относно гуми и джанти 18 цола

Мнение от coupe112 » 21 Окт 2012, 0:44

нормално е ако гумите са силно износени да возят кофти...
THE WORLD IS YOURS

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4376
Регистриран на: 30.01.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: the real 5er
Мечтае да кара: 0:00h. at La Sarthe

Re: Относно гуми и джанти 18 цола

Мнение от Dirty M5 driveR » 21 Окт 2012, 7:56

С тия предни гуми возенето е последното нещо, което трябва да те притеснява. Вземи сложи нови или някакви втора употреба читави. Опасно си е така да се кара - нито стой предницата, нито спира.
Обясни малко повече как са износени точно - ако е неравномерно по един от ръбовете виж си предницата. Може да има нещо разбито, може и някога да си сменял нещо дребно и да не си отишъл на реглаж. Моите наблюдения са, че една част от майсторите явно хабер си нямат от геометрия на окачването и сменят разни работи, без да кажат на клиента, че е нужен реглаж. А клиента не му е работа да знае. И после гумите заминават... Та изобщо е добре да се преглежда предницата пролет и есен със смяната на гумите, за да се поддръжа тя в добро здраве, и от там да се пазят гумите.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook